قریب الوقوع یک هفته اعتصاب پرستاران, آزمایشگاه, فناوری اطلاعات techs و دیگر مراقبان در HealthPartners درمانگاه در شهرهای دوقلو بوده و جلوگیری و با متخلفان در قرارداد توافق اولیه روز سه شنبه اتحادیه کارگری اعلام کرد.

قرارداد برای حدود 1800 پرستاران و دیگر HealthPartners درمانگاه کارگران منقضی شده Jan. 31. پس از Feb. 6 رای که در آن 95 درصد از کارگران حمایت یک اعتصاب SEIU, بهداشت و درمان, مینه سوتا به نام هفت روز اعتصاب شروع به چهارشنبه.

این کار اقدام را درگیر بیش از 30 HealthPartners پزشکی و دندانپزشکی در درجه اول در شرق مترو اما نه هر پارک Nicollet درمانگاه سازمان به دست آورد از طریق ادغام در سال 2013.

این اتحادیه گفت: جزئیات کامل توافق اخیر که رسیده بود در ساعت 3 صبح پس از 17 ساعت از چانه زنی خواهد بود با عضویت در آن را قبل از اینکه به طور کامل فاش قرار داده و به رای گیری در هفته آینده. شرایط عبارتند از:

• افزایش دستمزد 7.5 درصد بیش از سه سال است.

• حفاظت از اعضای اتحادیه’ طرح بهداشتی مزایای.

• پرداخت اضافه کاری مفاد محافظت از کاهش و تغییرات.

“پس از ماه مذاکرات و قاطع اعتصاب رای ما قادر به فرود بر روی یک قوی توافقنامهای برای یک قرارداد جدید است که حفظ سلامتی بسیار عالی مزایای مراقبت” گفت: نانسی Wickoren یک 31-سال پرستار عملی مجاز در HealthPartners و عضو اتحادیه چانه زنی تیم در این اتحادیه را آماده کرد.

“همانطور که در هر مذاکره” Wickoren گفت: “ما همه چیز را ما می خواستیم. اما ما بسیار افتخار از نحوه عضویت ما ایستاد و با هم جنگیدند بزرگ و کاهش هزینه شیفت به مراقبت های بهداشتی و اضافه کاری پرداخت که مدیریت اصرار کرده بود برای ماه می باشد.”

یک HealthPartners سخنگوی گفت: ارائه دهنده مراقبت خواهد چیزی برای گفتن در مورد این توافق بعد از آن صبح روز سه شنبه.

پرستار ثبت شده Christina Bolk گفت که “اعضای ما چانه زنی تیم می خواهم به بیان عمیق ما قدردانی برای حمایت از ما دریافت شده از مردم و بیماران ما در این مبارزه است.”

اگر اعتصاب آغاز شده بود روز شنبه آن را در زمان اوج کسب و کار — در تاج فصل آنفولانزا و زمانی که تمدید 2020 مزایای بسیاری از مردم برنامه ریزی بالینی و خدمات دندانپزشکی.

یک HealthPartners گفت: هفته گذشته یک برنامه در محل برای حفظ سلامت خدمات.

در حالی که HealthPartners در حال رشد است و گزارش 7 میلیارد دلار درآمد در سال گذشته نظام سلامت مانند دیگران در شهرهای دوقلو ساخته شده است که کاهش در پاسخ به بلندی فشارهای مالی. این سیستم به تازگی اعلام کرد که بسته شدن یک صفحه اصلی خدمات مراقبت و 30 داروخانه خرده فروشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de