برای اولین بار homebuyers لسلی Debusk و مارینا Copeland نگاه آپارتمانهای در تمپه منطقه اما گفت که آنها بیش از حد گران قیمت برای اندازه و خانه های کافی را ارائه نمی دهد حفظ حریم خصوصی.

طولانی علاقه مند به زندگی در یک خانه کوچک به دلیل هزینه های نگهداری پایین و کوچکتر زیست محیطی رد پای Debusk و Copeland گفت: آنها نمی تواند توجیه خرید یک بزرگتر اما ارزان تر در حومه شهر برای فقط دو نفر از آنها.

بنابراین یک جامعه از 13 خانه های کوچک — 600-فوت مربع در هر برنامه ریزی شده در جن تیلی تراس محله در شمال تمپه شیفته آنها.

این زوج که ازدواج کرده و پنج سال زندگی می کنند و در اجاره در نزدیکی تمپه-مسا مرز میان برای اولین بار در خط در پاییز گذشته به درخواست برای خرید یکی از این خانه ها در تمپه میکرو شهرکهای عنوان پروژه نامیده می شود.

رویای خود را از داشتن یکی از این خانه ها یک گام نزدیک تر به واقعیت روز پنج شنبه با یک تشریفاتی پیشگامانه. کار واقعی است که انتظار می رود برای شروع در آوریل یا مه و بسته بندی تا پایان سال یا اوایل سال 2021.

نوتون جامعه توسعه شرکت یک تمپه غیر انتفاعی مستقر در ساختمان خانه ها در همکاری با شهر به ارائه مقرون به صرفه تر گزینه های مسکن.

قیمت میکرو خانه هنوز در حال نهایی خواهد شد اما به احتمال زیاد بین $165,000 و $215,000 بسته به صاحب خانه درآمد با توجه به استفانی آبجو معاون مدیر نوتون.

“آیا این راه حل, اما این یک راه حل مقرون به صرفه مسکن و نیروی کار مسائل مربوط به مسکن” تمپه معاون شهردار لورن Kuby گفت.

همکاری برای مسکن مقرون به صرفه

ایده این است برای ارائه یک نوع جدید از مسکن مقرون به صرفه گزینه به عنوان ققنوس-ساکنان منطقه احساس فشار افزایش هزینه های اجاره بها و خرید خانه.

مترو ققنوس متوسط قیمت خانه صعود کرد و به رکورد $290,000 ماه گذشته و بازار به نظر نمی رسد که کاهش در هر زمان به زودی.

تخمین زده می شود که آریزونا نیاز 100,000 خانه های مقرون به صرفه برای پاسخگویی به نیازهای مردم انتظار می رود در اینجا به حرکت در دهه آینده.

تمپه میکرو شهرکهای ساخته خواهد شد در سه خالی زیادی در نزدیکی Rita Lane و اسپنس خیابان که تمپه خریداری با بودجه فدرال برای تحریک توسعه مسکن مقرون به صرفه.

خانه فروخته خواهد شد به صورت زیر ارزش بازار گفت: آلن کارلسون نوتون اجرایی مدیر.

حدود نیمی از خانه ها در دسترس خواهد بود برای مردم ساخت کمتر از 80 ٪ از این منطقه درآمد متوسط است که $46,650 برای دو فرد خانواده است.

قیمت ها هنوز هم در حال نهایی شدن است اما نوتون تخمین می زند که خانه را بین $165,000 و $185,000 برای کاهش درآمد مالکان Brewer گفت.

قیمت تر خواهد بود برای کسانی که با درآمد بالاتر است. برآورد کنونی بین $200,000 دلار 215,000 اما که می تواند تغییر, او گفت:.

صاحب خانه نیز مورد نیاز خواهد بود به پرداخت 135 دلار در هر ماه نسبت به ها و اجاره زمین هزینه.

این خانه بخشی از یک جامعه اعتماد زمین است که تضمین می کند خانه های مقرون به صرفه باقی می ماند در ابد است و مالکان نمی توانند آنها را برای سود.

آنچه این خانه را مانند

اما یکی از خانه خواهد بود و دو داستان و ویژگی های گیم لافت به سبک اتاق خواب و پاسیو خصوصی در طبقه دوم.

یک آشپزخانه و اتاق نشیمن و حمام خواهد بود در طبقه اول.

13th خانه خواهد بود تنها-داستان به ارائه دسترسی بیشتری برای افراد با تحرک مسائل.

خانه ها را از ویژگی های انرژی کارآمد روشنایی و لوازم برق خورشیدی و به صورت محلی منابع ساخت و ساز مواد.

هر خانه را به صورت یک حیاط مرکزی که در آن ساکنان می توانند خود را مدیریت باغ آشپزخانه.

ساکنان خواهد شد که دسترسی به 900 فوت مربع ساختمان جامعه با آشپزخانه, اتاق رختشویي, کتاب و کتابخانه بازی و ابزار ریخته.

ایده این است برای ایجاد یک حس اجتماعی است که یکی از جنبه های میکرو املاک که جذب Debusk و Copeland.

تاخیر زمانی

آبجو برآورد هزینه پروژه در $3.2 میلیون نفر از جمله زمین و هزینه های ساخت و ساز.

نیوزیلند دریافت کرده است نزدیک به 2 میلیون دلار در بودجه از تمپه, Maricopa County, ولز فارگو, Enterprise Bank & Trust و دیگر شرکای Kuby گفت.

این سازمان در حال حاضر امن اجازه ها و پروانه ساختمان و آریزونا اداره املاک و مستغلات در حال حاضر بررسی کاربرد آن برای زیربخش plats.

ساخت و ساز در اصل قرار بود به اتمام اواسط سال 2020 اما وجود دارد تاخیر با منطقه بندی و سایر مسائل Brewer گفت.

برنامه های کاربردی برای خانه هنوز هم باز است. متقاضیان علاقه مند می توانید اطلاعات بیشتر در نیوزیلند وب سایت.

این سازمان میزبان یک جلسه جامعه در چند هفته آینده به ارائه به روز رسانی بر روی این پروژه و کسب اطلاعات بیشتر به آینده نگر homebuyers.

Copeland و Debusk گفت: وجود دارد بسیاری از جامعه علاقه در این پروژه که نشان می دهد که وجود دارد نیاز به کوچکتر مسکن و بیشتر گزینه های مقرون به صرفه در تمپه. آنها امیدوارند این پروژه تکرار در شهر و در سراسر مترو ققنوس گفتند.

رسیدن به خبرنگار Paulina Pineda در paulina.pineda@azcentral.com یا 602-444-8130. او در توییتر دنبال کنید: @paulinapineda22.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de