ده ها هزار نفر در تظاهرات علیه پوتین در شرق دور روسیه

دهها هزار نفر در راهپیمایی در شرق دور روسیه در شنبه سوم جمله آخر هفته اعتراض در یک ردیف برای بیان خشم خود را بیش از آنچه آنها می گویند که رئیس جمهور ولادیمیر پوتین نادرست از محلی بحران سیاسی است.

ساکنان خاباروفسک در اطراف 3,800 مایل (6,110 متر) و هفت بار مناطق شرق مسکو ناراضی هستند در مورد بازداشت این ماه از منطقه محبوب فرماندار سرگئی Furgal که دستگیر شد به اتهام قتل او را انکار می کند.

دستگیری او که حامیان او می گویند بود که با انگیزه های سیاسی باعث تظاهرات و ایجاد سردرد برای کرملین است که در تلاش برای رفع یک COVID-19 ناشی از کاهش در درآمد واقعی و نگه داشتن درب ظرف را در ناآرامی.

معترضان شعار می دادند “پوتین استعفا!” و “پوتین دزد!.” تظاهر کنندگان می گویند آنها می خواهند Furgal که آنها فکر می کنند راه اندازی شده است, شود پرواز بازگشت از مسکو و محاکمه در خاباروفسک.

مقامات شهرستان در سراسر برآورد 6,500 مردم گرفته بود ، یکی از رسانه های محلی خروجی قرار دادن شماره در تا 20,000 در حالی که سایر رسانه ها و فعالین اپوزیسیون گفت: بیش از 50,000 حضور داشتند و که آن را بزرگترین تظاهرات از نوع خود تا کنون.

“به ما Furgal بازگشت” گفت: یک محلی بازرگان به نام ویکتوریا. “این انتخاب ما است.”

تظاهرات را برجسته کرده اند خشم در میان برخی بیش از آنچه آنها را به عنوان سیاست های ناشی از جدا مسکو بر اساس مقامات.

حامیان Furgal عضو ملی LDPR, پارتی, احساس می کنم او در حال دیر مجازات برای شکست یک نامزد از حکم pro-پوتین و حزب روسیه متحد در سال 2018 است. کرملین می گوید Furgal جدی به اتهامات پاسخ دهد.

چنین پایدار تظاهرات غیر معمول برای روسیه مناطق به عنوان این واقعیت است که مقامات هنوز در حال نقل مکان کرد و به آنها شکستن.

در یک حرکت ظاهری برای خنثی کردن تنش پوتین روز دوشنبه به نام جدید اقدام فرماندار. اما معترضان گفت: آنها احساس توهین با انتخاب میخائیل Degtyaryov که هیچ ارتباطی با منطقه و خواست او گام پایین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im