تگزاس از حزب دموکرات اعلام رای دهندگان ایالت درایو برای سرنگون تهمت

دموکرات ها در حال ساخت حرکت بزرگ به نوبه خود تگزاس آبی.

تگزاس حزب دموکرات روز دوشنبه اعلام کرد راه اندازی یک ایالت رای دهندگان گسترش برنامه با هدف ثبت نام میلیون ها نفر از رای دهندگان جدید پیش از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک اصطلاح رئیس جمهور گزارش شبکه خبری سیبیاس ،

کمیته ملی حزب دموکرات در ماه فوریه اضافه شده تگزاس به لیست خود را از “میدان نبرد” متحده و سرمایه گذاری میلیون ها دلار به دولت خزانه به دو برابر تعداد رشته سازمان, باز بیشتر در زمینه دفاتر و صندوق و عملیات اضافی مانند اطلاعات مدیریت.

تگزاس’ 38 آرا دوم تنها به کالیفرنیا 55 تا یک پیروزی خواهد بود یک افزایش بزرگ برای دموکرات ها. تگزاس نشده رای آبی از سال 1976 هر چند رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 در زمان دولت نه درصد بیش از هیلاری کلینتون 52-43 درصد است.

پیشین نوشته. Beto o’rourke آمد عرض 3 درصد از unseating جمهوری خواه تد کروز سناتور. در سال 2018 انتخابات میان دوره ای و حزب دموکرات به آرامی رنده دور در آمریکا درک دولت است.

“این در واقع شب و روز” دولت سخنگوی Abhi رحمان گفت NBC News کمیته ملی حزب دموکرات را سرمایه گذاری. “این اولین بار در تاریخ است که در تگزاس دموکرات ها در حال اجرا هستند یک سازمان در این مقیاس است.”

“اگر شما برنده تگزاس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی تواند برنده انتخابات” گفت: Rahman. “سال است که در حال تغییر است در حال حاضر — آن را در سال 2020 است. این سال که جمعیتی در نهایت ملاقات با سرنوشت”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de