تگزاس ملکی اعلام کرد 2019 Texas املاک و مستغلات برندگان جایزه

“2019 شد یکی دیگر از سال تاریخی در تگزاس املاک و مستغلات” گفت: Cindi Bullaرئیس تگزاس Realtors. “Realtors و انجمن های محلی در سراسر کشور رفته اند بالا و فراتر از آن برای بالا بردن صنعت ما از طریق خدمات عالی جامعه تعامل سیاسی حمایت و آموزش مداوم.”

2019 تگزاس مسکن از سال معتبر ترین افتخار اعطا سالانه به یک عضو ساخته شده است که سهم برجسته به صنعت در سراسر زندگی حرفه ای خود را معرفی کردند که به اسکات Kesner از ال پاسو. Kesner شده است instrumental, نمایندگی ملکی در سطح ملی و ایالتی و محلی سطح. او به عنوان یک منطقه ای معاون انجمن ملی از Realtors شد رئیس تگزاس ملکی در سال 2015 به دست آورده و مسکن از سال افتخارات دو بار توسط ال پاسو بیشتر انجمن از Realtors. Kesner است که در حال حاضر رئیس تگزاس کمیسیون املاک و مستغلات (TREC).

تام D. مورتون انجمن اجرایی جایزه سال ارائه شد به دنیس قیمتassociation اجرایی (AE) از آماریلو انجمن از Realtors. اعطا شده به مسکن AEs با سابقه طولانی خدمات خود را در انجمن محلی قیمت در میان اولین تگزاس AEs برای دریافت مسکن انجمن خبره اجرایی (RCE) تعیین شده است که تعلق به انجمن مسکن کارکنان که در حال رانده شده و اختصاص داده شده به رشد حرفه ای. همچنین در زیر سکان زرد را در انجمن محلی اهدا شد انجمن ملی از Realtors جام ریاست جمهوری در سال 2017 به رسمیت شناختن کار برجسته از یک انجمن برای پیشبرد طرح مسکن.

ژاک گوردون از گرانبری دریافت تگزاس مسکن همسایه خوب جایزه که به رسمیت می شناسد مسکن است که نشان برجسته جامعه دخالت و فعالیت های داوطلبانه. گوردون به طور خاص به رسمیت شناخته شده برای 10 سال داوطلبانه با هود شهرستان کریسمس برای کودکان, یک سازمان غیر انتفاعی با هدف است که هر کودک در Hood County سزاوار گرم, خانه, خانواده دوست داشتنی و با احساس بودن را دوست داشت. او شخصا وارد 680 داوطلب ساعت در 12 ماه span شده است و او اعطا انجمن بشردوستانه جایزه.

ماریون ناپلئون از گرند پریری نامگذاری شد 2019 مربی سال است. ناپلئون یک مربی ارشد برای فارغ التحصیل مسکن موسسه و می آموزد بسیاری از تگزاس ملکی و انجمن ملی از Realtors گواهینامه و تعیین دوره های آموزشی. او نویسنده چندین دوره پوشش موضوعات که شامل پیشنهادات متعدد قرارداد و نحوه استفاده از تکنولوژی برای کمک به صاحبان کسب و کار.

را در شمال و WNC تجاری در فورت ورث دریافت 2019 William C. جنینگز جایزه برجسته تجاری معامله املاک و مستغلات از سال است. William C. جنینگز جایزه بر اساس معامله سهم به جامعه شایستگی و خلاقیت و استفاده تجاری از اصول است. برنده معامله درگیر برنامه ریزی و اجرای بسیار پیچیده توسعه در فورت ورث در طول سال های بسیاری است.

این اودسا Board of Realtors دریافت 2019 علامت گذاری لیمن دولت در امور جایزه دستاورد. افتخار به رسمیت می شناسد مسکن محلی ارتباط است که نشان تعالی در جمع آوری کمک های مردمی مشارکت و محلی دیگر طرح برای سال.

تگزاس ملکی مردمی مدافع جایزه سال ارائه شد به ملودی Gillespie از مونتاگ شهرستان برای او برجسته رهبری در طول توقف مجبور الحاق مبارزات انتخاباتی در شهرستان مونتاگ. در اوایل سال 2019 ملودی ارائه شد تگزاس مسکن اعتصاب نیروی جایزه داده شده به افرادی که نمایش فوق العاده و تعهد به حمایت مردمی در حمایت از انجمن آلزایمر. تگزاس ملکی مردمی مدافع جایزه سال افتخارات یک فرد از سال, لیست کامل از تگزاس ملکی اعتصاب نیروی برندگان جایزه.

در نهایت تگزاس ملکی افتخار سه انجمن های محلی و یک فردی که در راه اندازی برنامه های نوآورانه و دوره های آموزشی در سال گذشته است که نگه داشتن تگزاس ملکی تا تاریخ با حقوقی بازاریابی و صنعت روند. این برنامه آموزش و پرورش از سال جوایز داده شد به:

  • دایان McCoy از خانه بهتر و باغ املاک و مستغلات گری گرین در رده
  • Austin مدیره ملکی در سریال کوتاه یا برنامه های دسته
  • هوستون انجمن از Realtors در دسته بازاریابی
  • بیشتر McAllen انجمن از Realtors در نوآوری دسته

در مورد تگزاس REALTORS®
با بیش از 125,000 اعضای تگزاس REALTORS® حرفه ای عضویت سازمان است که نشان دهنده تمام جنبه های املاک و مستغلات در تگزاس. در سال 2020 تگزاس REALTORS® است که تجلیل از یک قرن از شکل گیری تگزاس در حال حمایت از حقوق مالکیت خصوصی حفظ بالاترین استانداردهای حرفه ای و ارائه اعضای آن با ابزار برای رسیدن به موفقیت است. بازدید texasrealestate.com برای کسب اطلاعات بیشتر.

تماس با ما:

شکارچی Dodson


Pierpont ارتباطات


(512) 448-4950


hdodson@piercom.com

منبع تگزاس ملکی

لینک های مرتبط

http://texasrealestate.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر