لژیون آمریکایی: طالبان توافق دلیلی برای شک و تردید امید

INDIANAPOLIS, Feb. 29, 2020 /PRNewswire/ — رهبر این کشور بزرگترین جانبازان سازمان استقبال چشم انداز صلح در افغانستاندر حالی که در همان زمان ابراز بی اعتمادی طالبان.

“ما نمی توانیم فراموش کنیم که طالبان تشکیل شده یکی از خطرناک ترین و وحشیانه رژیم در تاریخ است. تروریست ها دروغ است. در همان زمان ما انسانی و عمیقا احترام به فداکاری های ساخته شده توسط بسیاری از خانواده های آمریکایی است. هیچ کس متنفر جنگ بیش از جانبازان و لژیون آمریکایی می خواهم چیزی بیش از دیدن نزدیک به دو دهه جنگ در افغانستان پایان گفت: American Legion ملی فرمانده James W. “بیل” آکسفورد. “طالبان دیگر حکومت افغانستان و ابراز تمایل به تعامل با دولت مشروع است. آنها توافق کرده اند که به یک آتش بس و مراحل را به اطمینان حاصل شود که افغانستان هرگز دوباره استفاده می شود به عنوان یک پناهگاه توسط تروریست ها که طرح به ضرر ایالات متحده. در مقابل دولت ایالات متحده موافقت کرده است برای کاهش نیروهای ما وجود دارد به 8,600 و سپس به تدریج به صفر است. ما ضمن استقبال از این توافق است. آن را ممکن است ساخته شده توسط 800,000 نیروهای ایالات متحده و ائتلاف ما متحدان خود را که در خدمت وجود دارد از سال 2001. ما هرگز فراموش حدود 2,400 آمریکایی که در افغانستان. و نه فراموش می کنیم رفقای مجروح خود را. آنها افغانستان را به مکانی بهتر است. ما باید یک راست به انتظار طالبان به رعایت توافق به طوری که صلح می تواند در نهایت به این مشکل منطقه است. طالبان را نقض موافقت نامه های قبل از ما به حفظ یک دوز سالم از شک و تردید همراه با تعهد به هرگز دوباره چشم پوشی از تهدیدات است که می تواند منجر به یکی دیگر از 9/11.”

با زمان عضویت نزدیک به دو میلیون زمان جنگ, جانبازان, لژیون آمریکایی در سال 1919 تاسیس شد و در چهار ستون قوی امنیت ملی جانبازان و امور میهنی برنامه های جوانان و آمریکایی است. Legionnaires در کار برای بهبود جوامع خود را از طریق نزدیک به 13,000 ها در سراسر جهان. از تهیه پیش نویس اصلی GI لایحه ایجاد وزارت امور کهنه سربازان آمریکا لژیون www.legion.org است با نفوذ ترین صدای امریکا جانبازان.

تماس با رسانه ها: جان Raughter, [email protected], (317) 630-1350

منبع لژیون آمریکایی

لینک های مرتبط

http://www.legion.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>