اولین هنگ کنگ Starlink پروژه: طلایی Hullett ماهواره ای برای ساخت یک شهر هوشمند آینده

دلار هنگ کنگ, مارس 19 سال 2020 /PRNewswire/ — هوشمند شهرستان در 5G عصر در راه است, به عنوان صنعت ماهواره پیشگام, هنگ کنگ, فناوری هوافضا, گروه, Ltd. (HKATG) راه اندازی کرده است اول آن starlink پروژه, گوانگدونگ-هنگ کنگ-ماکائو بیشتر منطقه خلیج طلایی Hullett ماهواره صورت فلکی. این پروژه همچنین اولین ماهواره starlink پروژه در هنگ کنگاست که اختصاص داده شده به ساخت شهرهای هوشمند در آینده است. این مراکز در پوشش منطقه خلیج بیشتر شامل به سرعت در حال توسعه شهرستان تراکم و با هدف دستیابی به یک به صورت پویا در عمق ادغام شهری informationization پالایش و intelligentization و همچنین مردم گرا توسعه پایدار و نوآوری برای افزایش هنگ کنگ اقتصاد است.

طلایی Hullett ماهواره صورت فلکی کم است-مدار فرکانس بالا صورت فلکی و بزرگ آن صورت فلکی می تواند به دست آوردن کل زیست محیطی چرخه عمر اطلاعات از تمام شهرستان تراکم. علاوه بر این, طلایی, Hullett ماهواره صورت فلکی دارای یک فضا با وضوح 3 متر به مشاهده زمین با یک طیفی در محدوده بین 400nm و 1000nm. مدار آن می تواند پوشش کل منطقه خلیج بیشتر یک بار در هر دو روز است که در یک منطقه به 56,000 sqkm.

به صورت متمرکز در مناطق از مشاهدات ماهواره ای خود را صور فلکی می توانید دوباره هر 30 دقیقه برای به دست آوردن اطلاعات به روز. همراه با وضوح بالا و سنسور CMOS دوربین زمین پیکسل [email protected] تک تصویر زمین width بهتر است از 54km.

علاوه بر این ماهواره راه اندازی دیگر محدود به کشورها و صنایع و بیشتر تجاری برنامه های ماهواره ای تبدیل شده امکان پذیر است. با توجه به آمار جهانی فضای اقتصاد در سال 2018 رسیده 360 میلیارد دلار و ماهواره ای صنعت حساب 77 درصد. در حالی که راه اندازی هزینه ها کاهش و آستانه های ماهواره ای و تولید کاهش این فضای تجاری راه اندازی صنعت را تبدیل به جریان اصلی.

صحبت کردن در مورد آینده توسعه صنعت هوا و فضا, خورشید, FengQuan, HKATG را رئیس هیئت مدیره گفت که این ماهواره صورت فلکی و اقتصاد بازار خواهد بود به طور فزاینده ای نزدیک در ارتباط به فعال کردن فضای تجاری صنعت به سرعت وارد مسیر مسابقه است. بر این او معتقد است که HKATG اولین شرکت به منظور توسعه یک ماهواره starlink پروژه در هنگ کنگخواهد بود در رقابت با جهان بالا استانداردهای بهره گیری بیشتر منطقه خلیج و شرکت های آسیایی افزایش رقابت خود را و کمک به ایجاد شهر هوشمند آینده است.

وب سایت: www.hkatg.com

رسانه های تماس:
آقای Kwok
تلفن: 852-25725008

منبع هنگ کنگ فناوری هوافضا, گروه

لینک های مرتبط

http://www.hkatg.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im