Tenneco اعلام حکومت پیشرفت

جنگل دریاچه بیمار است., Feb. 28 سال 2020 /PRNewswire/ — Tenneco Inc. (NYSE: ده) امروز اعلام کرد که هیئت مدیره به نام Dennis J. Letham که منجر مدیر مستقل و منصوب جدید رؤسا و بازسازی عضویت در هر یک از هیئت مدیره کمیته. این تغییرات که به اثر در تاریخ 1 آوریل سال 2020هستند بخشی از شرکت مداوم در هیئت مدیره و حکومت رفع خستگی روند.

این تغییرات را دنبال کنید علاوه بر این از سه مدیران مستقل در سال گذشته از جمله فوریه 5 سال 2020 علاوه بر این از Charles K. Stevens III به عنوان هیئت مدیره جدید ترین مدیر مستقل. همانطور که قبلا اعلام کرد که هیئت مدیره در نظر دارد به ادامه آن رفع خستگی روند در طول سال.

“اقدامات ما امروز اعلام کرد که کمک خواهد کرد که برای بهبود هیئت مدیره مستقل نظارت به عنوان ما همچنان در حال انجام مدیره رفع خستگی فرایند” گفت: گرگ M. Sherrillرئیس Tenneco هیئت مدیره. “دنیس شده است یک صدای قوی در هیئت رئیسه و ما با اعتماد به نفس است که او کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که اقدامات و تصمیمات ما متمرکز باقی می ماند در بهترین منافع سهامداران در نقش جدید خود به عنوان رهبری مدیر مستقل. داده کار ما به روز کردن هیئت مدیره ما با, جدید, متنوع, مدیران ما هم بر این باورند که مهم ذهنی مان را کمیته – که مطابق با بهترین شیوه های حاکمیت شرکتی – را به دیدگاه های تازه, رهبری و تصمیم گیری به هیئت مدیره. ما همچنان متعهد به در نظر گرفتن اقدامات به منظور ارتقاء ما حکومت برنامه و موقعیت هیئت مدیره برای رسیدن به آن هدف به حداکثر رساندن ارزش برای سهامداران است.”

پس از اقدامات امروز اعلام کرد ترکیب Tenneco مدیره کمیته به شرح زیر خواهد بود:

  • نامزدی و راهبری کمیته: Jane L. Warner (صندلی) Roger B. پورتر, Charles K. Stevens III
  • کمیته حسابرسی: Thomas C. Freyman (صندلی) دنیس خاکستری, Dennis J. Letham, Jane L. Warner
  • جبران کمیته: James S. متکالف (صندلی) Thomas C. Freyman, Denise خاکستری, Charles K. Stevens III

در مورد نام سرب مدیر مستقل و کمیته صندلی (موثر در مارس 1, 2020)

Dennis J. Lethamسرب مدیر مستقل قابل توجهی شرکت عمومی اجرایی تجربه خود را از بیش از 35 سال فعالیت حرفه ای از جمله خدمت به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس امور مالی Anixter International Inc. از سال 1995 تا بازنشستگی اش در سال 2011. آقای Letham در حال حاضر به عنوان یک مدیر از فضای ذخیره سازی اضافی, Inc. آقای Letham به دست آورده و درک عمیق از عملیات پیچیده و مالی از سازمان های بزرگ تحت انتقال و او را منحصر به فرد واجد شرایط به عنوان سرب مدیر مستقل.

Jane L. Warnerصندلی از نامزدی و راهبری کمیته بیش از 20 سال از خودرو و ساخت تجربه داشتن در خدمت به عنوان یک مدیر اجرایی در شرکت های از جمله ایلینوی ابزار Works Inc. و General Motors Corporation. خانم وارنر نیز قابل توجه هیئت مدیره تجربه و خدمت در تخته از نیوبرانزویک, شرکت شاهوار بلیت شرکت و MeadWestvaco شرکت دادن او مربوط به چشم انداز به عنوان صندلی از نامزدی و راهبری کمیته.

Thomas C. Freymanصندلی از کمیته حسابرسی است رئیس سابق امور مالی از Abbott Laboratories برگزار شد و مختلف مالی رهبری در طول یک دوره که در آن ابوت اعدام یک تحول قابل توجهی و متمرکز آن کسب و کار و نمونه کارها. قبل از پیوستن به ابوت آقای Freyman یک حسابدار خبره عمومی در Ernst & Whinney. آقای Freyman همچنین خدمت در هیئت مدیره Allergan plc و مفت, Inc. داده خود را در زمینه حسابداری عمومی و سایر مدارک هیئت تعیین شده آقای Freyman به عنوان یک “کمیته حسابرسی کارشناس مالی.”

James S. Metcalfصندلی از جبران کمیته قابل توجهی رهبری اجرایی و هیئت مدیره تجربه در خدمت داشتن در تعدادی از نقش ها در USG شرکت از جمله رئیس اجرایی و رئیس جمهور. آقای متکالف در حال حاضر به عنوان مدیر اجرایی و رئیس هیئت مدیره برای بنای ساختمان مارک. او قبلا خدمت در هیئت مدیره Molex به جایی که او در خدمت در هیئت مدیره را جبران کمیته. تجربه گسترده خود را در مناطق مختلف در بزرگ داد و ستد عمومی شرکت ساخت و به او خاص بینش استراتژیک عملیاتی و مسائل مالی.

در مورد Tenneco
که مقر آن در , دریاچه, جنگل, ایلینوی, Tenneco یکی از جهان پیشرو طراحان و تولید کنندگان و بازاریابان پس از سوار شدن عملکرد هوای پاک و انتقال قدرت از محصولات و راه حل های فناوری برای بازارهای متنوع از جمله نور وسیله نقلیه تجاری کامیون-بزرگراه صنعتی و aftermarket با 2019 درآمد از $17.45 میلیارد و حدود 78,000 کارمند در سراسر جهان. در اکتبر 1, 2018, Tenneco تکمیل شده کسب Federal-Mogul یک تامین کننده پیشرو جهانی برای تولید کنندگان تجهیزات اصلی و aftermarket. علاوه بر این شرکت انتظار دارد که برای جدا کردن کسب و کار خود را به شکل دو شرکت مستقل یک Aftermarket و سوار عملکرد شرکت به عنوان به خوبی به عنوان یک انتقال قدرت فن آوری شرکت است.

بندر امن
این نسخه شامل اظهارات به جلو نگاه. این اظهارات به جلو نگاه شامل در میان دیگران اظهارات مربوط به ما استراتژی و برنامه های جداگانه به دو مستقل و شرکت های دولتی. به دنبال اظهارات منوط به تعدادی از خطرات و عدم قطعیت است که می تواند باعث نتایج واقعی مادی متفاوت از آنهایی که شرح داده شده در اظهارات به جلو نگاه, از جمله احتمال این که Tenneco ممکن است کامل جدایی از Aftermarket و سوار عملکرد کسب و کار از انتقال قدرت فن آوری کسب و کار (و یا رسیدن به برخی یا همه از مزایای پیش بینی شده از جمله جدایی نادر از سیمین); احتمال این که این جدایی ممکن است تاثیر نامطلوب موجود در ترتیبات با Tenneco از جمله کسانی که مربوط به انتقال تولید و عرضه خدمات و مسائل مالیاتی; توانایی حفظ و استخدام پرسنل کلیدی و حفظ روابط با مشتریان و تامین کنندگان و یا کسب و کار دیگر همکاران; خطر است که از مزایای این جدایی ممکن است به طور کامل تحقق یابد و یا ممکن است دیگر به درک از انتظار; خطر است که این جدایی ممکن است پیشبرد Tenneco استراتژی کسب و کار; پتانسیل انحراف از Tenneco مدیریت توجه ناشی از جدایی; به عنوان به خوبی به عنوان عوامل خطر و هشدار اظهارات موجود در Tenneco را دوره و زمان گزارش (فرم 10-K 10-Q و 8-K) ثبت از زمان به زمان با ثانیه. با توجه به این خطرات و عدم اطمینان سرمایه گذاران باید جای تکیه بی در اظهارات به جلو نگاه به عنوان یک پیش بینی از نتایج واقعی. مگر اینکه در غیر این صورت نشان داد اظهارات به جلو نگاه در این نسخه ساخته شده از تاریخ از این ارتباط و به جز به عنوان مورد نیاز توسط قانون Tenneco نمی انجام هر گونه تعهد و سلب هر گونه تعهد برای عموم فاش تجدید نظر و یا به روز رسانی به هر گونه اظهارات به جلو نگاه. اطلاعات بیشتر در مورد این عوامل خطر و عدم قطعیت دقیق است از زمان به زمان در شرکت براده SEC, از جمله, اما نه محدود به گزارش سالانه خود در فرم 10-K برای سال منتهی به 31 دسامبر 2018 و فرم 10-Q برای سه ماهه منتهی به 30 سپتامبر سال 2019.

سرمایه گذار سوالات:
Linae Golla
847-482-5162
lgolla@tenneco.com

غنی Kwas
248-849-1340
rich.kwas@tenneco.com

سوالات رسانه ای:
لایحه Dawson
847-482-5807
bdawson@tenneco.com

منبع Tenneco Inc.

لینک های مرتبط

http://www.tenneco.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید