کاردینالز آریزونا برگزار خواهد شد COVID-19 آزمایش در مزرعه دولتی ورزشگاه

کاردینالز آریزونا در حال پیوستن به دولت COVID-19 “تست حمله رعد اسا” با میزبانی یک درایو تا تست سایت در مزرعه دولتی ورزشگاه برای آینده دو شنبه.

تیم فوتبال همکاری با عزت و سلامت در آریزونا برای شرکت در ایالت “حمله رعد اسا” تست. روز شنبه حمله رعد اسا را در حداقل نه شهرستان.

کاردینالز تست خواهد شد و در نارنجی پارکینگ در دولت مزرعه ورزشگاه در گلندیل این شنبه و همچنین در مارس 16 از 7 صبح تا 1 بعد از ظهر برگزار کنندگان می گویند که این شرکت باید وارد از 95 خیابان شمالی از کاردینالها راه است.

Preregistration لازم است اما هر کسی که می خواهد یک آزمون است و خواسته را شناسایی و خود را بیمه پزشکی اطلاعات است.

انتشار اخبار در مورد این رویداد مشخص است که مردم را آزمایش می شود که با مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری معیارهای تست.

دیگر از مراقبت های بهداشتی کارگران و افرادی که در بیمارستان بستری هستند و در جمع تنظیمات با علائم CDC تست راهنمایی اولویت هر کسی که در حال نشان دادن علائم COVID-19 از جمله تب سرفه تنگی نفس و لرز و درد عضلانی, جدید, از دست دادن طعم و مزه و یا بوی استفراغ یا اسهال و/یا گلو درد.

CDC راهنمایی تماس برای آزمایش افراد بدون علائم “که به ترتیب اولویت توسط ادارات بهداشت و یا پزشکان به هر دلیلی.” که ممکن است شامل کسی است که در معرض تماس با فرد آلوده.

آریزونا وزارت بهداشت خدمات به امید آزمون 10,000 تا 20,000 مردم هر روز از سه آخر هفته حمله رعد اسا. اولین روز بود که ممکن است در 2. نهایی در مجموع آزمون اداره در این هنوز در دسترس نیست اما حداقل 6,500 آزمون تکمیل شد, دولت, مقامات گفت.

در حالی که آریزونا در حال برداشتن گام برای بازگشایی اقتصاد تعداد COVID-19 موارد و مرگ و میر در کشور همچنان رو به صعود است. از جمعه وزارت امور خارجه تایید کرده بود 10,526 موارد و گزارش 517 مرگ و میر. بسیاری از مرگ و میر — 410 — شده اند در افراد با سن 65 سال و بالاتر.

اطلاعات در مورد تست حمله رعد اسا از جمله قبل از ثبت نام لینک در دسترس است azhealth.gov/TestingBlitz.

هر کسی با سوال در مورد تست و یا دیگر COVID-19 نگرانی در آریزونا می توانید از یک ایالت تدریس خصوصی در خانه برای کمک به: 844-542-8201.

رسیدن به مراقبت های بهداشتی با خبرنگار استفانی Innes در [email protected] یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im