این COVID-19 چالش: 30 روز راهنمای برای بهبودی از این بیماری همه گیر کوروناویروس

ROCKVILLE, Md., 5 جولای سال 2020 /PRNewswire/ — دو پزشک از کنگره OB GYN و یک دندانپزشک در مریلند هستند و این سازمان از “COVID-19 چالش” با امید جذب منافع عمومی و هماهنگی ملی در تلاش برای معکوس کردن روند اخیر در این بیماری همه گیر کوروناویروس با توانمند سازی مردم برای بازی در یک نقش فعال تر در مبارزه با این بیماری است.

چالش نیاز به شرکت کنندگان به انجام سه وظیفه برای یک دوره 30 روز:


ادامه مطلب

  1. شرکت کنندگان باید موافقت خود را با پوشیدن ماسک در اماکن عمومی; یا آنها باید به توافق برسند به شش فوت از جدایی در تهویه تنظیمات;
  2. شرکت کنندگان باید به توافق برسند به بهداشتی کردن دست و هر زمان قبل از خوردن یا نوشیدن و
  3. شرکت کنندگان باید خود را متوسط هر شب و از خود جدا اگر تب.

هدف از این سه عنصر است که برای ایجاد یک خوش طعم تر برنامه برای مردم آمریکا است که آسان به درک و آسان به دنبال. آن را نیز اجازه می دهد برای ایالات متحده کسب و کار باقی می ماند باز است که یک جایگزین نسبت به دوره تعطیلی بخش های مختلف اقتصاد است. مهمتر از همه, آن را به مقامات بهداشت عمومی زمان به تدبیر و اجرای گسترده تر تماس ردیابی برای کاهش گسترش بیماری در جوامع خود.

“هدف نهایی از این چالش این است که برای صرفه جویی در آمریکا زندگی می کند می گوید:” دکتر استیو Behramیکی از چالش های سازمان. “مردم نیاز خاص و مراحل بتن برای ایجاد یک تاثیر بزرگ در این بیماری همه گیر.”

“اگر موفق این خواهد بود یکی از بزرگترین تلاش مردمی در تاریخ ملت ما” می گوید: دکتر نانسی Behramیکی دیگر از چالش های سازمان. “ما می توانیم اهرم مدرن ما رسانه های اجتماعی ابزاری که در دسترس بود در طول سال 1918 بیماری همه گیر.”

30 روز کاهش بروز عفونت را کاهش می دهد و مرگ و مير از COVID-19. خرید آن خواهد شد ما یک ماه بیشتر به توسعه درمان و یا برای پیدا کردن داروها است که می تواند کمک به جلوگیری از جزر و مد با این عفونت است. مهمتر از همه این 30 روز را نجات.

لینک های مرتبط:

http://rules4covid.com

https://www.who.int

https://www.cdc.gov

تماس با ما: دکتر استیو Behram, 1-240-499-7888, [email protected]

تصاویر مرتبط

the-covid-19-چالش.png
این COVID-19 چالش
سه ستون از چالش 30 روز برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

لینک های مرتبط

Covid-19 چالش

CongressionalOBGYN

منبع کنگره OB GYN

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de