هزاران نفر از بطری های ضد عفونی کننده دست و بسته دستمال مرطوب ضد باکتری و ماسک های پزشکی اهدا شده است پس از یک تلاش ناموفق توسط دو تنسی برادران به فروش آنها را برای سود در ایالات متحده شیوع کروناویروس.

جعبه گرفته شد روز شنبه از یک واحد ذخیره سازی و مت Colvin از Hixson, تنسی, اخبار رسانه ها گزارش شده است. این موارد از جمله 17,700 بطری ضد عفونی کننده دست بودند اهدا به یک کلیسای محلی و برخی از منابع خواهد سر به کنتاکی که در آن Colvin پاک کرده بود قفسه های فروشگاه.

Colvin و برادرش نوح Colvin پاک کرده بود قفسه های فروشگاه از موارد قبل از خرده فروش آنلاین آمازون خود را متوقف فروش و دولت دادستان کل فرستاده شده بس-و-دست برداشتن نامه.

خرید ابتدا برجسته در یک داستان در نیویورک تایمز که در آن برادران سوار به فروشگاه اهدای منابع در سراسر چاتانوگا تنسی در مارس 1, روز پس از اولین متحده coronavirus مرگ اعلام شد.

نوح Colvin, سپس سوار از 1300 مایل (در حدود 2100 کیلومتر) بیش از سه روز در سراسر ایالت تنسی و کنتاکی پر کردن یک کامیون اجاره ای در حالی که برادر خود در خانه مانده آماده شدن برای بیشتر منابع او دستور داده بود.

مت گفت: Colvin او نوشته شده 300 بطری ضد عفونی کننده دست برای فروش در آمازون بین 8 دلار و 70 دلار در هر و بلافاصله به فروش می رسد همه آنها را.

“این پول دیوانه” او به این روزنامه گفت.

روز بعد آمازون کشیده مت Colvin موارد را همراه با هزاران نفر از دیگر لیست های مشابه با استناد به قیمت درآوردن. برخی از فروشندگان در پشت listings متوقف شد, در حالی که EBay به زودی ممنوع ایالات متحده فروش عفونی و ماسک.

مت Colvin تبدیل شده بود آمازون فروش به شش شکل حرفه ای شروع در سال 2015 تبلیغات نایک کفش و اسباب بازی های حیوان خانگی و با پیروی از روندهای محبوب.

در اوایل ماه فوریه زمانی که coronavirus پخش شد در چین سابق نیروی هوایی ویژگی های گروهبان خریداری 2,000 “همه گیر بسته” از محلی انحلال شرکت که بیش از سمت چپ از بین رفته شرکت. او خریداری آنها در $3.50 هر بسته و بالا بفروشید آنها را در سود قابل توجهی.

هنگامی که تقاضای عمومی برای عفونی و دستمال مرطوب شروع به موشک وار رفتن مت و نوح Colvin به کار می رفت و آنها را خرید ،

تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی, اعلام وضعیت اضطراری در روز پنج شنبه. بخشی از آن شامل تحریک ضد-قیمت درآوردن قانون است.

“ما نمی خواهد تحمل کند قیمت سنگ آهن در بازار در این زمان استثنایی نیاز دارید و ما را تهاجمی عمل به آن را متوقف کند” تنسی دادستان کل هربرت H. Slatery III در بیانیه ای گفت: شنبه شب.

مورد مربوط به Colvins همچنان تحت بررسی است.

کنتاکی دادستان کل دانیل کامرون افزود که “این یک زمان که در آن ما باید به تمرکز بر روی کمک به همسایگان ما نه بهره مندی از آنها را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de