روزانه جم در مرکز شهر تمپه اصلی ارائه صبحانه به دانشجویان و خانواده ها در آسیاب خیابان از سال 2012 تا به حال وفق دادن سریع خود را از این شهر دستور بسته شدن در فرد غذاخوری و میله را در اواسط ماه مارس.

رستوران خود را بسته معمولا شلوغ اتاق ناهار خوری و شروع به ارائه آن تخم مرغ بندیکت و وافل برای carryout, منظقه وانت و تحویل. آنها جدید اضافه شده آیتم های منو هم گفت: Berekk بلکول جمهور از روزنامه جام جم.

رستوران امیدوار جدید آنلاین کارت هدیه برنامه را کمک به درایو ترافیک بیشتر و در حد مورد نیاز, درآمد, Blackwell گفت.

روزنامه جام جم یکی از جدیدترین شرکت ها با استفاده از Hownd یک تمپه مبتنی بر اینترنت بازاریابی خدمات که به تازگی راه اندازی یک “پشتیبانی از کوپن” برنامه برای تشویق مردم به حمایت از کسب و کارهای محلی مورد علاقه خود را در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

پول از فروش کوپن که شبیه به کارت های هدیه است فورا در دسترس برای صاحبان کسب و کار برای کمک به نگه داشتن رفتن عملیات و مردم می توانند با استفاده از کارت های هدیه در حال حاضر و یا بعد از زمانی که عملیات به حالت عادی بازگشت.

Hownd با همکاری تمپه به ارائه برنامه برای کسب و کارهای محلی. این شهر اختصاص داده است $25,000 به برنامه برای پوشش هزینه خدمات برای کسب و کار در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده.

کوپن برنامه بخشی از یک کمپین بزرگتر شهر خود و شرکای کسب و کار راه اندازی روز دوشنبه به نام “خرید در حال حاضر. ذخیره محلی” برای تشویق مردم به ادامه حمایت از کسب و کارهای محلی و حتی به عنوان بسیاری از پشت پاره خدمات یا به طور موقت نزدیک است.

“تمپه کسب و کار روح جامعه و این مهم است که ما از آنها حمایت آنجا که ما می توانیم در حال حاضر بیشتر از همیشه” تمپه شهردار مارک میچل گفت.

چگونه کوپن برنامه با این نسخهها کار

Hownd کمک می کند تا آجر و ملات کسب و کار راه اندازی آنلاین کارت هدیه و یا کوپن برنامه بر روی وب سایت خود را و کمک می کند تا درایو ترافیک به وب سایت خود را از طریق آنلاین و بازاریابی ایمیل.

مصرف کنندگان می توانند دسترسی تبلیغات و خرید کارت های هدیه در خرده فروش وب سایت و یا از طریق MyHownd برنامه تلفن همراه است که اجازه می دهد تا مردم را به حرکت از طریق ارائه می دهد از مغازه ها در عرض 10 مایل از محل خود.

تمام درآمد حاصل از فروش کارت هدیه به, کسب و کار, حتی اگر کارت هدیه استفاده می شود هرگز.

کارت های هدیه استفاده می شود در حال حاضر و یا بعد از آن برای کمک به درایو ترافیک پا به کسب و کار به آنها بازگشایی شده است.

آرام قوانین اهدا آگهی ها: در اینجا چگونه ققنوس-منطقه شهرستانها در حال کمک به کسب و کارهای کوچک

Hownd به طور معمول کار می کند با فروشندگان مواد غذایی, سرگرمی, سالن و چشمه های معدنی خواهد شد اما گسترش خدمات خود را به هر خرده فروش در تمپه از طریق همکاری خود را با این شهر است.

خرده فروشان نمی پرداخت هزینه راه اندازی اولیه و یا هزینه ماهانه اما Hownd اتهامات خرده فروشان پرداخت به ازای هر بازدید مسئول برای هر مشتری پرداخت آن درایو به خرده فروش. این هزینه ها تعیین می شود زمانی که یک خرده فروش نشانه برای Hownd و محدوده هر نقطه از چند سنت به حدود 10 بسته متوسط هزینه برای کالا یا خدمات با توجه به وب سایت این شرکت.

تمپه را پوشش $25,000 در هزینه ها برای شرکت های محلی که شهر برآورد پوشش حدود 250.000 دلار در فروش کارت هدیه با توجه به انتشار اخبار.

شرکت ها نیز باید پرداخت 3 درصد معامله کارت اعتباری هزینه.

Hownd در حال حاضر تولید یک زن و شوهر از فروش برای روزنامه جام جم.

بلکول گفت: رستوران امضا تا چند روز پیش و مشتریان خریداری شده اند یک تعداد انگشت شماری از کارت های هدیه.

این برنامه خواهد بود یک کمک بزرگ برای کوچکتر و کمتر شناخته شده کسب و کار در شهر است که ممکن است به همان اندازه پا ترافیک و یا به عنوان بزرگ پایه مشتری است.

خرده فروشان علاقه مند به شرکت در این برنامه می توانید با ثبت نام آنلاین. آنها می توانید تماس بگیرید 877-777-2715 یا ایمیل Hownd در supportvoucher@hownd.com برای اطلاعات بیشتر.

دیگر برای کمک به کسب و کار

همکاری با Hownd یکی از چندین راه تمپه در تلاش است برای کمک به کسب و کارهای محلی.

شهر تشویق ساکنان به حمایت های مورد علاقه خود را تمپه کسب و کار با خرید یک کوپن گرفتن takeout از یک رستوران محلی, خرید آنلاین و یا ترویج کسب و کار در رسانه های اجتماعی در طول صرفه جویی در محلی روز شنبه در مارس 18.

عضو شورای سفت Keating تیمی محلی توسعه دهنده Chris Walsh از Monas Softworks برای راه اندازی یک برنامه تلفن همراه به نام OpenTempe که در آن مردم می تواند به جستجو برای کسب و کار که در حال باز کردن در منطقه خود و چه خدماتی به آنها ارائه شده است.

این شهرستان است که اجازه می دهد کسب و کار برای قرار دادن موقت علائم مشتریان اجازه می دانم که آنها هنوز هم برای کسب و کار باز بدون مجوز و برجسته کسب و کارهای محلی در آن روزانه COVID-19 خبرنامه است که در ایمیل فرستاده شده به ساکنان و در رسانه های اجتماعی.

تمپه همچنین میزبانی آموزشی برای کمک به کسب و کار مشتریان بیشتری را جذب کند. اولین وبینار در رسانه های اجتماعی است که در ظهر در آوریل 17. اطلاعات بیشتر را می توان در این شهر توسعه اقتصادی سایت.

کسب و کار و انطباق با زمان

میچل توصیف کسب و کارهای کوچک به عنوان ستون فقرات اقتصاد این شهر به دلیل مالیات بر فروش تولید شده از کسب و کارهای کوچک کمک به پرداخت هزینه های ضروری شهرستان خدمات. آنها با اضافه کردن شخصیت به یک شهر و کمک به آن را متمایز از دیگر جوامع است.

کسب و کارهای کوچک را تا حدود 85 درصد از تمام تمپه کسب و کار با توجه به برایان McCartin, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت تمپه گردشگری. در آسیاب خیابان حدود 70 درصد از کسب و کار به طور مستقل متعلق به میچل گفت.

“درآمد که این کسب و کار تولید کمک به هموار کردن خیابان های ما, قرار دادن کتاب در کتابخانه ما و اضافه کردن به کیفیت زندگی و شخصیت این شهر” میچل گفت.

بسیاری از آنها ضربه سخت شده توسط بحران بهداشت و درمان, اما برخی از آنها در بر داشت راه های ابتکاری برای شناور ماندن میچل گفت.

تمپه مبتنی بر تغییر دست, کتابفروشی, فروش سفارشی کتاب بسته های مراقبت آنلاین. سازمان از تمپه جشنواره هنر برگزار مجازی هنر نمایشگاه پس از جشنواره لغو شد در ماه مارس ، بسیاری از رستوران ها در حال حاضر ارائه منظقه وانت و تحویل.

برای مشترکین: فدرال coronavirus کمک در راه است. اما آریزونا کشاورزان نگران آن ممکن است در زمان می رسند

در روزانه جم بلکول گفت: این رستوران است و استفاده از این زمان برای دریافت خلاق با منوی آن است.

“ما به وضوح دیده می شود بسیار تاثیر قابل توجهی با بسته شدن اتاق ناهار خوری را اما آن را به ما داده است یک شات در بازو به دریافت خلاق و نوآورانه به آمده تا با ایده های جدید منوی جدید ارائه شده و سعی کنید برای خدمت به جامعه به عنوان بهترین ما می توانیم” او گفت:.

این رستوران که به طور معمول تنها برای صبحانه و ناهار تمدید آن ساعت به 9 بعد از ظهر روزانه و راه اندازی دو راز منو برای شام جمعیت. یکی از منوها مشتریان ارائه می دهد انواع مختلفی از پروتئین کاسه در حالی که کسانی که با یک دندان شیرین افراط می توانید خود را در رول دارچین صدر با میوه و غلات و حبوبات و یا شکلات.

این موارد تنها در دسترس برای تحویل.

“این تصمیم به باز بماند بعد نوع متضاد با منطق — ما دیده ایم بسیاری از کسب و کار در اطراف ما محدود کردن ساعت — اما ما تصمیم گرفتیم که به منظور به رستوران و کارکنان ما یک فرصت سوار شدن به این, ما در حال رفتن به باز بماند بعد,” او گفت:. “و ما دیده ایم فروش ما رشد می کنند.”

رسیدن به خبرنگار Paulina Pineda در paulina.pineda@azcentral.com یا 480-389-9637. او در توییتر دنبال کنید: @paulinapineda22.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im