10 تا از بهترین رستوران در شمال ققنوس

دومینیک Armato راهنمای 100 ضروری ققنوس رستوران: اجازه آریزونا جمهوری ناهار خوری منتقد تواند الهام بخش خود را برای دریافت و بررسی بهترین ناهار خوری و نوشیدن تجارب دره را ارائه کرده است.

اگر شما به دنبال برای بهترین رستوران ها در شمال ققنوس, سپس شما را در شانس هستید. وجود دارد شما می توانید همه چیز را از کباب مقصد و معطر درهم رستوران به پرو ناهار خوری جواهرات و نان پر شده با رنگارنگ شیرینی.

برای تهیه غذا سعی کنید یا لا 15 Y Salsas برای برخی از این شهر بهترین مول یا ال Caprichoso که در آن سونورا سگ رقیب کسانی که در Tuscon. و اگر شما در حال ناهار خوری در نزدیکی دره بهشت بازار از دست ندهید یسوع سوشی اغذیه فروشی و مشروب فروشی که در آن آشپز یسوع Hashino صنایع دستی برخی از بهترین سوشی در شهر است.

در اینجا بهترین رستوران در شمال ققنوس.

Alzohour

یک وعده غذایی در Alzohour طولانی, طولانی, امر و, که به عنوان یک ماده از ضرورت آن را به عنوان طراحی شده است. Zhor سعد عملا اجرا می شود رستوران توسط خودش, که بدان معنی است که شام فوق العاده است, اما آن را در حالی که برای. کوسکوس همدان با بخار اشباع شده با سبزیجات و صدر با مناقصه گوشت. Bastilla — یک دیوانه زمین پای مرغ پیچیده شده در ترد phyllo و ارمغان با دارچین و شکر — یک ذهن خم ترکیب خوش طعم و شیرین است. نه همه را درک بازار-شیک محیط زیست اما هیچ کدام از آن مسائل که میزبان خود را آماده همه چیز را با قلب گرم.

جزئیات: 7814 N. 27th, Ave. ققنوس. 602-433-5191, facebook.com/alzhourrestaurant.

بالکان نانوایی

بالکان نانوایی است کمی جذاب قهوه و نانوایی با فقط به اندازه کافی جداول برای من توجیه خواستار آن یک رستوران. این Osmic خانواده برای اولین بار باز بالکان نانوایی یک دهه پیش و در حالی که یک لیست کوتاه از معمول پخته محصولات و شیرینی جامد هستند ارائه آن را به فارسی تخصص است که بالکان نانوایی یک مقصد. Aldijana آماده cevapi چاشنی و چاشنی کمی سوسیس در آماده سازی برای کوره. برادر Jasenko دستگیره پر نان. پر شده با گوشت (burek) پنیر (sirnica) یا اسفناج (zeljanica) آن الهی است.

جزئیات: 1107 E. Bell جاده ققنوس. 602-996-4598, facebook.com/BalkanBakery.

کافه پايه

در هسته خود مازال و Natan Uvaydov منو ارائه می دهد نوع دلچسب homestyle کرایه که تداعی گرما و راحتی بدون توجه به جایی که شما از تگرگ. مادر و پسر تیم بافت متفاوت طعم باستانی جاده ابریشم به ظروف مانند اوقات شفاف آبگوشت گوشت گاو و سنگین با مناقصه ها و سبزیجات که پنهان ظریف درهم و برهم کردن به سبک چینی نودل زیر. و ازبکی دب اکبر, ضروری, ظرف خورشتی گوسفند و هویج خرد شده به آرامی ذوب به یک تپه از نرم نخود نکردم برنج.

جزئیات: 1601 E. Bell جاده ققنوس. 602-354-4505. جستجو “کافه پايه” on Facebook.

Casa, فیلیپینی

پوستر کودک گذاشته پشت کرایه بین المللی, Casa, فیلیپینی, یک گرم و نرم mom-and-pop فروشگاه می پیوندد که یک نانوایی و رستوران. سابق را پر می کند موارد متعدد و رنگارنگ شیرینی; دومی را پر می کند یک منو با homestyle کلاسیک از غذاهای فیلیپینی. Uninitiated راحتی می توانید به همه چیز با papery-ترد سیگار برگ به شکل lumpia — فیلیپینی بهار رولز — یا tortang talong آرام, آرامش, املت پر شده با بادمجان و گوشت خوک.

جزئیات: 3531 W. تاندربرد جاده ققنوس. 602-942-1258, casafilipina.com.

ال Caprichoso

این ناب آریزونا خیابان سگ — ارزان و کم کیفیت سوسیس پیچیده شده در بیکن ترد با یک لیست مواد غذایی مکزیکی پر و شیرین مستی griddled به عمیق, زرق و برق دار طلا. یک میز تاشو پاپ تا چادر برخی از نور فلورسنت و 100 درجه دماهای ساعت 2 صبح است و شما باید یک آریزونا مراسم گذشت.

جزئیات: 2826 N. 35 Ave. ققنوس. 602-561-3723, facebook.com/sonorandogs.

La 15 Y Salsas رستوران Oaxaqueño

رنگین کمانی رنگ بیرونی کار کنار لاس 15 Y Salsas به نظر می رسد مانند هر محله تاکو مشترک برآمده سند چشم انداز چرب spandex و immolated carne asada. آنچه در آن شامل است مواد منفجره منو از منطقه ای در مکزیک تخصص از ترد باقلا-آغشته tlayudas به ضخامت بخار molotes. قلب و روح منو مجموعه ای از مول — تمام پنج تن از آنها. به برخی از دوستان و سعی کنید همه آنها را.

جزئیات: 722 W. هچر جاده ققنوس. 602-870-2056, facebook.com/La15YSalsas.

لس آند پرو آشپزی

اسکار گراهام دره را گرد اقتدار در پرو آشپزی دوباره زده و آخرین رستوران ممکن است خود را بهترین. من خودم از بازگشت به Los Andes برای ظروف مانند آتشین ceviche plied با شیرین سیب زمینی و پیاز و مشخصی با pisco. Lomo saltado همیشه یک جمعیت pleaser دلچسب است, هم بزنید سرخ گوشت گاو و سیب زمینی. گراهام باعث می شود مورد علاقه من آجی د gallina در شهر عجیب و غریب و کاملا آرامش ظرف شیلی-شدت خورشتی مرغ در خامه باتلاق سیب زمینی و پنیر پارمسان و زمین گردو.

جزئیات: 6025 N. 27th, Ave. ققنوس. 602-368-9205, facebook.com/losandesperuviancuisine.

NakedQ

بازی دوم کمانچه به دست BBQ احتمالا می شود اما نه آنقدر که من می باشد حاضر به شرط بندی در برابر Oren هارتمن با بهره گیری از این توجه است. هارتمن تسمه آنچه ممکن است بهترین سینه در شهر ساخته شده توسط یک پسر به نام هلمز. البته گوشت سینه نیست تمام شود و پایان همه. خود دنده گوشت خوک کشیده و لینک های داغ پیوستن برخی از جامد طرف را برای یکی از مهمترین و به طور مداوم بسیار عالی کباب گزینه های در شهر است. سس متعدد هستند و متفکرانه ساخته, اما آنها بهترین استفاده نکنید.

جزئیات: دره مکان در شهر فینیکس, چندلر و Scottsdale thenakedbbq.com.

شهر سارایوو

گاه به گاه, کافه می دهد راه را برای یک کشور ایجاد کرد-مضمون اتاق ناهار خوری با یک لیست کوتاه از دلچسب کرایه. گوشتی رول کلم در حال پخش با گوجه فرنگی رنگ و لعاب سوپ; سوپ لوبیا و خاکی و شیرینی پر شده با گوشت و اسفناج یا پنیر مناقصه و آرامش. اما ستاره ها هستند cevapi آبدار کمی گوشت گوساله سوسیس پر شده را به بخار نان به نام lepinja با cloudlike خرده نان و ترد چرب پوسته. بهترین راه برای پایان دادن به غذا ؟ قهوه ترک و مکالمه خوب.

جزئیات: 3411 W. شمالی Ave. ققنوس. 602-680-7726, facebook.com/OldTownSarajevo.

یسوع سوشی اغذیه فروشی و مشروب فروشی

همراه با Nobuo فوکودا و شینجی Kurita, یسوع Hashino دور از وقتی از سرآشپزها است که تعریف خلاق ژاپنی کرایه در دره. بیایید این را از راه او سوشی ستارگان است. اما چسبیده به سوشی اشتباه خواهد بود. دودی کلاسیک مانند saikyo سیاه cod و slivers لیمو رنگ و لعاب زبان گوساله ظهور از کوره. و شاداب, غنی, غذاهای, مانند گوشت خوک پخته سیاه حلقه و بادمجان پر شده با foie gras سرگردان خارج از آشپزخانه و عملا ذوب روی میز.

جزئیات: 4316 E. کاکتوس جاده ققنوس. 602-376-9823. جستجو “یسوع سوشی اغذیه فروشی و مشروب فروشی” در Facebook.

لورن Saria کمک به این داستان.

سعی کردم چیزی خوشمزه به تازگی ؟ رسیدن به خبرنگار در dominic.armato@arizonarepublic.com یا در 602-444-8533. او را دنبال کنید در Twitter و Instagram @skilletdoux و در Facebook در facebook.com/darmato.

پشتیبانی محلی نگاری و اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر