تمپه کنفرانس خبری: آخرین قطار خارج شدن از ریل و آتش سوزی بیش از تمپه شهر دریاچه

تمپه مسئولان شهرستان برگزار شد یک کنفرانس خبری در 3 p. m. روز شنبه به ارائه به روز رسانی در اوایل صبح قطار حمل و نقل خارج شدن از ریل و آتش سوزی گسترده بیش از تمپه شهر دریاچه.

به روز رسانی زنده از کنفرانس

3 p. m.: تمپه شهردار کوری جنگل خواستار خارج شدن از ریل قطار “بسیار سیال وضعیت در حال حاضر” و می پرسد مردم به دور ماندن از این منطقه است.

“ما نیاز به اجازه خدمه پایین وجود دارد انجام شغل خود را,” او گفت:.

“ما در حال رفتن به پیدا کردن دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده است و ما در حال رفتن به گرفتن کار انجام می شود.”

3:15 بعد از ظهر: تمپه رئیس آتش نشانی گرگ رویز گفت: آتش نشانان پاسخ در 6:09 a. m. با گزارش یک قطار از خط خارج شدن ترن. تمرکز در طول روز صبح بود که برای مهار آتش و حفظ آن از, پخش كردن, او گفت:.

او تایید کرد یک مواد خطرناک به بیرون درز کرده از یکی از این قطار به نام cyclohexanone بی رنگ ماده شیمیایی صنعتی مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک حلال و فلزی بزار و مقدار کمی چربی. اتحادیه اقیانوس آرام قبلا گفت که ماشین نمی شد نرسد.

نشت در حال رفتن به شهر تمپه دریاچه گفت: هر چند “ما باید یک جدول زمانی برای حل نشت.”

3:20 بعد از ظهر: تمپه رئیس پلیس سیلویا moir, مدیر گفت: اف بی آی است که درگیر در تحقیق و تفحص به عنوان معمول است برای حوادث. این تحقیقات در مراحل اولیه آن, اما, او گفت:, “هیچ چیز وجود دارد که باعث اوایل چیزی وجود دارد جنایی.”

3:22 بعد از ظهر: اتحادیه اقیانوس آرام که در عمل این پل نیست که کسی در دسترس برای پاسخ به سوالات در کنفرانس خبری. تمپه رئیس پلیس سیلویا moir, مدیر گفت: راه آهن دعوت شده بود اما تا به حال “بسیاری از منابع که در صحنه است.”

3:25 بعد از ظهر: شهردار کوری جنگل پرسیده شد که آیا پل را بازسازی خواهد شد و اگر چنین است که پرداخت برای پل و پاکسازی است. او گفت در حالی که او نمی تواند صحبت می کنند برای اتحادیه اقیانوس آرام “من فکر می کنم آنها احتمالا یک نگاه سخت در بازسازی آن است.”

همانطور که برای چه کسی خواهد پرداخت برای پاکسازی جنگل گفت: او فرض می شود شرکت خواهد پرداخت و اضافه کرد که “ما باید به صحبت در مورد آن است.”

تمپه رئیس آتش نشانی گرگ رویز اضافه شده است که او گفت: 95 اتومبیل ساخته شده تا قطار که آن روز صبح. اتحادیه اقیانوس آرام گفت: صبح روز چهارشنبه که هشت به 10 خودرو گرفتار شده بود به آتش کشیدند.

“ما بسیار خوش شانس … که هیچ کس صدمه دیده بود” رویز گفت. یک مامور اتش نشانی منتقل شد به بیمارستان برای کم آبی است اما از آنجا منتشر شده است.

“این بسیار خطرناک رویداد است.”

آنچه اتفاق افتاده در پل راه آهن

یک قطار باری از خط خارج حدود 6:15 صبح آن را به عنوان عبور از رودخانه نمک Union Pacific Railroad Bridge. آتش سوزی در صحنه فرستاده شعله های آتش به حدی زیاد آنها تا حدی مسدود شده, آفتاب صبح.

هشت تا 10 حمل و نقل ماشین های آتش و پل جنوبی سمت سقوط باعث این خودرو را به شیرجه رفتن به یک پارک خالی در زیر گفت: Union Pacific Railroad سخنگوی تیم McMahan.

هیچ کس مجروح شد و یک فرد بود, درمان, دود استنشاق, او گفت:. بیش از 90 آتش نشانان از چند سازمان بودند در صحنه است.

علت حادثه در دست بررسی است و با یک سخنگوی ملی ایمنی حمل و نقل تایید به آریزونا جمهوری اسلامی که آژانس فدرال درگیر خواهد شد.

“ما هنوز در مراحل بسیار اولیه از این تحقیق گفت:” تری ویلیامز سخنگوی NTSB. “ما نمی خواهد بود قادر به اظهار نظر در مورد هر چیزی که ممکن است باعث این حادثه شد.”

راه آهن پل عبور یک مرد ساخته شده از دریاچه ای در وسط کویر. این پارک در اطراف دریاچه محبوب مسیر برای پیاده روی و دوچرخه سواری. صبح ورزشکاران متوقف به عنوان آتش گشوده به تلفن همراه تصاویر و ویدئوها. تمپه پلیس تا به حال برای هشدار دادن به مردم برای عقب ماندن از پل راه آهن که تا روز شنبه تا به حال در برابر بیش از 100 سال از جاری شدن سیل و ویرانی.

فولاد مخابره زیر بشکهای پل ساخته شده بود در سال 1912 به حمل محموله در سراسر سپس جریان آزاد نمک رودخانه. آن را به حال شده است تقویت شده در طول سال اما بیشتر از آن اصلی ساخت و ساز دست نخورده باقی مانده.

خبرنگار Paulina Pineda کمک به این داستان.

رسیدن به خبرنگار در anne.ryman@arizonarepublic.com یا 602-444-8072. او در توییتر دنبال کنید @anneryman.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im