TGen همکاران با یک ققنوس-منطقه سیستم بیمارستان به آزمون COVID-19 درمان

آریزونا تحقیقات همکاری امیدوار است ترکیبی از دو آستین تاسیس مواد مخدر را کاهش می دهد بیماری در بیماران در منطقه ققنوس که در بیمارستان بستری هستند و برای COVID-19.

محلی کارآزمایی بالینی است که به دنبال به ثبت نام 25 نفر از طریق Scottsdale مبتنی بر HonorHealth سیستم بیمارستان به تست کردن درمان که ترکیبی از آنتی بیوتیک آزیترومایسین و ضد مالاریا مواد مخدر آتوواکوان همچنین به عنوان شناخته شده Mepron.

محاکمه یک همکاری میان ترجمه ژنومیک موسسه تحقیقات HonorHealth و HonorHealth موسسه تحقیقات.

آتوواکوان نباید با هیدروکسی کلروکین و کلروکين, دو, دیگر داروهای ضد مالاریا شده اند که تبلیغ به عنوان درمان های ممکن برای COVID-19.

هیدروکسی کلروکین و کلروکين استفاده شده است با نتایج مختلفی از این داروها می تواند باعث مشکلات قلبی در بعضی از بیماران. سازمان غذا و داروی آمریکا هشدار علیه استفاده از هیدروکسی کلروکین یا کلروکين برای COVID-19 خارج از محیط بیمارستان و یا یک کارآزمایی بالینی با استناد به یک خطر مشکلات ریتم قلب.

ترکیبی از آتوواکوان و آزیترومایسین استفاده از کمتر در معرض خطر عوارض جانبی قلبی در مقایسه با دیگر پتانسیل COVID-19 درمان, محققان در مشارکت گویند.

این دو دارو نیز در حال حاضر تایید FDA برای استفاده هم به عنوان یک درمان برای یک بیماری انگلی به نام babesiosis است که ناشی از میکروسکوپی انگل و می تواند گسترش کنه.

تحقیقات همکاران در حال آزمایش خود را COVID-19 درمان “متوسط تا شدید بیماری است.” اولین بیمار شد, ثبت نام, مارس 29.

این دارو ترکیبی است از چندین درمان های ممکن برای COVID-19 است که ناشی از کروناویروس جدید. متعدد بیمارستان در سراسر کشور از جمله سایت در آریزونا با استفاده از پلاسما از افرادی که از بهبود COVID-19 برای درمان کسانی که بیمار مبتلا به بیماری تنفسی است.

که سیستم ایمنی COVID-19 بيمار توسعه آنتی بادی در خون خود به مبارزه با ویروس ها و با استفاده از پلاسما از این بیماران ممکن است کمک به دیگران و مبارزه با بیماری سازمان غذا و دارو می گوید. ممکن است یکی دیگر از درمان ضد ویروسی Remdesivir.

هیچ واکسنی برای جلوگیری از COVID-19 عفونت اما دانشمندان در سراسر جهان در حال کار بر روی توسعه یک واکسن. در ضمن پیدا کردن درمان موثر یک اولویت است.

هدف از این TGen و HonorHealth کارآزمایی بالینی است که نه تنها به نگاه در بيماران نتایج اما تمرکز بر تلاش برای درک زیست شناسی از نحوه ترکیب دارو ممکن است تاثیر COVID-19 گفت: دکتر مایکل گوردون, یک متخصص و مدیر پزشکی HonorHealth موسسه تحقیقات و با همکاری محقق اصلی این دادگاه است.

“در حالی که بسیاری از فعالیت های ما در طول تاریخ شده است در انجام آزمایش های بالینی در سرطان ما ساخته شده یک عمده محوری به اطمینان حاصل شود که ما می تواند ما استفاده از منابع در دسترس برای دسترسی به آزمایش های بالینی برای COVID-19 و بهبود آنچه که ما امید خواهد بود که نتایج برای بیماران” گوردون گفت.

“منطق آتوواکوان را در ترکیب با آزیترومایسین می آید از بیولوژیک مطالعاتی که انجام شده است در COVID-19 به پروتئین به پروتئین فعل و انفعالات نشان می دهد که آتوواکوان را ضد عفونی فعالیت است.

“این آزیترومایسین یک آنتی بیوتیک شناخته شده است به برخی از فعالیت های ضد ویروسی تنفسی در سلول های اپی تلیال.”

این مطالعه به طور منظم تجزیه و تحلیل نازوفارنکس سواب گرفته شده در طول زمان در طول درمان به شکل COVID-19 بار ویروسی به عنوان یک راه برای تعیین چگونه به خوبی این دارو ترکیبی است که کار محققان گفتند.

دانشمندان قادر خواهد بود به اصل شمارش مقدار ذرات ویروس آنها را در بیماران و امیدوارم نظارت بر کاهش ذرات ویروس در طول درمان گفت: David Engelthaler مدیر شرکت TGen را پاتوژن و میکروبیوم تقسیم موسسه بیماری های عفونی شعبه دارد.

“اگر درمان به خوبی کار ویروس باید قطره را به سطوح بسیار پایین و امیدوارم ناپدید می شوند” Engelthaler گفت.

TGen است که در شهر فینیکس وابسته است از این شهر امید تحقیقاتی مستقل و مرکز درمان سرطان و دیابت و دیگر بیماری های تهدید کننده زندگی.

رسیدن به مراقبت های بهداشتی با خبرنگار استفانی Innes در [email protected] یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im