Scottsdale عضو شورای مرد فیلیپس دارای عذرخواهی کرد برای به اشتراک گذاشتن یک پست در Facebook بیش از آخر هفته که به اشتباه اعلام معنی برای COVID-19 نام رسمی برای این بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

این پست اصلی به اشتراک گذاشته شده توسط فیلیپس ادعا کرد که COVID-19 مخفف “چینی منشأ ویروسی عفونی بیماری است.”

نام این بیماری در واقع مخفف با ‘شرکت’ برای ‘تاج’ ‘ششم’ به صورت ویروس’ و ‘D’ به صورت بیماری با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. 19 غرفه برای سال 2019 زمانی که این ویروس برای اولین بار کشف شد در ووهان چین.

یک تعداد انگشت شماری از مردم اصلاح فیلیپس و او حذف پست بعد از آن روز.

فیلیپس با ارسال نامه ای به آریزونا جمهوری روز سه شنبه عذرخواهی برای این حادثه گفت: اقدامات بی پروا و خود را با استناد به “جهل” در ماده.

“من امیدوارم که هر کسی که جرم را قبول کند من عذرخواهی برای من بی پروا عمل می کنند,” او نوشت. “جامعه آسیایی است پس به من رسیده است و ما تا به حال یک بحث خوب در مورد پیامدهای این نوع از تبلیغات.”

آسیایی, جامعه می رسد

اولیه پست بخوانید: “نفرت را به شکستن این همه کودن ها که خود را روزنامه نگاران. COVID به معنای واقعی کلمه مخفف ‘چینی منشأ ویروسی بیماری های عفونی و شماره 19 با توجه به این که 19 ویروس به بیرون آمدن از چین است.”

این پست پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه شده است و انتقاد در طول هفته گذشته برای دو برابر را در تماس coronavirus این “چینی است. virus.”

“آن را از چین می آید” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در یک coronavirus نیروی کار در کنفرانس خبری هفته گذشته است. “من می خواهم می شود دقیق است.”

اما سازمان بهداشت جهانی بهترین شیوه برای نامگذاری هشدار در برابر نامگذاری بیماری پس از شهرها یا کشورهای که در آن آنها سرچشمه برای جلوگیری از هر گونه اثرات منفی این بیماری می تواند در تجارت, سفر و گردشگری.

که به نقل نمونه هایی مانند سندرم تنفسی خاورمیانه یا آنفولانزای اسپانیایی به عنوان چگونه به مراجعه به بیماری است. CDC آغاز شده تعیین آنفلوآنزای اسپانیایی به عنوان 1918 همه گیر و یا 1918 ویروس H1N1 از آنجا که هیچ اجماع جهانی در مورد که در آن ویروس نشات گرفته است.

فیلیپس گفت که ایالات متحده در جامعه رسیده بود به او را به احتیاط در برابر singling کردن یک مسابقه در طول یک بحران جهانی است.

“آسیایی ها درست مثل اروپایی ها آمریکایی ها و دیگر ملیت ها هستند فقط به عنوان ترس فقط به عنوان آسیب پذیر و فقط به عنوان دلسوز به تاثیر این جهانی ویروس” فیلیپس نوشت. “تنها از یک نژاد و فرهنگ و شلاق را در آنها نمی خواهید به هر چیزی را حل کند. ما همه در این با هم و همه ما نیاز به کمک یک دیگر.”

فیلیپس که همسر و کودکان آسیایی گفت: او هرگز تصور نمی کرد که او می تواند در پرورش احساسات بد نسبت به آسیایی آمریکایی جامعه خود را از طریق پست.

“است که من شرم,” او نوشت. “اما من امیدوارم که با نوشتن این, آن را به برخی از دیگر فرد آگاه چگونه اطلاعات غلط می تواند منجر به احساسات بد نسبت به دیگران و به طور بالقوه تولید وحشتناک عواقب.”

“من آموخته اند که یک درس با ارزش,” او اضافه شده است. “من امیدوارم که ما همه می توانند یاد بگیرند به عشق به یکدیگر و احترام به فرهنگ های مختلف و ارزش های خود را.”

یک نکته از Scottsdale? رسیدن به خبرنگار لورن Longhi در llonghi@gannett.com یا 480-243-4086. او در توییتر دنبال کنید @lolonghi.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im