این خودرو در مرحله یک گشت ترغیب نفت را بازیابی

جیمز لی, روابط عمومی حساب مدیر را نه صرف یک ساعت نشستن در پکن ترافیک از خطر 30 دقیقه در معرض جمعیت در یک قطار. “ترافیک است که به عنوان بد به عنوان آن می تواند” اما مترو است که هنوز هم بیش از حد خطرناک است.

در فرانکفورت معاون املاک و مستغلات آنا Pawliczek رانندگی به کار برای اولین بار در زندگی حرفه ای او. “من قطعا باید همیشه ترجیح داده به خنک کردن در قطار, به جای گیر بودن در چراغ های راهنمایی و رانندگی,” او گفت:. اما روز پس از آلمان به پایان رسید خود را مستند شرکت او درخواست بازگشت کارمندان به جلوگیری از حمل و نقل عمومی در تمام هزینه.

بنزین تقاضا rebounding نشان می دهد که ماشین — حداقل در حال حاضر — در حال ساخت باز گشت. به عنوان مستندات سهولت و بخش هایی از جهان, بازگشایی, برای, کسب و کار, رانندگی پدید آمده است به عنوان اجتماعی از راه دور حالت حمل و نقل انتخاب و ارائه شده است برخی از کوتاه مدت امداد رسانی به یک بازار نفت تازه کردن آن بدترین تصادف در تاریخ و وضعیتی وخیم از یک سقوط بی سابقه تقاضای انرژی در.

“مردم با استفاده از اتومبیل های خود را زیرا آنها می ترسند به استفاده از حمل و نقل عمومی” پاتریک پویان مدیر اجرایی, فرانسوی, غول نفتی کل SA گفت.

آن را بیش از حد به زودی به گفتن نیست که آیا این تغییر دائمی است. در برخی از نقاط آسیا که بازگشایی زودتر از بقیه جهان مردم جسارت را بر روی قطار. و این معلوم نیست که آیا جهانی بنزین تقاضا هرگز به طور کامل بهبود می یابند.

اما در خیابان های پکن و شانگهای و گوانگجو صبح ترافیک در حال حاضر بالاتر از 2019 به طور متوسط در حالی که استفاده از مترو است که به خوبی زیر نرمال با توجه به اطلاعات وارد شده توسط ed schultz. حجم در پکن سیستم مترو است 53 درصد کمتر از پیش ویروس سطوح. مترو استفاده در شانگهای و گوانگژو پایین است 29 درصد و 39 درصد بود.

“حداقل در آغاز راه ما بازگشت به حالت عادی ما انتظار کاهش در استفاده از حمل و نقل عمومی گفت: Josu جان Imaz رئیس شرکت نفت اسپانیایی رپسول SA.

ساعت شلوغی بازده

این یک پدیده است که ممکن است شروع به معکوس چشمگیر کاهش آلودگی هوا در جهان شلوغ ترین شهرستانها دیده می شود در ماه های اخیر به عنوان سفر و صنعتی عملیات زمین را متوقف کند.

در برلین در میان شهرهای اروپایی برای استراحت خود را مستند حمل و نقل عمومی استفاده باقی می ماند پایین 61% در حالی که تعداد زیادی از مردم رانندگی بهبود به 28 درصد زیر نرمال نرمال با توجه به داده ها از Apple Inc., که در آهنگ های برای درخواست جهت محبوب خود برنامه نقشه.

نقشه های اپل داده برای 27 شهرهای جهان را نشان می دهد که جهت رانندگی در حال بازیابی سریع تر از جهت جرم حمل و نقل. در مادرید رانندگی است که 68 درصد زیر سطح نرمال از حدود 80 درصد در ماه آوریل در حالی که استفاده از حمل و نقل عمومی همچنان پایین 87% عمدتا همان سطح در ماه گذشته.

همان است که رخ می دهد در اتاوا کانادا سرمایه که در آن جهت رانندگی در این برنامه باید به بهبود 40 ٪ از سطح نرمال بالاتر از 60% در ماه آوریل در حالی که جهت جرم حمل و نقل تخت باقی می ماند از آوریل در 80 درصد زیر سطح نرمال است.

در آمریکا مصرف بنزین است چنگ می زنند از رکورد پایین ترین نرخ رو به افزایش از 400 ، 000 بشکه در روز در طول هفته به پایان رسید ممکن است 1. شهرهای فلوریدا یکی از اولین کشورهای آمریکا دوباره باز دیده است فروش سوخت دوباره بجای اول برگشتن به 30 درصد زیر سطح نرمال از 50% هفته پیش با توجه به فلوریدا نفت بازاریابان انجمن.

“من فکر می کنم شاید ما به یک سوم از بنزین تقاضای بازگشت نسبتا آسان است” گفت: Patrick DeHaan یک تحلیلگر در GasBuddy. بقیه خواهد آمد بسیار بیشتر به آرامی گفت: شاید مصرف یک سال یا بیشتر. برخی از تقاضا ممکن است هرگز بازگشت.

برنامه های تابستانی

بنزین را بازیابی ممکن است گسترش به تابستان در میان تغییرات در راه مردم تعطیلات. در آمریکا تقاضا برای حمل و نقل وسایل نقلیه تفریحی برداشت تا به عنوان مردم انتخاب کردن برای roadtrips بیش مسافرت هوایی. Jon, خاکستری, مدیر اجرایی RVshare گفت: رزرو در برخی از مناطق به بیش از دو برابر در مقایسه با سال گذشته است. “ما شاهد یک تقریبا یک شبه دو برابر شدن رزرو” را به عنوان مستندات نشان داد نشانه هایی از پایان, او گفت:.

سوخت توزیع خلبان پرواز J, Inc. همچنین با اشاره به روند. “مردم در حال فکر کردن در مورد سفر خود را برنامه ریزی برای تابستان امسال و بسیاری از آنها با توجه به سفرهای جاده ای به دلیل مردم احساس راحت تر رانندگی” گفت: رئیس تجربه افسر ویتنی Haslam جانسون.

یک الگوی مشابه در چین در طول پنج روز کارگر تعطیل است. بیش از چهار روز از تعطیلات سفرهای ماشین در پکن شروع به پریدن کرد و 15 درصد در حالی که سفر با هواپیما و قطار در داخل و خارج از شهر سقوط کرد 76 درصد و 86 درصد با توجه به دولت داده است.

آب و هوا اخطار

چه خبر خوبی برای بازار نفت هر چند معمولا خوب نیست برای آب و هوا.

در میان پست-مستند احیای ماشین, الکتریکی و وسایل نقلیه هستند به احتمال زیاد در حاشیه سمت چپ به عنوان یک مبارزه اقتصادی و بنزین ارزان خفه تقاضا برای پاک سوز خودرو. حتی در خوش بینانه ترین سناریو در سراسر جهان رشد فروش در این سال را به سختی بیش از 2019 با توجه به ed schultz. بسته به اینکه چگونه این بیماری همه گیر نقش چشم انداز است و حتی bleaker.

گسترده مستندات است که باید توقیف کارخانه نگه داشته و مردم در خانه می ایستد به کاهش جهانی انتشار کربن توسط 8% در این سال, بزرگترین کاهش تا کنون با توجه به آژانس بین المللی انرژی. اما حتی است که نمی خواهد به اندازه کافی برای معکوس درجه حرارت گرم شده اند که به طور پیوسته در حال افزایش به طور متوسط تقریبا 2.5 قسمت در میلیون سال پس از سال 2010.

هنوز هم با یک نگاه به شهرستانها بودند که زود به دوباره باز نشان می دهد که تعداد سنبله در رانندگی کوتاه مدت خواهد بود.

در سئول, نرم افزار توسعه دهنده کیم Jingi سوار به کار برای یک ماه و نیم پس از محدودیت ها کاسته در تلاش برای خود جدا. اما در دو هفته گذشته کیم بازگشت به مترو.

“من فکر کردم آن را به اندازه کافی امن” کیم گفت. همچنین “این سخت بود برای پیدا کردن یک نقطه پارکینگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de