تمپه مد انکوباتور محور از طراح لباس به تجهیزات حفاظتی

مد و منابع کسب و کار مرکز نوآوری — یا پارچه است pivoting از کمک به ظهور طراحان مد برای کمک به کاهش کمبود تجهیزات حفاظتی برای مراقبت های بهداشتی حرفه ای است و برای درخواست کمک با بودجه و منابع است.

سیستم مراقبت های بهداشتی مواجه است کمبود تجهیزات حفاظت فردی به عنوان PPE که کارگران نیاز به محافظت از خود در طول جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

این کمبود را برانگیخته است تا بسیاری از طرح های در اطراف دره مانند اهدای درایو برای PPE مواردی مانند حفاظت از چشم و دستکش و ماسک و لباس.

پارچه های سنتی را فراهم می کند منابع برای طراحان مد و کارآفرینان را به محصولات محلی است اما در حال حاضر با همکاری سازمان غذا و داروی آمریکا برای تصویب به استفاده مجدد انزوا و مانع لباس.

انبار خود را در تمپه, جایی که آنها به طور منظم میزبان مد نشان می دهد, است الگوی سازندگان طراحان فنی و تجهیزات موجود برای تولید ماسک و لباس.

“ما احساس می کنیم ما باید یک تعهد و مسئولیت به این چیزها را به درستی” گفت: همسرم بری از بنیانگذاران پارچه. “اگر ما همه در این با هم با COVID-19 این چیزی است که ما می توانید انجام دهید. ما می تواند کمک به مراقبت های بهداشتی ما کارگران با تجربه و تخصص است که ما داریم.”

به دنبال ساخت medical-grade تجهیزات

بری گفت: این مهم به این سازمان به دنبال دستورالعمل های توصیه شده توسط FDA و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری در هنگام ایجاد تجهیزات. یک نوع ماسک, شناخته شده به عنوان N95 ماسک نیاز به بالاتر مشخصات برای ساخت و پس از پارچه ساخته شده است برنامه ای برای تولید آنها را تا زمانی که آن را می توانید با اطمینان از استاندارد را می توان ملاقات کرد.

داوطلبان در سراسر آریزونا پیشرو طرح به دوختن, در خانه, ماسک صورت برای مراقبت های بهداشتی حرفه ای است. اما ماسک های خانگی در نظر گرفته نمی شود تجهیزات حفاظت شخصی و CDC تنها توصیه می کند با استفاده از آنها به عنوان “آخرین راه چاره است.”

کیت اندرسون مدیر طراحی و توسعه و تولید در پارچه گفت: ماسک های خانگی ساخته شده از پنبه مورد استفاده در تنظیمات بهداشت و درمان به دلیل چگونه جاذب مواد است.

“برای این بچه ها را هم به درک آنچه که واقعا بی خطر و موثر وجود دارد و انجام این حرکت رو به جلو فوق العاده است” گفت: Amy Oakes کیفیت و نظارتی مشاور FDA. Oakes گفت: FDA درک ضرورت و اهمیت و تسریع در بررسی.

پزشکی-مواد درجه مورد نیاز را به لباسهای گران است و در 4 $در حیاط منظور از 30000 پوند از پارچه تولید 20,000 لباسهای هزینه $120,000. چالش های اضافی است که مواد “تقریبا به عنوان کمیاب به عنوان تمام کالاهای خود” بری گفت.

“ما باید تمام قابلیت ها برای تولید این لباس و انجام آن را به درستی و کارآمد اما دست ما به طور کامل گره خورده است تا زمانی که ما این پارچه در اینجا” اندرسون گفت.

امکانات مراقبت های بهداشتی نیاز به PPE و هر کسی که علاقه مند در ساخت کمک مالی به صندوق این مواد می توانید تماس بری در [email protected] کمک های مالی نیز می توان به پارچه های غیر انتفاعی آریزونا پوشاک پایه و اساس است.

محلی دندانپزشکان اهدا PPE به بیمارستان

دیگر سازمان های محلی نیز به دنبال برای کمک به مقابله با کمبود PPE.

پس درخواست های ساخته شده توسط رژیم صهیونیستی است. mlb های آریزونا انجمن دندانپزشکی, سازمان اهدای افت امتیاز به جمع آوری بیش PPE از دندانپزشکان در هشت دندان دفاتر در سراسر دره چهارشنبه.

دکتر جنیفر انوش, یک دندانپزشک تمرین در چندلر که تسهیل یک افت در دندانپزشکی هنرهای چندلر گفت: این سازمان ساخته شده است از یک شبکه تقریبا نیمی از دندانپزشکان در آریزونا و هر کس او تماس گرفته شد بیش از تمایل به کمک به.

“ما مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به مردم, این چیزی است که ما می خواهم به انجام” انوش گفت. “ما واقعا محدود به چگونه ما می تواند کمک به مردم در بحران, بنابراین من فکر می کنم فقط قادر به کمک به ما خط مقدم بهداشت و درمان-مراقبت از کارگران که در یک راه کوچک … باعث می شود یک تفاوت بزرگ برای ما دندانپزشکان قادر به احساس ما کمک.”

کل مبلغ کمک شده محاسبه می شود اما انوش گفت: کمکهای مالی به دفتر او شامل حدود 130 جعبه دستکش, چهار بسته از لباس و 50 جعبه از ماسک است.

دندانپزشکان هماهنگ با Maricopa County وزارت بهداشت برای جمع آوری اهدا PPE و توزیع به عنوان مورد نیاز انوش گفت.

شهر فینیکس در نظر گرفتن کمک های مالی از PPE و تجهیزات پزشکی در مرکز کنوانسیون ققنوس 9 صبح تا 3 بعد از ظهر روزانه از طریق مارس 27.

ققنوس-بر اساس بروکلین ملافه تخت بیمارستان می سازد

بروکلین ملافه آمریکایی تشک شرکت تولیدی در شهر فینیکس چهارشنبه اعلام کرد آن آغاز خواهد شد تولید تخت بیمارستان در بیانیه ای ارسال شده به وب سایت خود را.

شرکت توسعه وینیل تشک پوشش برای کامیونداران 16 سال پیش که شامل یک وینیل پوشش فراهم می کند که ضد آب ویژگی های مورد نیاز توسط بیمارستان.

سلامت و مقامات دولتی نیاز به این منابع می توانید تماس بروکلین ملافه در [email protected] یا brooklynbedding.com/healthsupplies.

خبرنگار چلسی هافمن را می توان در ایمیل [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @chofmann528.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>