تمپه مقامات به روز رسانی در حمل و نقل خارج شدن از ریل قطار: ماشین دیگر نشت

بزرگترین نگرانی یک روز پس از اتحادیه اقیانوس آرام قطار از خط خارج و گرفتار آتش بر روی یک پل بیش از تمپه شهر دریاچه بود و نشت مواد خطرناک از یکی از اتومبیل های راه آهن تمپه آتش پزشکی ارشد گرگ رویز گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر.

دو تا از سه راه آهن ماشین که به زمین سقوط کرد زیر پل موجود cyclohexanone بی رنگ صنعتی شیمیایی استفاده شده است که به عنوان حلال در فلزی بزار و مقدار کمی چربی. یکی از اتومبیل نشت به یک منطقه خشک اما نشت متوقف شد و پس از خدمه uprighted ماشین, مقامات گفت.

“آن را به ما برخی از زمان را نه تنها کنترل نشت اما ما کار کرده اند در مهار” رویز گفت. “نشت موجود بود اوایل جمعه شب. وجود دارد حدود … 500 گالن که به بیرون درز از مخزن ماشین.” مخازن حمل 25,000 30,000 گالن.

رویز گفت: دو خط خارج مخزن اتومبیل که بر روی پل و حاوی مواد خطرناک قرار داده شد دوباره روی ریل نقل مکان کرد و با موفقیت به سمت شمال دریاچه “و دیگر در مسیر و دیگر یک نگرانی” او گفت:.

گام بعدی این است که راست قامت باقی مانده مخزن اتومبیل در سمت جنوب آن نیز در پل سقوط و حذف مایعات یا مواد از ظروف آسیب دیده به طوری که آنها می تواند حمل و نقل را از صحنه خیال راحت رویز گفت.

رویز گفت: هدف آنها این بود که برای دریافت خودرو به خارج از شهر تمپه توسط یکشنبه, اما این می تواند در حالی که به دلیل بازسازی فاز.

اتحادیه اقیانوس آرام در نظر دارد برای رفع پل

“ما می خواهیم به عذرخواهی از جامعه برای اثرات” گفت: اتحادیه اقیانوس آرام سخنگوی Lupe والدز به خصوص راه آهن نور جامعه است.

یک 102-خودرو اتحادیه اقیانوس آرام قطار باری از خط خارج صبح چهارشنبه در حالی که عبور از رودخانه نمک Union Pacific پل باعث آتش سوزی گسترده از هشت به 10 خودرو و جزئی سقوط بیش از 100 سال پل. مقامات آتش گفت: هیچ کس مجروح شد و توسط شعله های آتش, اما یک فرد برای درمان, دود استنشاق.

هیچ مخزن خودرو را به معرض آتش بر روی پل با توجه به والدز.

علت خارج شدن از ریل است که هنوز هم در دست بررسی و اتحادیه اقیانوس آرام در حال کار با دولت فدرال و مقامات والدز گفت.

“قصد ما این است که برای رفع این پل” او گفت:. “این بخشی از زیرساخت های ما. این مهم به منطقه ققنوس.”

والدز کاهش یافته است به نظر مشتریان بیشتر متاثر از خارج شدن از ریل قطار.

پلیس: “هیچ چیز نشان می دهد که این جنایتکار است’

تمپه رئیس پلیس سیلویا moir, مدیر گفت: وزارت او را مسئولیت اصلی برای ارائه امنیت عمومی اجازه می دهد تا آتش نشانان برای انجام شغل خود را با خیال راحت.

“در این زمان وجود دارد این است که هیچ چیز را نشان می دهد که این چیزی جز یک ساختاری خارج شدن از ریل,” moir, مدیر گفت. “هیچ چیز وجود دارد نشان می دهد که این جنایتکار است.”

در تاریخ 26 ژوئن والدز گفت: حدود 10 تا 12 اتحادیه اقیانوس آرام ماشین های راه آهن از خط خارج در همان پل.

“راه آهن و پل روابط آسیب دیده از خط تعمیر و بازگشایی در ژوئن 28,” او گفت:. “پل نیز بازرسی در جولای 9 و کسانی که بازرسی اسناد و مدارک در حال تحویل به مقامات فدرال درگیر در تحقیقات.”

والدز خواسته شد در کنفرانس خبری گفت اگر از پل راه آهن گذشت 9 ژوئیه بازرسی.

“این در مورد این که آیا آن گذشت” والدز گفت. آن را بازرسی سالانه است که طول می کشد محل در تمام پل راه آهن او پاسخ داد. “معلوم شد در ایستاده خوب است.”

پس از تحقیقات کامل والدز گفت: آنها قادر خواهد بود برای ارزیابی پل برای تعمیرات.

اثرات زیست محیطی بررسی شود

Andrea شیشه سخنگوی تمپه آتش و دکتر گفت که آنها با قرار دادن فوم بیش از این ریخته مواد خطرناک برای به دام انداختن بخارات به طوری که آنها نمی خواهد “فلش” در تابستان سه رقمی گرما.

شیشه گفت: Arizona Department کیفیت محیط زیست شد مصرف بیش از محیط زیست بررسی است.

“نتایج آن را برخی از زمان به عقب بر گردیم به منظور تعيين اثرات بر محیط زیست به عنوان یک کل, اما آنها خواهد شد و به ادامه کار در آن تلاش برای میانجیگری هر نوع تاثیر بر محیط زیست” شیشه گفت.

“ما برای صبر خود را به عنوان ما را از” شیشه گفت. “در بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده در حال حاضر.”

مقامات درخواست مردم برای ماندن در خارج از این منطقه تا اطلاع ثانوی. تمام بسته شدن جاده ها هنوز هم در, اثر, با توجه به بیانیه. تمپه شهر دریاچه و تمپه پارک ساحلی باقی مانده بسته شده روز شنبه به دلیل خارج شدن از ریل با توجه به یک شهر تمپه صدای جیر جیر در مورد ساعت 8 صبح

نور راه آهن و اتوبوس بیراهه در اثر چهار شنبه را می توان در دره مترو وب سایت.

در 4:30 بعد از ظهر پنج شنبه در دره مترو توییتی که تمپه شهر دریاچه پل شد باز به حالت عادی سفر و آسیاب خیابان و 3 ایستگاه خیابان را برای خدمات.

بررسی و پاک کردن پروسه های در حال انجام توسط چندین سازمان از جمله شهر تمپه آتش نشانی و پلیس, ققنوس در آتش آریزونا وزارت امنیت عمومی آریزونا وزارت حمل و نقل و دیگران.

رسیدن به خبرنگار در Audrey.Jensen@arizonarepublic.com و یا در توییتر @Audreyj101.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید