اتهامات تروریستی ممکن است به صورت عمدی گسترش ویروس

کسانی که در گسترش coronavirus عمدا صورت ممکن است اتهامات جنایی تحت فدرال تروریسم قوانین وزارت دادگستری هشدار داد, سیاسی گزارش روز چهارشنبه.

معاون دادستان کل جفری روزن نوشت: در یک یادداشت به ارشد وزارت دادگستری با مقامات سازمان اجرای قانون سر و آمریکا وکلای سراسر کشور که با “تهدید و یا تلاش برای استفاده از COVID-19 به عنوان یک سلاح در برابر آمریکایی ها تحمل نخواهد شد.”

روزن توضیح داد که “از آنجا که coronavirus به نظر می رسد برای پاسخگویی قانونی تعریف ‘بیولوژیکی عامل’… اگر موارد وجود دارد از “هدفمند قرار گرفتن در معرض عفونت و دیگران با COVID-19 .. [سپس] چنین اعمال به طور بالقوه می تواند دلالت کشور مربوط به تروریسم اساسنامه.”

معاون دادستان کل مشخص نیست که اگر وجود داشته است گزارش ها از هر گونه موارد و یا اگر خود را یادداشت صرفا یک اقدام احتیاطی هشدار.

علاوه بر این نیروی کار تاسیس شده است برای مقابله با احتکار و قیمت درآوردن از لوازم اضطراری برای مبارزه با کروناویروس یک موضوع اشاره به توسط دادستان کل لایحه Barr پیش از آن در هفته زمانی که او گفت که احتکار لوازم مانند ماسک خواهد بود تحت پیگرد قانونی قرار.

با این حال وزارت بهداشت و خدمات انسانی هنوز به صورت رسمی تعیین شده محصولات این دولت می خواهد تحت پوشش دفاع از تولید عمل, با توجه به یادداشت های صادر شده توسط Barr و روزن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>