انجلوس, شرکت نام برنده 2020 بالا محل جایزه توسط مجله نگهبان

WAUKESHA, Wis., جولای 27, 2020 /PRNewswire/ — انجلوس, شرکت® (“User”) یک هوافضا و دفاعی محصولات و خدمات شرکت خشنود است تا اعلام کند که این شرکت به رسمیت شناخته شده توسط مجله نگهبان در میان 150 از بالا “محل کار” در جنوب شرقی ویسکانسین. بالا محل تمایز ویژگی های خصوصی در مکان های غیر انتفاعی و سازمان های دولتی که به ثمر رساند که بالاترین رتبه بندی در یک شخص ثالث بررسی اداره Energage, LLC. ناشناس کارمند بررسی اقدامات سازمان در چندین جنبه از فرهنگ محیط کار از جمله تراز اعدام و اتصال است.

لری Neilsمنابع انسانی, مدیر سهام “ما نمی تواند یک کارفرما از انتخاب بدون ما فوق العاده پرسنل که پرشور و فداکار و رهبران ما قرار داده است که زمان و توجه به ایجاد یک فضای که در آن اعضای تیم ما می تواند رشد. با تشکر فوق العاده تیم برای ما یک محل کار!”

در مورد انجلوس, شرکت

انجلوس, شرکت جهانی است محصول و ارائه دهنده خدمات برای هوافضا و صنایع دفاعی راه حل. انجلوس, شرکت بخش شامل عکس سیم و کابل®متخصص در هواپیما, کابل, کانکتور و کابل برای نزدیک به 50 سال و CertifyNation®, ارائه, مهندسی, صدور گواهینامه و kitting راه حل های دهه تجربه در صنعت حمل و نقل هوایی تجاری. با هم این بخش پیشرفت انجلوس, شرکت ماموریت را به مشتریان خود شغل آسان تر است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انجلوس, شرکت, بازدید: http://www.TheAngelusCorp.com.

منبع انجلوس, شرکت

لینک های مرتبط

https://www.theangeluscorp.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de