‘با تشکر برای شکم عمیق می خندد’: طنز, بازیگر, Fred Willard می میرد در 86

طنز بازیگر Fred Willard که ایستاده بود در mockumentaries مانند “بهترین در نمایش” و “This Is Spinal Tap” و لذت بردم پرکار بازیگری حرفه ای است که به طول انجامید بیش از 50 سال درگذشت. او 86.

سنگ نورد برای اولین بار گزارش مرگ بعد از پدر امید Mulbarger و عامل گلن شوارتز تایید این خبر. او به مرگ طبیعی فوت Mulbarger گفت.

“پدر من در گذشت بسیار مسالمت آمیز شب گذشته در فوق العاده سن 86 سال” Mulbarger در بیانیه ای گفت: نورد سنگ گزارش شده است. “او نگه داشته در حال کار و ساخت ما خوشحال تا پایان. ما او را دوست داشتم خیلی! ما را از دست او برای همیشه.”

Jamie Lee Curtis, همسرم, از ویلارد را دیرین مدیر کریستوفر مهمان اول مشترک اخبار این بازیگر مرگ در یک صدای جیر جیر شنبه.

“چگونه خوش شانس است که همه ما به لذت بردن از Fred Willard هدیه,” او گفت:. “او با او از دست رفته ماری در حال حاضر. با تشکر برای شکم عمیق می خندد آقای ویلارد.” ویلارد را از 40 سال, مری درگذشت در سال 2018 است.

ویلارد بهترین و شناخته شده برای کار خود را در مهمان کمدی — “Waiting for Guffman,” “بهترین دوست” “به نظر شما” و “توانا باد” — و یک صحنه-stealer در “This Is Spinal Tap,” “Anchorman,” “آستین پاورز” و “Harold & Kumar Go to White Castle.”

بیش از یک حرفه بازیگری است که به طول انجامید بیش از 50 سال ویلارد ظهور در انواع تنظیمات از کمدی مانند “خانواده مدرن” به تلویزیون واقعیت نشان می دهد slike “کارشناسی” و “پارتی” بازی را نشان می دهد تبلیغات و حتی در اپرا صابون “جسورانه و زیبا.”

او را به نظر می رسد پس از مرگ در آینده Netflix طنز سری “فضا نیروی” نورد سنگ گزارش شده است.

اخبار مرتبط:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im