تگزاس دیوان عالی کشور بلوک های برنامه اجازه می دهد تا ایمیل رای ویروس ترس

تگزاس دیوان عالی کشور در روز جمعه مسدود شده پایین تر-حکم دادگاه که اجازه داده بود که ساکنان برای رای دادن از طریق پست اگر آنها به استناد به نگرانی در مورد ابتلا به کروناویروس در حوزه های رأی گیری.

دولت جمهوری دادستان کل کن Paxton درخواست دادگاه برای ماندن پس از یک دادگاه تجدید نظر تایید پایین تر-حکم دادگاه در ماه گذشته که اعمال محدودیت بر پست الکترونیکی-در رای گیری.

اقامت مانع county, انتخابات ریاست جمهوری افغانستان به طور رسمی در نظر گرفتن پست الکترونیکی-در رای گیری برنامه های کاربردی از رای دهندگان ترس از coronavirus قرار گرفتن در معرض که آنها می توانید انجام دهید ابتدا 60 روز قبل از انتخابات. تگزاس برگزار اولیه آن در ماه مارس و آن را بلافاصله روشن که آیا دادگاه عالی خواهد شنیدن استدلال و صدور حکم نهایی قبل از روز انتخابات در ماه نوامبر.

رای گیری از طریق پست در تگزاس است به طور کلی محدود به کسانی که 65 ساله یا مسن تر و یا کسانی که با یک “بیماری و یا وضعیت جسمی” است که مانع از رای گیری در فرد است. پکستون درخواست خواه و سلطه دادگاه عالی پس از مقامات در برخی عمدتا دموکراتیک مناطق مورد تایید اقدامات به اجازه می دهد رای دهندگان به ادعای ناتوانی و درخواست پست الکترونیکی-در برگه های رای اگر آنها نگران بیمار شدن در حوزه های رأی گیری.

مسئولان شهرستان و دموکرات تگزاس بازیگران Paxton حرکت به عنوان یک تلاش برای اخلال در انتخابات و در جریان رای گیری در مورد. دادستان کل درخواست معتقد مسئولان در شهرستان است که عبارتند از: دالاس, هوستون, Austin, El Paso و مرز جامعه از براونزویل را گسترش واجد شرایط برای رای دادن از طریق پست فراتر از آنچه قوه مقننه در نظر گرفته شده.

حاکم می آید به عنوان ویروس عمیقتر حزبی تقسیم پست الکترونیکی-در رای گیری با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا آن رسیده است برای تقلب و دموکرات ها استقبال به عمل به عنوان امن ترین راه برای رای دادن در این همه گیر.

“حفاظت از یکپارچگی از انتخابات یکی از مهم ترین و مقدس تعهدات” پکستون در بیانیه ای گفت. “مجلس به دقت محدود که ممکن است و ممکن است رای از طریق پست. شهرستان تراویس تصمیم دادگاه اجازه می دهد تا هر کس برای رای دادن ایمیل خلاف قانون دولت و معکوس خواهد شد در دادگاه تجدید نظر. من خوشحال هستم که امروز تگزاس دیوان عالی کشور تایید شده است که من ممکن است همچنان به تعقیب تقلب انتخابات و موضوع راهنمایی در پست الکترونیکی-در برگه های رای در حالی که درخواست تجدید نظر نقش.”

برعکس تگزاس از حزب دموکرات رئیس Gilberto هینجسا به نام تصمیم “یک روز تاریک برای ما دموکراسی است.”

“جمهوری خواه تگزاس دیوان عالی کشور اشتباه است به نیروی مردم تگزاس به انتخاب بین سلامت خود و حق خود برای رای دادن” هینجسا در بیانیه ای گفت. “آنها را تگزاسی مرگ فقط به طوری که آنها می توانید نگه دارید به قدرت است. رای دهندگان باید توانایی برای رای دادن توسط پست در طول یک بیماری همه گیر اگر آنها احساس سلامت آنها در خطر است. … ما ادامه خواهد داد برای مبارزه با مانند جهنم برای محافظت از هر واجد شرایط تگزاس حق رای و صدای آنها را شنیده بود با خود دولت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de