تسلا رئیس مشک انتقاد مستندات به عنوان “فاشیستی” در انفجاری درآمد تماس

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk رفت و در یک سخنرانی دراز وشدیداللحن در مورد دولت stay-at-home سفارشات در طول همه گیر خواستار آنها را “فاشیست” و “خشم” در یک درآمد تماس شنبه.

“به می گویند که آنها نمی توانند ترک خانه خود را و آنها را دستگیر شود اگر آنها این است که فاشیستی او گفت:” با توجه به گزارش در تماس با Axios. “این است و نه دموکراتیک — این آزادی نیست. به زور زندانی کردن مردم در خانه های خود در برابر همه حقوق قانونی خود …نیست چرا مردم به این کشور است.”

مشک است که فشار اقتصادی بازگشایی برای کشور همچنین گفت: “آنها باعث خواهد شد آسیب بزرگ نه فقط برای تسلا اما برای بسیاری از شرکت ها. تسلا را آب و طوفان است. همه چیز مردم کار کرده و تمام عمر خود را در حال تخریب در زمان واقعی است.”

با توجه به Axios تسلا ارسال شده سوم آن مستقیما سود سه ماهه در فروش قوی از آن مدل 3 و Y اما کسب و اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس بودند تیرگی چشم انداز خود را برای بقیه سال.

در میان این شرکت نگرانی است که بازگشایی آن, Fremont, California, کارخانه مونتاژ که در آن مدل Y تولید به تازگی آغاز کرده است در کنار مدل 3 ساخت. آن است که idled چرا که از یک منطقه خلیج stay-at-home منظور تحت تاثیر قرار میلیون ها.

تسلا جدید شانگهای کارخانه از سر گرفته است و تولید Axios گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de