تگزاس تلاش می کند از یک بیماری همه گیر اول: محاکمه با حضور هیئت منصفه توسط زوم

با منصفه در برگزاری سراسر ایالات متحده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس دادگاه مقامات در تگزاس در حال تلاش چیزی جدید: اجازه منصفه شنیدن یک مورد از طریق زوم.

وکلا در بیمه اختلاف در Collin County District دادگاه در روز دوشنبه برداشت یک هیئت منصفه برای شنیدن صورت ویدئو کنفرانس در چه مقامات بر این باورند که برای اولین بار مجازی محاکمه با حضور هیئت منصفه برگزار می شود, ملی در میان COVID-19 بحران است.

بیش از دو دوجین بالقوه منصفه وارد شده در توسط گوشی های هوشمند, لپ تاپ و تبلت برای داوران انتخاب شد که به صورت زنده در یوتیوب http://www.youtube.com/c/JudgeEmilyMiskel با یک قاضی گاهی اوقات ارائه مشاوره فنی در مورد چگونه به بهترین استفاده از دستگاه های خود را.

یک روز دادگاه به اصطلاح خلاصه محاکمه با حضور هیئت منصفه که در آن هیئت منصفه شنیدن یک نسخه فشرده از یک مورد و ارائه یک غیر الزام آور و پرطرفدار.

احزاب با داشتن دیده می شود که چگونه خود را در مورد می تواند کرایه قبل از هیئت منصفه در مقاصدشان محاکمه خواهد نشستن برای میانجیگری کنید و سعی کنید به مذاکره حل و فصل در روز سه شنبه.

مقامات می گویند که مخفف فرمت و غیر الزام آور حکم آن را ایده آل برای تست زنده بودن برگزاری منصفه از راه دور به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با چالش دلهره آور از نحوه رفتار آنها با خیال راحت در فرد در طول بیماری همه گیر.

“شما نمی توانید کشیدن مردم به دادگاه مراجعه و آنها را با هم نشستن برای چند روز در یک زمان” تگزاس رئیس دیوان عالی عدالت ناتان Hecht در مصاحبه ای گفت:. “این فقط بیش از حد خطرناک است.”

دادگاه ها در سراسر کشور را از ماه مارس عملیات محدود و محدود در شخص جلسات دادگاه به عنوان متحده به تصویب رسید stay-در-خانه سفارشات و دستور داد تا کسب و کار بسته به سرعت گسترش coronavirus.

در 39 ایالت و ناحیه کلمبیا, سیستم های دادگاه در ایالت اساس به کارگردانی و یا تشویق قضات به انجام جلسات از راه دور از طریق تلفن یا ویدئو کنفرانس با توجه به مرکز ملی دادگاه های ایالتی. اما منصفه را به توقف آمد.

روز دوشنبه مورد پرونده متهم شرکت بیمه دولتی مزرعه از عدم به احترام به تعهدات خود برای پوشش خسارات به ساختمان ناشی از 2017 طوفان در اصل مجموعه ای به رفتن به دادگاه در مک کینی تگزاس در ماه مارس است.

حتی به عنوان دادگاه در بسیاری از کشورهای تدوین برنامه ای برای از سرگیری عملیات قضات و مقامات دادگاه را زیر سوال چگونه با خیال راحت به رفتار فرد در دادگاه رسیدگی است.

ایده ها شامل گسترش منصفه در دادگاه و الزام آنها و وکلا به پوشیدن ماسک. حتی با این اقدامات آن است که روشن نیست که چگونه صدها نفر از مردم می توانند خواسته می شود به نشان می دهد تا برای وظیفه هیئت منصفه در تنگ courthouses.

“این فقط imponderable,” Hecht گفت. “وجود دارد صدها نفر از مردم در سراسر کشور مشغول به تحصیل چگونه ما به عقب بر گردیم به محاکمه با حضور هیئت منصفه.”

ایندیانا دیوان عالی کشور گفت در هفته گذشته که پس از محاکمه با حضور هیئت منصفه رزومه در دولت احزاب در پرونده های مدنی می توانند به توافق برسند به انجام آنها را از راه دور. و در آریزونا دولت بالا دادگاه گفته است که اجازه خواهد داد که هیأت منصفه انتخاب شده از راه دور.

این حرکت آمده است که دادگاه به صورت رو به رشد تعداد موارد است. در سال 2019 تگزاس برگزار شد به طور متوسط 186 منصفه در این هفته گفت: David Slayton تگزاس دفتر دادگاه, دولت, مدیر اداری.

آیا مجازی محاکمه خواهد شد موفق باقی مانده است دیده می شود.

قاضی امیلی Miskel که دادگاه نظارت روز دوشنبه دادگاه گفت که این مورد می تواند روشن کند که آیا یک “رویکرد ترکیبی” است که در آن هیئت منصفه انتخاب مجازی است و باقی مانده از آزمایش انجام شده در فرد است.

Slayton اذعان کرد که برگزاری محاکمات از راه دور با چالش هایی از جمله مطمئن شوید منصفه توجه باقی می ماند و انجام تحقیقات آنلاین. اما این مسائل نیز وجود دارد با فرد محاکمه و به راحتی می توان با برخورد با یک هشدار از قاضی, او گفت:.

“بدیهی است که آن را در تصویری بنابراین قاضی می تواند بگوید اگر هیئت منصفه در حال شستن ظروف و یا انجام کاری دیگری” Slayton گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de