تسلا Inc. سهام سقوط بیش از 15 درصد آن به عنوان وسیله نقلیه کارخانه در کالیفرنیا به نظر می رسد عامل به طور معمول در روز چهارشنبه با وجود سفارش توسط مقامات محلی به پیروی از سه هفته مستند در منطقه خلیج سان فرانسیسکو برای مهار گسترش coronavirus.

هزاران نفر از اتومبیل قابل مشاهده بودند در کارخانه کارمند پارکینگ در فرمونت کالیفرنیا و کارکنان بودند به رویترز گفته. چندین 18-ویلر کامیون کانتینر دیده می شد کشیدن به محوطه کارخانه گفتند.

نیز وجود دارد حداقل دو غذا کامیون پارک شده در مقابل ساختمان کارخانه و کارگران دیده می شود راه رفتن را از یک رستوران در سراسر خیابان رویترز گزارش داد.

آالمدا کانتی که در آن کارخانه است که بر اساس یکی از شش تحت پوشش توسط یک سفارش از مقامات منطقه ای به “پناهگاه در محل” که محدودیت فعالیت های سفر و کسب و کار توابع به تنها ضروری ترین و توصیه مردم به ماندن در خانه به جز مهم ترین دلایل است.

این شهرستان کلانتر دفتر در روز سه شنبه بعد از ظهر گفت: تسلا در نظر گرفته شده است یک کسب و کار ضروری که تحت نظم و نمی تواند به کار خود ادامه آن کارخانه به طور معمول.

تسلا تنها می تواند به حفظ حداقل عملیات اساسی تحت سفارش, کلانتر, گفت:. تحت این شهرستان منظور آن عبارتند از حفظ ارزش موجودی حصول اطمینان از امنیت و پردازش حقوق و دستمزد و مزایای کارکنان.

پس از آالمدا کانتی تصمیم گیری است که تسلا باید ترک کار در کارخانه این شرکت با ارسال یک ایمیل به کارکنان که در آن گفت که فعالیت های ضروری از جمله تولید ادامه خواهد داد با توجه به یک فرد که دیدم این یادداشت.

اما بلومبرگ گزارش داد که تسلا انسانی-منابع ارشد گفت: کارکنان اوایل روز چهارشنبه این شرکت انتظار “حرف آخر” در مورد وضعیت عملیات در کارخانه.

چند نفر از کارگران تایید دریافت ایمیل از والری کارگر این خودروساز از منابع انسانی برای شمال امریکا بلومبرگ گفت.

نمایندگان برای تسلا تا به حال هیچ پاسخ فوری در هنگام تماس برای نظر.

تسلا فرمونت تسهیلات است که این شرکت تنها ایالات متحده خودکار کارخانه استخدام بیش از 10 ، 000 کارگران بود و سالانه تولید کمی بیش از 415,000 واحد توسط سه ماهه چهارم.

تقریبا 10,000 کار کارمندان در فریمانت کارخانه تسلا که در آن باعث می شود که مدل S, X مدل Y.

منطقه خلیج سان فرانسیسکو گرفته است دقیق اندازه گیری به سرعت گسترش coronavirus با بیش از 7 میلیون نفر از ساکنان خواست به ماندن در خانه به جز ورزش و یا سریع سفر به فروشگاه مواد غذایی.

با توجه به شهرستان جهت, کسب و کار تلقی غیر ضروری محدود به “حداقل عملیات اساسی” که تسلا به نظر می رسد تعریف گسترده شامل خط مونتاژ تولید و فعالیت است.

یک سخنگوی دفتر کلانتر به روز چهارشنبه گفت: شایعات در رسانه های اجتماعی است که آن را فرستاده بود ماموران به تسلا فرمونت گیاه درست نیست. او با اشاره سوالات بیشتر به اداره پلیس محلی که بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

دفاتر فرمونت شهردار و آالمدا کانتی منطقه که در آن کارخانه را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

کالیفرنیا فرمانداری بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد وضعیت.

تحت آالمدا کانتی را مستند که در اثر سهشنبه نقض یا عدم تطابق هستند جنحه مجازات جریمه و حبس و یا هر دو.

روز سه شنبه سخنگوی این شهرستان کلانتر دفتر کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر در هر اجرای اقدامات کلانتر دفتر را اگر تسلا به مبارزه طلبیده ،

قبل از کلانتر, تصمیم تسلا گفت: کارکنان در ایمیلی که به شرکت و تامین کنندگان خود را ادامه خواهد داد عملیات حمایت از تولید و تحویل خودروهای کسی که تا به حال دیدن این ایمیل به رویترز گفت.

تسلا سهام (TSLA) در بسته $361.22 پایین $68.98 یا 16 درصد شنبه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im