Tetragon گروه مالی محدود اعلام سود سهام و تمايل به انجام مناقصه ارائه

در شرایط بازار Tetragon مصمم به تغییر آن سیاست تقسیم سود. لطفا اینجا را کلیک کنید برای دسترسی به سود و بازگشت سرمایه و سیاست.

Tetragon وب سایت (www.tetragoninv.com) شامل اطلاعات در Tetragon اختیاری سود سهام و برنامه ریزی برای آن دسته از سهامداران انتخاب برای دریافت سود سهام در قالب Tetragon سهام. سهامداران ممکن است انتخاب برای دریافت سود سهام در قالب Tetragon سهام با سود سهام به اشتراک گذاری انتخابات تا 15 مارس سال 2020. اگر هیچ انتخابات ساخته شده است سود سهام پرداخت خواهد شد به صورت نقدی از 27 مارس سال 2020.

نقدی سود سهام ممکن است در دریافت استرلینگ توسط کسانی که سهامداران ساخت سود سهام و ارز انتخابات تا 15 مارس سال 2020. اگر هیچ انتخابات ساخته شده است سود سهام پرداخت خواهد شد به دلار آمریکا از 27 مارس سال 2020.

قصد انجام یک مناقصه ارائه:
Tetragon در نظر دارد برای انجام یک پیشنهاد مناقصه برای تعدادی از Tetragon بدون حق رأي سهام با یک مقدار حداکثر از به ایالات متحده آمریکا25 میلیون دلاربرگزار می شود به عنوان خزانه سهام. J. P. Morgan اوراق بهادار plc (که انجام آن در انگلستان سرمایه گذاری کسب و کار بانکی به عنوان J. P. Morgan Cazenove) به عنوان فروشنده مدیر در پیشنهاد مناقصه خواهد شد که با استفاده از اصلاح شده هلندی حراج ساختار. جزئیات این برنامه ریزی شده پیشنهاد مناقصه زودی اعلام خواهد شد. یک خرید مجدد از Tetragon سهام در یک قیمت پایین تر از NAV خواهد بود accretive به آن به طور کامل رقیق NAV هر سهم.

در مورد Tetragon:
Tetragon بسته است-به پایان رسید و شرکت سرمایه گذاری است که سرمایه گذاری در طیف گسترده ای از دارایی ها از جمله دولتی و خصوصی سهام و اعتباری (از جمله مضطرب و اوراق بهادار و ساختار اعتباری) اوراق قرضه قابل تبدیل املاک و مستغلات سرمایه گذاری زیرساخت های بانکی و TFG مدیریت دارایی های متنوع جایگزین مدیریت دارایی های کسب و کار. که در آن مناسب از طریق TFG دارایی مدیریت Tetragon به دنبال خود تمام یا بخشی از دارایی شرکت های مدیریت است که با این سرمایه گذاری به منظور افزایش بازده زمانی در پایتخت آن است. Tetragon سرمایه گذاری هدف این است که به تولید و توزیع درآمد و افزایش سرمایه. آن را با هدف ارائه بازگرداندن ثبات به سرمایه گذاران در سراسر مختلف اعتباری سهام و نرخ بهره و تورم و چرخه املاک و مستغلات. این شرکت معامله شده در Euronext در آمستردام N. V. و متخصص صندوق بخش اصلی بازار بورس سهام لندن. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به وب سایت این شرکت در www.tetragoninv.com.

Tetragon:

یوکو توماس

روابط سرمایه گذار

[email protected]

سوالات مطبوعات:

Prosek همکاران

[email protected]

ایالات متحده

اندی مریل و رایان Fitzgibbon

+1 212 279 3115 ext. 216 و ext. 234

 

 

 

بریتانیا

زارا تورنتون

+44 (0) 20 8323 0476

این نسخه شامل اطلاعات در داخل در معنای ماده 7(1) از بازار اتحادیه اروپا سوء استفاده از قوانین و مقررات.

این نسخه شامل نمی شود و یا تشکیل یک پیشنهاد به فروش و یا درخواست پیشنهاد برای خرید اوراق بهادار در ایالات متحده یا هر حوزه قضایی است. این اوراق بهادار از Tetragon نشده است و خواهد بود ثبت شده در ایالات متحده قانون اوراق بهادار سال 1933 و ممکن است ارائه شده و یا فروخته شده در ایالات متحده و یا به ایالات متحده افراد مگر اینکه آنها ثبت شده تحت قانون قابل اجرا و یا معاف از ثبت نام. Tetragon قصد ندارد برای ثبت نام هر بخش از آن اوراق بهادار در ایالات متحده و یا برای انجام یک پیشنهاد عمومی اوراق بهادار در ایالات متحده. علاوه بر این Tetragon بوده و خواهد بود ثبت شده در ایالات متحده سرمایه گذاری شرکت عمل 1940 و سرمایه گذاران را نمی توان به عنوان مزایای چنین عمل می کنند. Tetragon ثبت نام در ثبت نام عمومی از هلند اقتدار را برای بازارهای مالی تحت بخش 1:107 از بازارهای مالی و نظارت و عمل به عنوان یک طرح سرمایه گذاری جمعی از تعیین کشور است.

منبع Tetragon Financial Group Limited

لینک های مرتبط

https://www.tetragoninv.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net