لس آنجلس, Feb. 7, 2020 /PRNewswire/ — The Coffee Bean & Tea Leaf® یکی از جهان پیشرو سرخ و خرده فروشان از تخصص قهوه و چای این است که درمان مهمانان و عزیزان خود این روز ولنتاین با خرید یکی از دریافت یک رایگان ویژه. از روز شنبه, مارس 14 از طریق پنج شنبه, فوریه 16th, قهوه, چای و اصلی یخ مخلوط® عاشقان می توانید با خرید هر یک به طور منظم و یا بزرگتر نوشیدنی و یک دوم نوشیدنی به صورت رایگان از ساعت 2 بعد از ظهر از نزدیک در شرکت The Coffee Bean & Tea Leaf® مکان.

“ما دعوت جامعه ما برای به اشتراک گذاشتن عشق روز ولنتاین” گفت: Darrin Kellaris, معاون رئیس جمهور, بازاریابی, The Coffee Bean & Tea Leaf®. “ما امضا می آمیزد و تخصص نوشیدنی طعم بهتر که چشیده در کنار کسانی که معنی بیشتر به ما.”

یاد قهوه و چای پایونیر ساخته شده است قدردانی کلیدی تمرکز برای سال 2020 دادن هر فنجان اضافی هدف. آن است که نه فقط در مورد طعم و مزه اما این لحظات بیشتر خوبی است که با هر دست گردد نوشیدنی در The Coffee Bean & Tea Leaf®و روز ولنتاین است که فقط یکی از آن لحظات بسیاری در طول سال.

The Coffee Bean & Tea Leaf را امضا نوشیدنی شامل بیش از 20 تخصص نوشیدنی در تمام ساخته شده با بهترین نمرات از قهوه عربیکا, 25 های مختلف مخلوط چای سرد دم کردن چای و انواع امضا یخ مخلوط® نوشیدنی. با یک آرایه وسیعی از انتخاب مهمانان مطمئن هستید برای پیدا کردن انتخاب مناسبی برای آنها و دیگر قابل توجه خود را.

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.coffeebean.com.

در مورد The Coffee Bean & Tea Leaf®
The Coffee Bean & Tea Leaf® is a leading global سرخ و خرده فروش تخصصی قهوه و چای و به طور گسترده ای اعتبار برای رانندگی با کیفیت بالا و نوآوری به قهوه و چای میباشد. شرکت منابع بهترین مواد تشکیل دهنده و طعم دهنده از سراسر جهان و با دست مخلوط قهوه و چای به تازه ترین طعم. The Coffee Bean & Tea Leaf® آغاز شده منجمد قهوه نوشیدنی شوق با اختراع اصلی یخ مخلوط® نوشیدنی و همچنین اولین و تنها قهوه و چای خرده فروش به پیشنهاد سرد چای دم. این شرکت در حال حاضر دارای بیش از 1200 مکان های خرده فروشی در سراسر جهان و همچنین می توان در مواد غذایی راهرو و همچنین تخصص نقاط از جمله فرودگاه ها و هتل ها. برای اطلاعات بیشتر www.coffeebean.com.

در مورد Coffee Bean & Tea Leaf®’s خرید یکی از دریافت یک رایگان و ویژه: ارائه مدرک معتبر تنها در شرکت The Coffee Bean & Tea Leaf® مکان های خرده فروشی از 2:00 pm – فروشگاه بسته شدن در 2/14/20 – 2/16/20. فروشگاه ساعت ممکن است متفاوت باشد. پیشنهاد برای یک (1) تعریف آشامیدنی با خرید یک نوشیدنی است که به طور منظم به اندازه و یا بزرگتر است. ارائه امر به نوشیدنی های مساوی یا کمتر ارزش. ارائه نمی شود به هر كاربردي مالیات بر فروش و کارت های هدیه. حد یک (1) ارائه هر مشتری در هر معامله. پیشنهاد تبلیغاتی ارائه می شود باید در زمان خرید. نمی توان در رابطه با هر پیشنهاد دیگر ارتقاء و یا تخفیف. معتبر نیست در خرید قبلی. هیچ ارزش نقدی به جز مواردی که توسط قانون مورد نیاز. بدون تعویض. هیچ rainchecks. شرکت حق برداشت یا تغییر ارائه ضوابط و شرایط در هر زمان در شرکت به تشخیص خود و بدون اطلاع قبلی. در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین. © 2020 بین المللی قهوه و چای, LLC. تمام حقوق محفوظ است.

تماس با رسانه ها
لورا هرناندز
JCUTLER گروه رسانه
laura@jcmg.com

منبع The Coffee Bean & Tea Leaf

لینک های مرتبط

http://www.coffeebean.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de