تترا برنده مبلغ 100,000 Disruptor جایزه در GoFly نهایی پرواز کردن در Moffett Federal فرودگاه در مرکز تحقیقات Ames ناسا در

مانتین ویو کالیفرنیا., Feb. 29, 2020 /PRNewswire/ — تترا حمل و نقل هوایی یک تیم از ژاپنبرنده مبلغ 100,000 Pratt & Whitney Disruptor جایزه در مراسم تحلیف GoFly جایزه نهایی پرواز کردن جهان برای اولین بار رقابت های جهانی برای ایجاد شخصی بشر آگهی. تیم کاپیتان های Tasuku Nakaiدانشجوی دکتری در دانشگاه توکیوبرنده جایزه برای آن تترا 3 دستگاه.

این GoFly جایزه است کاتالیز ایجاد شخصی آگهی به عنوان اولین گام به سوی تبدیل آینده حمل و نقل با ماشین پرواز, پرواز موتور سیکلت hoverboards, jetpacks انسانی-حمل هواپیماهای بدون سرنشین و شخصی دیگر آگهی. برخی از 854 تیم متشکل از 3800-plus نوآوران از 103 کشور در زمان GoFly چالش و بیش از دو سال گذشته شده اند گر چه هنر خود را در ماشین آلات و تست آنها را به عنوان سرنشین دار, مانکن های تحمل و بدون سرنشین و ماشین آلات.

“پس از انتظار بسیار ما هیجان زده تا اعلام کند که تترا حمل و نقل هوایی است که برنده Pratt & Whitney Disruptor جایزه گفت:” GoFly موسس و مدیر عامل شرکت گوئن سبک تر. “این تیم به نمایش ویژگی های طراحی و خلاق دلاوری است که ما مجموعه ای را برای الهام بخشیدن به زمانی که ما در ایجاد شده در این GoFly جایزه. تترا ایجاد یک منحصر به فرد شخصی بروشور و ما نگاه به جلو به حمایت از آنها را به عنوان آنها را در مراحل بعدی به سمت انقلابی انسان تحرک است.”

“نوآوری همواره در هسته DNA ما در Pratt & Whitney و ما تحسین GoFly تلاش برای تبدیل صنعت” تایید جف شکار, معاون ارشد رئیس جمهور و مهندسی است. “ما در حال افتخار به حمایت از چنین استثنایی رقابت و ما طراحی Disruptor جایزه به رسمیت شناختن این تیم که به چالش کشیده وضعیت موجود تحویل منحصر به فرد فکر کردن به یک مسئله پیچیده در نظر گرفته و از ایمنی و قابلیت اطمینان و دوام و یکپارچه سازی سیستم.”

“این است که فراتر از تخیل من گفت:” Nakai. “کل تیم است و خوشحالم که به مناسبت این دستاورد است. شخصی پرواز است که در آینده از حمل و نقل و من می دانم که وجود خواهد داشت یک روز که هر فرد قادر خواهد بود به را خاموش و زمین در هر نقطه.”

او افزود: “به نمایندگی از کل تیم من می خواهم به می گویند با تشکر از شما به GoFly و Pratt & Whitney.”

قبل از نهایی پرواز خاموش برگزار شد در Moffett Federal فرودگاه در طول روز جهش 10 تیم بودند به نام فاز من برندگان و اهدا شد $20,000 جوایز برای مفاهیم خود را در حالی که پنج تیم بودند نام فاز دوم, برندگان و اهدا شد 50.000 دلار برای نمونه ارسالی. در حال حاضر هیچ تیم اسیر جایزه عنوان, اما GoFly به نظر می رسد به جلو به اعطای که 1 میلیون دلار جایزه در آینده نزدیک.

این GoFly جایزه توسط Grand حامی بوئینگ Disruptor جایزه حامی Pratt & Whitney و همچنین بیش از 20 ملی و بین المللی حمل و نقل هوایی و نوآوری در سازمان است. همه تیم های شرکت کننده در این رقابت ها نیز بهره مند از هدايت و تخصص اختصاصی مربیان و استادان برنامه.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد GoFly جایزه مراجعه کنید http://www.goflyprize.com.

در مورد GoFly جایزه
این GoFly جایزه $2+ میلیون تومان, دو-سال بین المللی انگیزه رقابت برای ایجاد یک شخصی پرواز دستگاه است که می تواند با خیال راحت استفاده توسط هر کسی ، با بوئینگ به عنوان بزرگ خود را حامی و Pratt & Whitney به عنوان شرکت حامی این GoFly جایزه ارائه خواهد شد تیم های با تجربه و تخصص آموزشی, جوایز جهانی و قرار گرفتن در معرض آنها به عنوان رقابت برای ایجاد اولین امن و فوق العاده جمع و جور شهری-سازگار شخصی پرواز دستگاه. چند مرحله رقابت را تشویق می کند رقبای از سراسر جهان برای شرکت در ساخت رویای پرواز انسان به واقعیت است. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا به شکل یک تیم جدید به رقابت بپردازند بازدید http://www.goflyprize.com.

در مورد Pratt & Whitney
Pratt & Whitney یک رهبر جهانی در طراحی و تولید و خدمات از هواپیما و هلیکوپتر موتور کمکی و قدرت واحد. United Technologies Corp. مستقر در فارمینگتون کانکتیکاتفراهم می کند بالا-سیستم های فن آوری و خدمات به ساختمان و صنایع هوا و فضا. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد UTC بازدید وب سایت خود را در www.utc.com و یا به دنبال شرکت در توییتر: @محلی UTC تنظیم شده اند.

در مورد بوئینگ
بوئینگ بزرگترین هوافضا شرکت و سازنده تجاری jetliners دفاع فضایی و سیستم های امنیتی و ارائه دهنده خدمات پس پشتیبانی می کند. همانطور که امریکا بزرگترین تولید کننده و صادر کننده این شرکت پشتیبانی از خطوط هوایی ایالات متحده و متفقین دولت مشتریان در بیش از 150 کشور جهان است. بوئینگ محصولات و متناسب با خدمات تجاری و هواپیماهای نظامی, ماهواره ها, سلاح های الکترونیکی و سیستم های دفاع, راه اندازی, سیستم های اطلاعات پیشرفته و سیستم های ارتباطی و عملکرد مبتنی بر تدارکات و آموزش.

منبع GoFly

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>