ده پروژه های خارج از کشور اولین بار در جهانی اسب شاخدار نمایشگاه – TOJOY انرژی جهانی بهبود اقتصادی

اخیرا صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) صادر شده و آخرین چشم انداز اقتصادی جهان که پیش بینی می کند چین و هند به تنها دو کشور با مثبت نرخ رشد اقتصادی در سال 2020 و چین به تجربه نرخ رشد اقتصادی از 9.2 درصد در سال 2021. صندوق بین المللی پول رئیس جمهور Kristalina Georgieva برجسته که به عنوان اولین کشور در معرض COVID-19 pandemic چین است که در مسیر برگشت از انتظار زودتر بهبود اقتصادی نسبت به دیگر کشور به اجرا درخواهد آمد.

شبیه به صندوق بین المللی پول پیش بینی برای چین رشد اقتصادی این 2nd جهانی اسب شاخدار نمایشگاه به عنوان شواهد برای چین V شکل اقتصادی ارتجاعی آن را به عنوان منابع شرکای چینی برای ده جهانی companies.

نخست وزیر استرالیا و رئیس اتحاد جهانی از های اقتصاد (GLASE) Kevin Rudd; رئیس هیئت مدیره TOJOY Lu Junqing; جهانی مدیر عامل شرکت TOJOY و جهانی سابق معاون رئیس جمهور از اپل Ge Jun; رئيس جمهور از مرکز چین & Globalization (CCG) وانگ Huiyao; سابق سر گروه آمریکایی و قاره اقیانوسیه امور وزارت تجارت و پژوهشگر ارشد از CCG جیانگ Shan; جمهور چین, انجمن تجارت بین المللی جین زو; معاون اجرایی رئیس جمهور و دبیر کل جدید تکنولوژی بالا سرمایه گذاری کمیته ویژه از سرمایه گذاری در انجمن چین ژنگ Rongپیوست کارآفرین نمایندگان نخبگان در جامعه سرمایه گذاری و کارکنان رسانه از سراسر جهان در این رویداد است. در ضمن این رویداد دریافت پوشش از بایدو و اقتصادی ناظرو جذب بیش از 500000 بازدید از آن جریان زنده پخش.

های کسب و کار فرصت برای شکل دادن به آینده با هم

این, GUF, رویداد موضوع “چشم انداز جهانی – پیروزی در آینده”. ده کسب و کار جهانی و متخصص در زمینه های اقتصادی این رویداد حضور داشتند. این خدمات عبارتند از استرالیا کشاورزی عمودی سیستم E کشاورزی ایالات متحدهمستقر در هتل تمیز کردن خدمات Renue دانمارکی سوپر مارکت های زنجیره ای Netto و بسیاری دیگر. در این مراسم صدها نفر از هزاران نفر از پتانسیل های محلی و شرکای چینی معرفی شدند به این شرکت برای کشف امکانات برای همکاری و رشد سریع در چین.

در این مراسم جنرال الکتریک اشاره کرد: “اقتصاد جهانی در حال حرکت است در یک باز و فراگیر و متعادل جهت است که در نتیجه بیشتر برنده شرایط است.” جنرال الکتریک معتقد است که حرکت رو به جلو, جهانی, کارآفرینان را بیشتر از نزدیک کار با یکدیگر برای ادغام منابع اهرم یکی دیگر از نقاط قوت و مشترک ایجاد فرم های جدید در صنعت به اشتراک گذاری این پیروزی به حال در تعاونی توسعه اقتصادی است.

راد با اشاره به این که جهانی شدن است کمک به توسعه اقتصاد, تجارت, علم و فن آوری و از بین بردن فقر در بسیاری از کشورها است. اما او احساس کردند که زمان همه گیر خواهد تحت تاثیر فرایند جهانی شدن به طور بالقوه تغییر زنجیره تامین جهانی اقتصادی و الگوهای. راد تشویق به توسعه همکاری اقتصادی و توسعه, توسعه پایدار شیوه برای هدایت و جهت مثبت برای آینده اقتصادی جهانی شدن است.

به این دلیل TOJOY منجر به مثبت جهانی شدن و تعاونی اقتصاد با معرفی در خارج از کشور فرصت های کسب و کار به چین به طور مشترک با کارآفرینان.

TOJOY استخدام یک فرایند انتخاب دقیق برای هر یک از پروژه های ذکر شده بر روی پلت فرم آن است. اطمینان حاصل کرد که آنها در حال رقابتی مناسب برای بازار چین ثابت موفق و مقیاس پذیر. TOJOY انتخاب ده شرکت ها برای این جلسه از جهانی اسب شاخدار نمایشگاه از هزاران نفر از نامزدهای احتمالی.

توجه خاص پرداخت شد به صنایع است که به فکر افزایش اهمیت پس از همه گیر مانند امنیت غذایی. برای مثال E کشاورزی پیشرو لبه تکنولوژی را فعال کنید قابل ردیابی عمودی کشاورزی و بسته بندی می تواند به عنوان یک پادزهر برای کشورهای با خرید و فروش مواد غذایی و بحران در زمینه این بیماری همه گیر.

کارآفرینان حضور در این رویداد تعامل دیجیتالی با مجریان و نشان داد علاقه خود را در تشکیل مشارکت با شرکت های ارائه. TOJOY انتظار دارد که این رویداد انرژی خواهد شد سرمایه گذاری های جهانی در تصرف گسترده بازار مصرف در چیناجازه می دهد شرکت ها و شرکای خود را به لذت بردن از مزایای سریع رشد پایدار.

در نوامبر 2019, TOJOY منتشر شد چند جهانی پروژه های با کیفیت بالا در 1st جهانی اسب شاخدار نمایشگاه, GUF,) برگزار شد در وینبازده نتایج خوب و تبدیل شدن به یک یاد رویداد جهانی کسب و کار تبادل و همکاری است.

یک جهان با هم به فقهt COVID-19

در حال حاضر در جهانی COVID-19 بحران TOJOY جمع منابع جهانی دوباره به مدافع برای شکستن موانع محدود کننده را از طریق ارتقاء آن از بزرگ های اقتصاد است.

در COIVD دوران بسیاری از شرکت های در حال درد و رنج آنها به عنوان تلاش برای انطباق با شرایط جدید اقتصادی که در نظر آنها چگونه و چه زمانی به بازگشایی شده است. TOJOY امید متعدد در خارج از کشور, جهانی فرصت های معرفی شده در, GUF, رویداد را قادر خواهد ساخت بسیاری از کارآفرینان به رقابت در پست COVID بازار, کمک به اقتصاد جهانی بهبود می یابند پس از همه گیر.

برخی از اثرات منفی این بیماری همه گیر آمده از آن hinderance از کسب و کار. هنگامی که “مکث” را فشار دهید فشار داده شده است در جریان منابع اقتصادی فعالیت های اقتصادی روبرو خواهد شد بحران رکود. , GUF, در حال انجام آن قسمت را فشار دهید “بازی” دوباره به راه اندازی مجدد جریان منابع اقتصادی. اقتصادی و بهره وری از خدمت در این نمایشگاه نه تنها کمک به اقتصاد چین rebound after همه گیر اما همچنین کمک به اقتصاد جهانی از طریق عبور از بحران همه گیر جدید سحر بازیابی.

منبع ToJoy مشترک برگزاری گروه شرکت ، Ltd.

لینک های مرتبط

https://en.tojoy.com/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de