لانگ بیچ, کالیفرنیا., مارس 21 سال 2020 /PRNewswire/ — بسته شدن ارز امروز اعلام کرد راه اندازی آن از منظقه بسته™ توسط بسته شدن ارز به عنوان عوامل و وام دهندگان برای ادامه خدمت به مشتریان خود را در یک جهان اجتماعی فاصله. بلافاصله موثر بسته شدن ارز ارائه شده است منظقه بسته شدن به عنوان یک امضای گزینه* در طول COVID-19 بحران است.

“ما منظقه بسته فراهم می کند مشتریان و مشتریان خود را به صلح از ذهن یک جوانه و استرس امضای تجربه در یک زمان که در آن سطح استرس بالا هستند” گفت: Alan Frelixمدیر عامل بسته شدن ارز. “مطیع توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) اجتماعی فاصله دستورالعمل های ما منظقه بسته شدن گزینه اجازه می دهد تا امضاء کننده(ع) به امضای اسناد در یک مکان مناسب و زمان بدون نیاز به امضای نماینده برای ورود به امضاء کننده را در خانه و یا به دیدار چهره به چهره و بدون مانع.”

این مهم است برای homebuyers و فروشندگان به ادامه انجام معاملات در طول این بحران است. در واقع وزارت امنیت داخلی مشخص شده است در شانزده قطعه از زیرساخت های حیاتی و ارائه راهنمایی در نور COVID-19 شیوع. راهنمای متحده است که خدمات مالی بخشی از شانزده قطعه. خدمات ضروری ارائه شده توسط موسسات وام عنوان سازمان وکلا و notaries کمک به گسترش وام و اعتبار و کمک به مالکان شیر را به خانه خود سهام برای نقدینگی. که در بخش است که چرا ما در حال گسترش خدمات ما شامل COVID-پیشگیرانه امضای گزینه های.

آنچه که در یک منظقه بسته شدن?
منظقه بسته شدن بسته شدن ارز همان است که به عنوان یک تلفن همراه امضای جز عامل ثبت اسناد رسمی و مصرف کننده نمی خواهد انجام امضای یا گواهی محضری و رسمی در همان اتاق. در زمان اجتماعی فاصله های عامل ثبت اسناد رسمی را امضاء کننده(ع) در محل مورد نظر اما در کل امضای برگزار خواهد شد با یک مانع بین امضاء کننده و عامل ثبت اسناد رسمی مطیع CDC اجتماعی فاصله شیوه های.

“بسته شدن ارز و شبکه ما آموزش ثبت نمایندگی در سراسر ایالات متحده در حال خوشحال می شود قادر به گسترش این خدمات به عنوان عوامل دهندگان و homebuyers و فروشندگان به عنوان آنها در تلاش برای ادامه زندگی و ایجاد برخی از سطح از حالت عادی طول COVID-19 شیوع” Frelix همچنان ادامه دارد. “Curbside بسته و ما eClosing گزینه های اجازه می دهد خانه را به ادامه به خرید و فروش می رسد و ما خوشحالیم که این اتفاق می افتد در طول این زمان نامشخص است.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد بسته شدن ارز را راحت و انعطاف پذیر امضای خدمات بازدید www.TheClosingExchange.com.

در مورد بسته شدن ارز
بسته شدن ارز ارائه می دهد پویا مدیریت فروشنده و امضای خدمات به وام مسکن معکوس وام مسکن وام خودرو و حل و فصل ساختار صنایع ارائه شده توسط آموزش دیده و مورد اعتماد شبکه سردفتران و وکلای مدافع. ساخته شده از یک شور و شوق برای بهبود امضای تجربه چاشنی تیم مدیریت که درک هر جنبه از صنعت خدمات مالی – بسته شدن ارز است که نسل بعدی از ثبت و کسب و کار خدمات. بسته شدن ارز را CXChoice پلت فرم فراهم می کند فروشنده آنلاین مدیریت – اجازه می دهد مشتریان به سرعت و یکپارچه مدیریت خریدهای خود را و تبدیل به e-فعال (eSign هیبرید eSign, IPEN و آنلاین از راه دور اسناد رسمی (RON)) با گزینه ای را برای تقویت نیروی انسانی از طریق مدیریت خدمات.

بسته شدن ارز است با کیفیت بی نظیر و پوشش – سرمایه گذاری در غربالگری, آموزش و تست همه امضای شرکای عامل برای اطمینان از آشنایی و تجربه با صنعت و مشتری خاص مورد نیاز است. این شرکت همچنین افزایش تمرکز بر روی امنیت و انطباق – به عنوان اولین امضای ارائه دهنده خدمات به دریافت آمریکایی زمین عنوان انجمن (ALTA) بهترین شیوه صدور گواهینامه برای امضای خدمات. برای اطلاعات بیشتر www.TheClosingExchange.com یا به دنبال بسته شدن ارز در توییتر® @ClosingExchange.

*محصول و در دسترس بودن خدمات متفاوت بوده و بر اساس دولت و مقررات محلی.

منبع بسته شدن ارز

لینک های مرتبط

http://www.theclosingexchange.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de