تمپه انتخابات: شهرداری و شورای امیدوار پاسخ به سوالات در شهرستان مسائل

رای گیری برای تمپه را تمام الکترونیکی انتخابات در ماه مارس بودند از طریق پست به رای دهندگان آغاز این هفته است.

شهردار مارک میچل سابق و عضو شورای شهر کوری جنگل در حال رقابت برای تمپه را بالا پست انتخاب.

پنج نفر دیگر در حال اجرا هستند به صورت سه باز شورای صندلی: امتیازهای سفت Keating و جوئل ناوارو و برای اولین بار نامزد کیسی Clowes دورین Garlid و مارک نورمن.

بیشتر: شهرداری و شورای شهر نامزد صدا در جمهوری بحث

برگه های رای باید بازگشت و یا کاهش یافته است در یک مرکز رای گیری توسط 7 p. m. 10 مارس.

در اینجا یک نگاه دقیق تر در هر یک نامزد چقدر پول آنها مطرح شده از طریق Dec 31 و سه و مسائل.

کیسی Clowes

سن: 28.

قبل از خدمات عمومی: ایمان و غیر انتفاعی فرعی صندلی تمپه را سال 2020 آمار کامل تعداد کمیته.

عنوان شغلی: وکیل.

کمپین بودجه مطرح شده: $20,846.

بالا 3 مسائل و چگونه می خواهد آنها را به آدرس:

 • ساخت پایدار جامعه است.
 • بهبود کیفیت زندگی همه ساکنان.
 • افزایش قیمت مسکن.

من را افزایش تمپه را تلاش های پایداری استراتژیک افزايش شهری ما تاج درخت بهبود walkability و افزایش ما حمل و نقل عمومی.

من را در بهبود کیفیت زندگی ساکنان در تمام سنین با ساخت تمپه یک دوستدار کودک شهرستان یک محل عالی برای رشد حرفه ای خود را و بهترین شهر برای سالمندان به سن در محل.

من خواهد شد و افزایش قیمت با گسترش مقرون به صرفه و نیروی کار گزینه های مسکن حمایت از تمپه اضطراری اجاره و رهن برنامه های کمک به نگه داشتن مردم در خانه های خود در مواقع اضطراری و مبارزه برای تضمین دستمزد قابل زندگی و خانواده را ترک و به شهرستان کارکنان.

شرق دره شهر و مدیران ائتلاف در حال بررسی راه هایی برای رسیدگی به بی خانمانی از جمله امکان دائمی پناهگاه در شرق دره. آیا شما پشتیبانی دائمی پناهگاه در شرق دره ؟ در تمپه?

من مطرح شد به اعتقاد ذاتی به ارزش و منزلت هر فرد است. از آنجا که این باور من فکر می کنم ضروری است که ما را یک دلسوز رویکرد به کسانی که بدون خانه. هیچ کس نباید مجبور به خوابیدن در خیابان.

ما باید پیاده سازی یک رویکرد جامع برای پایان دادن به بی خانمانی. ما باید کار برای افزایش قیمت مناسب و نیروی کار مسکن به طوری که افرادی که کار در تمپه می توانیم به زندگی در تمپه, ایجاد شبکه ایمنی برای حفظ خانواده قرار دارد و جلوگیری از بی خانمانی که حملات اضطراری و استفاده از مسکن برای اولین بار اما نه تنها مسکن رویکرد برای افراد بدون خانه.

من پشتیبانی دائمی حمایتی مسکن واقع در همه زمینه ها تجربه نیاز از جمله یک سرپناه اضطراری به مردم ارائه یک محل برای استراحت در شب یک آدرس برای کمک به مردم برای درخواست شغل و مزایای و یک محل برای همسان با منابع در علاوه بر این به افزایش ساخت و ساز مسکن مقرون به صرفه برای هر دو ارائه قبلا به افراد بی خانمان با یک محل برای زندگی و جلوگیری از بی خانمانی از اتفاق می افتد.

ساکنان باید در زمان شده است در تقابل با مسئولان شهرستان بیش از مسائل از جمله توسعه و امنیت عمومی. آیا این شهر نیاز به بهبود ارتباط آن با ساکنان? چگونه شما می خواهم که?

مهم این است که تصمیم گیرندگان دیدار با ساکنان جایی که آنها هستند; این که آیا آن است که در یک جلسه عمومی جامعه فروم یک رویداد محلی از طریق ایمیل و یا از طریق یک درخواست آنلاین به صحبت می کنند سیستم.

تا کنون من, کمپین اتحاد زدم در حدود 14000 درب در تمپه. ما تا به حال هزاران نفر از گفتگو با تمپه ساکنان و من می شنوم که بسیاری از تمپه ساکنان نام قیمت و تمپه را پایداری در نزدیکی بالای نگرانی های خود را. من نیز شنیده ام که ساکنان احساس آنها اطلاع داده تا زمانی که تصمیم گیری در حال حاضر ساخته شده است. من فکر می کنم این مهم است که این شهر به اطلاع شهروندان نه تنها در مورد تصمیم گیری, اما همچنین شامل آنها را در فرایند تصمیم گیری و استدلال پشت آن است.

دورین Garlid

سن: 56.

قبل از خدمات عمومی: تمپه محله مشورتی کمیسیون صندلی تمپه اثرات آموزش و پرورش پایه و اساس و نیوزیلند جامعه توسعه شرکت عضو هیئت مدیره تمپه Buena Vista رنچس انجمن مالکان جمهور Wagonner مدرسه ابتدایی و Kyrene مدرسه انجمن اولیا و مربیان جمهور Seton کاتولیک مقدماتی انجمن اولیا و مربیان مدرسه معاون رئیس جمهور و 2020 تمپه MLK تنوع برنده جایزه برای بالا بردن نوجو فرهنگ و تاریخ از طریق جامعه ایران به نام “مادر من نوجو داستان است.”

عنوان شغلی: رئیس سابق اتاق خبر مدیر کسب و کار در KSAZ-TV Fox 10.

کمپین بودجه مطرح شده: $45,295.

بالا 3 مسائل و چگونه می خواهد آنها را به آدرس:

 • به محله های صوتی.
 • بهبود امنیت عمومی.
 • برای حمایت بیشتر مقرون به صرفه مسکن.

به عنوان رئیس کنونی از تمپه محله مشورتی کمیسیون من بسیار آشنا با چالش های تمپه محلات هر روز. با دادن محله صدای من معتقدم که ما باید برای توانمند سازی ساکنان به صحبت می کنند تا برای جامعه خود و نگه داشتن شهر ما رهبران پاسخگو به واقعا گوش دادن به نگرانی های خود را و عمل به ساکنان توصیه. ماندن درست به محله ما شخصیت مناطق بخش قابل توجهی از طرح من برای رسیدن به این. من نیز بر این باورند فعلی کمیسیون ساختار بسیار کارکنان محور; من آن را به نوبه خود در اطراف و آن را بیشتر ساکن می شود.

در بهبود امنیت عمومی ما نیاز به حمایت ما امنیت عمومی پرسنل با بهتر استخدام, نگهداری, آموزش و توسعه حرفه ای و بازگرداندن امنیت عمومی بودجه را به جایی که آن را قبل از رکود است.

و در نهایت به افزایش ما مقرون به صرفه مسکن عرضه, من معتقدم که ما باید به دنبال تراکم بالاتر مسکونی که در آن آن را حس می کند. ما نیز باید بیشتر به شدت تشویق تطبیقی استفاده مجدد و مقرون به صرفه پروژه های توسعه و لوازم جانبی واحد مسکونی جدید در کاهش تراکم مناطق و اجاره پایین تر با موجود صاحبخانه.

شرق دره شهر و مدیران ائتلاف در حال بررسی راه هایی برای رسیدگی به بی خانمانی از جمله امکان دائمی پناهگاه در شرق دره. آیا شما پشتیبانی دائمی پناهگاه در شرق دره ؟ در تمپه?

بله من در حمایت از تلاش ها برای آوردن یک سرپناه دائمی به شرق دره. من به تازگی شرکت در این نقطه در زمان بی خانمان تعداد در تمپه برای درک بهتر این موضوع بسیار پیچیده است. بسیاری از مردم با من صحبت کرد از جمله خدمات اجتماعی کارشناسان در من راه رفتن تیم و افرادی که دچار بی خانمانی گفت: تنها وجود دارد نه به اندازه کافی پناهگاه فضای موجود به خصوص برای برخی از جمعیت های چنین به عنوان تنها مردان بالغ است. تا زمانی که ما لازم نیست که یک محل برای افرادی که دچار بی خانمانی به رفتن ما خواهد شد که زندگی مردم در خیابان های ما و خوابیدن در پارک های ما.

به صورت دائم و پناه ما نیاز به نگاهی به آنچه باعث می شود بیشتر حس برای همه ما از یک چشم انداز منطقه ای. این مهم است به یاد داشته باشید که ما نمی توانیم فقط یک شرق دره شهر به شانه کل بار از یک برنامه و یا از نظر مالی ما باید در همکاری. بله تا زمانی که تمپه ساکنان حمایت از آن وجود دارد و متعهد منطقه ای حمایت از من در هیئت مدیره با تلاش برای آوردن سرپناه دائمی به شرق دره.

ساکنان باید در زمان شده است در تقابل با مسئولان شهرستان بیش از مسائل از جمله توسعه و امنیت عمومی. آیا این شهر نیاز به بهبود ارتباط آن با ساکنان? چگونه شما می خواهم که?

کاملا. این یک تمرکز اصلی من مبارزه است. به عنوان صندلی از محله مشورتی کمیسیون, من در حال حاضر تغییرات به سعی و بهبود رابطه بین محله و شهر به مجموعه ای از تن برای پربارتر dialogue که ساکن محور به عنوان مخالف به کارکنان می شود. این شهرستان باید ایجاد تغییرات دلخواه با پیامدهای گسترده و بدون خرید و ورودی از ساکنان. من اعتقاد دارم که تصمیمات ما را به عنوان اعضای شورا باید اولویت به ساکنان خواسته و من متعهد به ساخت مطمئن محله صدای شنیده می شود.

توسعه روابط قوی با رهبران محلي و فعال بودن در تشویق مداوم و گو از طریق تلاش های امداد رسانی مانند مسائل مبتنی بر جامعه مرجع تخصصی کلید به دانستن چگونه ما می تواند بهترین خدمت به جامعه ما.

به عنوان رئیس جمهور Buena Vista رنچس Homeowners Association, من می دانم که اهمیت حفظ مثبت روابط کاری با رهبران شهر و کارکنان و آنچه در آن مانند به محله مسائل رو به جلو است. پرورش کلید روابط به کار مشترک نسبت به حل یکی از بزرگترین نقاط قوت و من با اعتماد به نفس در توانایی خود برای بهبود و گو ما را در اطراف مجتمع محله مسائل.

شیدا Keating

سن: 37.

قبل از خدمات عمومی: تمپه عضو شورای شهر پس از سال 2016 عضو موسس و هیئت مدیره فعلی اعضای تمپه حرفه ای جوان و عضو Kiwanis باشگاه تمپه.

عنوان شغلی: مدیر بازاریابی.

کمپین بودجه مطرح شده: $51,313.

بالا 3 مسائل و چگونه می خواهد آنها را به آدرس:

 • مسکن مقرون به صرفه.
 • فضاهای عمومی.
 • ترافیک.

ما نیاز به انجام همه چیز ما می تواند به ارائه کمک به ما به اندازه بازار مسکن است. بیشتر مردم می خواهند به زندگی می کنند در تمپه از ما خانه به جای آنها. راه حل های خلاق است که ترکیب مسکن و خرده فروشی مانند تمپه ساز منطقه بخشی از پاسخ اما ما نیاز به فشار مجلس برای لغو ممنوعیت inclusionary منطقه بندی ممنوع است که ما از الزامی مسکن مقرون به صرفه در تحولات جدید است.

بسیاری از ما پارک ها و جاده ها هستند نه در سطح Tempeans سزاوار چرا که از یک دهه به تعویق افتاده و نگهداری با توجه به رکود اقتصادی ، من ادامه خواهد داد به یک مدافع قوی برای تسریع در سرمایه گذاری در فضاهای عمومی با هدف آوردن بودجه سالانه بازگشت به قبل از رکود سطوح. من همچنین می خواهم به reinstitute ما پارک رنجر برنامه ما را به فضاهای عمومی امن تر است.

این هیچ راز است که تمپه یک ترافیک مشکل به خصوص در منطقه مرکز شهر. ما باید کشف out-of-the-box راه حل برای حرکت مردم از طریق شهر ما بیشتر به طور موثر. این راه حل های بالقوه عبارتند از: گسترش مدار مسیرهای اتوبوس حمل و نقل سریع اتوبوس pull-outs بهبود هوشمند سیگنالینگ عابر پیاده overpasses, roundabouts و در ادامه به ترویج مرکب گزینه های. من باور نمی وجود دارد one-size-fits-all رویکرد بنابراین هر گونه راه حل نیاز به احترام است که مناطق مختلف باید نیازهای منحصر به فرد.

این پاسخ ویرایش شد تنها برای کلمه محدود است.

شرق دره شهر و مدیران ائتلاف در حال بررسی راه هایی برای رسیدگی به بی خانمانی از جمله امکان دائمی پناهگاه در شرق دره. آیا شما پشتیبانی دائمی پناهگاه در شرق دره ؟ در تمپه?

شرق دره شهر از مديران و بی خانمانی ائتلاف این است که نتیجه یک کار گروهی من در خدمت به نشانی بی خانمانی در تمپه. من بسیار خوشحال و کارکنان شهرستان و همتایان خود از ما همسایه شهرستانها در حال کار بر روی یک راه حل منطقه ای و امیدواریم که آنها باید توصیه های سیاست قبل از اینکه این شورا به زودی.

بله من به حمایت از یک پناهگاه بی خانمان در شرق دره به عنوان یک همکاری منطقه ای. بی خانمانی تا مشخصی 24 ٪ در سال بیش از سال در دره و آن را روشن مقننه نیست علاقه مند در کمک به آریزونا شهرستانها این مدیریت به سرعت در حال رشد مشکل است. این آبشار در آمریکا و شهرستانها منجر به سازماندهی و کار با هم برای رسیدگی به این افزایش بحران انسانی.

بله من به حمایت از یک پناهگاه بی خانمان در تمپه اگر آن را یک همکاری منطقه ای اما من می خواهم حمایت از همسایگان در منطقه اطراف آن ساخته خواهد شد.

ساکنان باید در زمان شده است در تقابل با مسئولان شهرستان بیش از مسائل از جمله توسعه و امنیت عمومی. آیا این شهر نیاز به بهبود ارتباط آن با ساکنان? چگونه شما می خواهم که?

شهر و هر دولتی همیشه می توانید بیشتر انجام دهید شامل ترکیبات آن در فرایند تصمیم گیری. در نهایت ما باید مطمئن شوید که ما به نمایندگی از خواسته های مردم که اینجا زندگی می کنند خواهد شد و بیشتر متاثر از تصمیم گیری های ما را.

من اعتقاد دارم که آن را ضروری است که ما ساکنان ایمان در شهرستان خود دولت و نهادهای آن. به عنوان اعضای شورای شهر این کار ما به همه چیز ما می توانیم به پرورش که اعتماد به نفس و موثر ارتباط برقرار به عنوان به آنچه که اتفاق می افتد و به همین دلیل است.

به همین دلیل من هرگز تبدیل کردن یک جلسه زمانی که ساکن خواست. من همیشه برای گوش دادن به Tempean نگرانی و انجام آنچه که من می توانید آنها را کاهش. من گوش دادن به انواع مختلف صداها و دیدگاه و همیشه کار برای پیدا کردن میانه.

اگر دوباره انتخاب شوم همچنان شامل همسایگان ما در روند فعلی و کار خواهد کرد برای بهبود این روند برای رسیدن به حتی بیشتر Tempeans.

علامت Mitchell

سن: 50.

قبل از خدمات عمومی: تمپه عضو شورای شهر از سال 2000 تا 2012, شهردار از سال 2012 عضو تمپه شهرهای خواهر Kiwanis باشگاه تمپه بیشتری ققنوس اقتصادی شورای رئیس ریو Salado بنیاد و ماریکوپا ارتباط دولت ها است.

عنوان شغلی: توسعه کسب و کار کلیتون پوشش کف و طراحی.

کمپین بودجه مطرح شده: $168,909.

بالا 3 مسائل و چگونه می خواهد آنها را به آدرس:

 • امنیت عمومی.
 • کیفیت اشتغال است.
 • کیفیت زندگی برای همه Tempeans.

شغل: تمپه جذب کرده است بیش از 33 ، 000 شغل از من شده است به شهردار و من ادامه خواهد داد به اولویت بندی فرصت های اقتصادی برای همه ساکنان. مسائلی مانند مسکن و بی خانمانی در حال رسیدن به نقاط بحرانی در شهرستانها در سراسر منطقه و یکی از بهترین راه حل ما شاهد یک اقتصاد پر رونق که در آن هر کس موفق است.

ایمنی عمومی: نگه داشتن ما ساکنان امن میباشد و من متعهد به تجهیز ما اولین پاسخ دهندگان با ابزار آنها نیاز دارید. ما واقعا امن مگر اینکه همه ما احساس امنیت در خانه های ما و جامعه است. به همین دلیل من متعهد به تسهیل بیشتر مکالمات در اطراف پلیس جامعه د-تشدید تاکتیک و چگونه ما می تواند کسب و حفظ اعتماد همه ساکنان.

کیفیت زندگی: تمپه هدف این است که نه فقط رشد می کنند اما رشد بهتر است. این شامل جذب شغل خوب و پردرآمد حفاظت و بالا بردن محله و بهبود سهولت و ایمنی حمل و نقل است. ما سیستم حمل و نقل عمومی در حال حاضر حسادت دره شهر همچنان به گسترش است. تمپه اتحاد قوی محله مقررات حفاظت و سرمایه گذاری 60 میلیون دلار در طول پنج سال آینده برای بهبود محله پارک.

شرق دره شهر و مدیران ائتلاف در حال بررسی راه هایی برای رسیدگی به بی خانمانی از جمله امکان دائمی پناهگاه در شرق دره. آیا شما پشتیبانی دائمی پناهگاه در شرق دره ؟ در تمپه?

من افتخار می کنم که تمپه در حال کار با Maricopa شهرستان و شهرهای ققنوس و مسا برای پیدا کردن بهترین راه حل برای مقابله با کمبود شرق دره پناهگاه بی خانمان. اگر راه حل این است که یک پناهگاه در شهر تمپه من به حمایت از آن است 100%.

آنچه من می خواهم و من اعتقاد دارم آنچه که همکاران ما می خواهید برای کشف کردن که در آن یک پناهگاه را خوب ترین را برای بیشترین تعداد از مردم و رفتن از وجود دارد.

ما همچنین متوجه یک پناهگاه و یک راه حل نیست, اما آن را قطعا کمک خواهد کرد. ما سخت در حال کار برای گسترش برنامه های است که تشویق مسکن مقرون به صرفه و مبارزه با بی خانمانی. در واقع تمپه صرف یک درصد بیشتری از بودجه ما (32% بیشتر) در خدمات انسانی از هر شهرستان در منطقه یک واقعیت من فوق العاده افتخار می کنیم. اما ما راضی به وضع موجود و من مشتاقانه منتظر ادامه برای پیدا کردن راه حل های نوآورانه به چالش ها مواجه هستیم.

ساکنان باید در زمان شده است در تقابل با مسئولان شهرستان بیش از مسائل از جمله توسعه و امنیت عمومی. آیا این شهر نیاز به بهبود ارتباط آن با ساکنان? چگونه شما می خواهم که?

عقب و جلو بین اعضای جامعه یک پدیده جدید نیست. صحبت کردن با یکدیگر است چگونه از ما یاد بگیرند و چگونه ما با هم رشد.

برای اکثر تمپه ساکنان خوشحال هستند با جهت شهر عنوان شده است و چگونه این شهرستان در حال اجرا است. اخیر ما شهروند رضایت سنجی اعلام کرد که 78 درصد از ساکنان بسیار راضی هستند/راضی با در دسترس بودن اطلاعات از شهرستان. که گفت:, هنوز هم وجود دارد مقدار کار ما می توانید انجام دهید برای بهبود ارتباط با محله, توسعه دهندگان و اعضای جامعه که احساس نگرانی های خود را نه شنیده بودن و من ادامه خواهد داد به کار مطمئن شوید که هر ساکن یک صدا و یک صندلی در پشت میز.

جوئل ناوارو

سن: 52.

قبل از خدمات عمومی: تمپه عضو شورای شهر از سال 2008.

عنوان شغلی: آتش نشان شهر فینیکس.

کمپین بودجه مطرح شده: $28,325.

بالا 3 مسائل و چگونه می خواهد آنها را به آدرس:

 • ارائه عالی امنیت عمومی.
 • جذب شغل خوب.
 • بهبود پیری زیرساخت ها است.

اولویت هر دولت های محلی باید برای حفظ شهروندان خود را امن است. تمپه را تجربه کرده است رشد فوق العاده ای است و مهم است که ما حفظ امنیت عمومی نیاز به افزایش جمعیت. به عنوان یک آتش نشان, من درک چالش های است که در صورت امنیت عمومی و می دانم که چه کار می کند. در مواقع اضطراری ثانیه مهم نیست و من مشتاقانه منتظر ادامه به استفاده از امنیت عمومی تجربه برای نگه داشتن زمان پاسخ پایین در تمپه.

جذب شغل خوب نگه داشته است اقتصاد ما قوی. تمپه همچنان به بالا کارفرمایان به شهر ما. ما باید همچنان به تمرکز بر روی توسعه استراتژیک با همکاری با توسعه دهندگان برای راه حل های که تعادل نیازهای فعلی کسب و کار و ساکنان به طور یکسان. ایجاد شغل خوب در تمپه کمک می کند تا نگه داشتن ارزش ملک بالا و تولید درآمد مالیاتی به صندوق حیاتی شهرستان خدمات.

در نهایت ما باید همچنان به بهبود پیری ما به عنوان زیرساخت های افزایش جمعیت و سیستم های سن. این شامل خیابان های درست از راه های انتقال آب, فاضلاب زباله و انبوه وانت. حفظ این خدمات لازم است برای حفاظت از با کیفیت بالا از زندگی ما لذت بردن از در تمپه.

شرق دره شهر و مدیران ائتلاف در حال بررسی راه هایی برای رسیدگی به بی خانمانی از جمله امکان دائمی پناهگاه در شرق دره. آیا شما پشتیبانی دائمی پناهگاه در شرق دره ؟ در تمپه?

من از ایده دائمی شرق دره پناهگاه. من افتخار می کنم کاری که ما شهر مدیر و کارکنان شورا انجام داده اند به آدرس بی خانمانی در تمپه. این یک مسئله دشوار است که نیاز به محبت و با ملاحظه نظر به هر دو ارائه کمک و محافظت از محله.

تمپه در حال حاضر با بهره گیری از یک “چرخش” شبانه سیستم برای حمله به این تعادل با ارائه مسکن به کسانی که نیاز دارند در حالی که کاهش بار در محله. این سیستم می چرخد محل باز کردن پناهگاه به ارائه پناهگاه امن در حالی که به حداقل رساندن تاثیر در اطراف محله. من اعتقاد دارم که یک سیستم شبیه به این استفاده باید در یک رویکرد منطقه ای که پرداختن به یک موضوع مانند بی خانمانی.

پیدا کردن مسکن مناسب است فقط اولین گام در کمک به کسانی که نیاز دارند. خود را به عنوان عضو شورای عالی من ایجاد برنامه هایی که آدرس سلامت روان, اعتیاد به مواد مخدر و مسکن نیازهای ساکنان. من متعهد به ادامه این کار برای کمک به کسانی که در نیاز و حفاظت از با کیفیت بالا از زندگی همه ما لذت بردن از در تمپه.

ساکنان باید در زمان شده است در تقابل با مسئولان شهرستان بیش از مسائل از جمله توسعه و امنیت عمومی. آیا این شهر نیاز به بهبود ارتباط آن با ساکنان? چگونه شما می خواهم که?

رشد هوشمند و عالی امنیت عمومی شده اند اولویت بیش از سه نظر خود را به عنوان عضو شورای. شورای شهر و پنجه بسیاری دیگر از مباحث دشوار در طول تصدی من و بهترین راه حل ها همواره پس از همه در تعامل معنی دار گفت و گو است. کارآمد دولت وجود دارد به ندرت است “یک اندازه متناسب با همه” راه حل. من همیشه در تلاش برای درک تمام موقعیت ها و اعتصاب تعادل در هنگام تصمیم گیری های دشوار.

ما لذت بردن از با کیفیت بالا از زندگی در تمپه چون ما اختصاص داده شده و فعال محله طرفداران. تمپه باید ادامه سنت ما تعامل با همه همسایگان است. در حالی که من معتقدم تمپه کارکنان یک کار عالی در برقراری ارتباط با ساکنان ما, ما باید همیشه در تلاش برای انجام بهتر.

من تعهد به ادامه خاطر من “سیاست درهای باز” با هر تمپه ساکن به دنبال ارائه بازخورد در مورد یک مسئله در جامعه ما است. من از آموزش و پرورش و اطلاعات دریافت کنم از اعضای جامعه در من به طور منظم برنامه ریزی شده “جاوا با جوئل” حوادث. من مشتاقانه منتظر به کار با هم به ادامه به ارائه نتایج قوی برای تمپه و محله های ما.

مارک نورمن

سن: 52.

قبل از خدمات عمومی: فعالیت های داوطلبانه.

عنوان شغل: نوازنده سرگرم کننده است.

کمپین بودجه مطرح شده: $13,995.

بالا 3 مسائل و چگونه می خواهد آنها را به آدرس:

 • بی خانمانی.
 • مسکن مقرون به صرفه.
 • ترافیک.

بی خانمانی: مجموعه اقدامات برای پیگیری اثربخشی برنامه های فعلی. شریک با بخش خصوصی و سازمان های غیر انتفاعی به آدرس رو به رشد جمعیت بی خانمان در تمپه همکاری با سایر شهرداری ها برای رسیدن به یک جامع راه حل پایدار.

من پیشنهاد می کنم کار ما با دانشگاه ایالتی آریزونا برای پیدا کردن یک راه حل دائمی برای این مشکل. اگر تا کنون وجود دارد یک فرصت به اهرم یک بحران به تعلیم فرصت این آن است. پایدار مسکن به علاوه مسائل مربوط به سلامت روان به علاوه سوء مصرف مواد به علاوه چرخه فقر برابر با یک برنامه آموزشی میان رشته ای با تمرکز بر شناسایی علل و سیستم است که منجر به بی خانمانی. ASU و دانشگاه آریزونا خواهد بود فوق العاده در دنیای واقعی محیط زیست برای این مشکلات به تحقیق و رسیدگی است.

مسکن مقرون به صرفه: ما لازم نیست بیشتر مسکن لوکس. ما باید پایدار و مقرون به صرفه مکان برای مردم به زندگی و رشد است.

ترافیک: تراکم است ، ما باید برای جلوگیری از اضافه کردن ظرفیت بالا خوابگاه بدون مناسب سیستم برای اطمینان از تحرک و بدون ماشین.

شرق دره شهر و مدیران ائتلاف در حال بررسی راه هایی برای رسیدگی به بی خانمانی از جمله امکان دائمی پناهگاه در شرق دره. آیا شما پشتیبانی دائمی پناهگاه در شرق دره ؟ در تمپه?

من به حمایت از همکاری با دانشگاه ها. هیچ کس نمی خواهد می خواهید یک آجر و ملات پناهگاه در محله خود را ، و همه بیش از حد اغلب این نوع از مکان مترادف با جرم و مواد مخدر استفاده کنید.

ساکنان باید در زمان شده است در تقابل با مسئولان شهرستان بیش از مسائل از جمله توسعه و امنیت عمومی. آیا این شهر نیاز به بهبود ارتباط آن با ساکنان? چگونه شما می خواهم که?

عمومی, تعامل کلید است, اما آن را یک عمل متعادل. اگر شما را متوقف و همه چیز را برای دریافت ورودی از مشکلات شما به دنبال برای حل جلوتر از شما و رشد است. اما اگر شما نمی توانید به اندازه کافی پس از آن افرادی که می خواهند به بیان دیدگاه های خود نمی شنیده.

رشد یک مشکل است و باید آن را آهسته کند. لاستیک-زنی بزرگ پروژه های توسعه متوقف شود.

کوری جنگل

سن: 41.

قبل از خدمات عمومی: تمپه عضو شورای شهر از 2008-2016, نوتون جامعه توسعه شرکت عضو هیئت مدیره فرود اتحادیه های اعتباری و دوستی ایجاد کرد عضو عضو و رئیس جمهور سابق Kiwanis باشگاه تمپه سابق هیئت مدیره رئیس جمهور از تمپه پسران و دختران باشگاه-Ladmo شعبه صندلی 2012 تمپه, مدرسه ابتدایی منطقه پایتخت نادیده گرفتن و روسای تمپه اتحادیه دبیرستان منطقه تعمیر و نگهداری و عملیات باطل در سال 2017.

عنوان شغلی: روابط اجتماعی افسر ASU آکادمی مقدماتی.

کمپین بودجه مطرح شده:$124,063.

بالا 3 مسائل و چگونه می خواهد آنها را به آدرس:

 • حل ترافیک ما بحران است.
 • فعالانه آدرس چالش ما با بی خانمانی.
 • ایجاد مسکن فرصت ها برای همه.

به عنوان شهردار, من بلافاصله تولید یک طرح عملی برای کاهش ترافیکی به حداقل رساندن بیراهه و کاهش موانع. بهتر مرکب برنامه ریزی و هماهنگی پروژه های ساخت و ساز را بهبود تحرک کاهش تراکم و کاهش تولید گازهای گلخانه ای. ما همچنین نیاز به بررسی الگوهای ترافیک و تنظیم سیگنال زمانبندی برای بهبود جریان ترافیک.

ساکنان و صاحبان کسب و کار می دانیم که تمپه باید بیشتر به آدرس بی خانمانی. ما باید گسترش مسکن موفق اولین برنامه ای است که من دفاع و پشتیبانی در حالی که در شورای. این برنامه مکان کسانی که unhoused پایدار در واحد پیچد و خدمات اجتماعی در اطراف آنها را به شکستن چرخه فقر است. ما باید اطمینان حاصل شود که ما دلار به استراتژی که نشان از موفقیت است.

در حالی که در شورا من با محله من, شورای همکاران و بخش خصوصی به ساخت بلند مدت راه حل های مسکن برای جانبازان (شجاعت در 8) سالمندان (Encore در کشاورز) و خانواده های شاغل (Gracie ایجاد کرد). برای من تعهد من به رسمیت شناخته شد با جایزه آریزونا وزارت مسکن. اگر انتخاب شوم قهرمان فعال راه حل های است که اطمینان حاصل شود همه از فارغ التحصیلان اخیر به سالمندان زندگی در یک درآمد ثابت خواهد بود قادر به تماس با تمپه صفحه اصلی.

شرق دره شهر و مدیران ائتلاف در حال بررسی راه هایی برای رسیدگی به بی خانمانی از جمله امکان دائمی پناهگاه در شرق دره. آیا شما پشتیبانی دائمی پناهگاه در شرق دره ؟ در تمپه?

به اعتقاد من یک سرپناه دائمی در شرق دره یا تمپه یک ایده است که باید کاملا باقی می ماند در جدول اگر ما ساکنان آن را پشتیبانی. این مفهوم باید یک جزء از یک مقدار بزرگتر استراتژی که باید شامل راه حل های اثبات شده مانند گسترش مسکن برای اولین بار ایجاد مسکن موقت و حمایت از برنامه های جاری اجرا شده توسط ایمان ما جامعه و مورد احترام جامعه شرکای.

ما همچنین نیاز به مطمئن شوید که ما در حال تمرکز بر روی برنامه هایی که توانمند سازی مردم در نهایت شکستن چرخه بی خانمانی مانند آموزش و بهداشت روانی.

من واقعا معتقدم که یکی از دلایل بی خانمانی است که چنین مداوم موضوع در تمپه است زیرا ما عدم انتقالی گزینه های مسکن. ما ادیان جامعه نشانی از یک کار استثنایی در ارائه تخت و خدمات, اما ما می دانیم که نیاز است در حال حاضر به مراتب بیشتر از عرضه است. ما نیاز به پشتیبانی بهتر کار است که در حال ارزیابی اثر بخشی دیگر ما برنامه نویسی و مطمئن شوید که شهرهای دیگر در شرق دره در حال انجام سهم خود را برای کمک به.

ساکنان باید در زمان شده است در تقابل با مسئولان شهرستان بیش از مسائل از جمله توسعه و امنیت عمومی. آیا این شهر نیاز به بهبود ارتباط آن با ساکنان? چگونه شما می خواهم که?

بله. تیم من و من کردیم به هزاران تمپه ساکنان و سازگار پیام دریافت می کنیم این است که آنها احساس نمی شنیدم وقتی که می آید به مسائل شهرستان به خصوص وقتی که می آید به توسعه است. من نیز به طور منظم گفت که ساکنان ما می خواهیم به شرکت کنندگان فعال در سختی مکالمات اطراف و امنیت عمومی. ما باید کار مجدانه برای بازگرداندن این اعتماد با شهروندان ما.

بهبود روابط است که یک ماده از باز بودن به بازخورد و ترس به مکالمات. در زمان من در شورای شهر, من ساخته شده است شهرت فعال بودن و نزدیک. من مذاکره راه حل های ایجاد اجماع.

اگر شما بحث را به رهبران در هادسون مانور محله آنها را به شما بگویم که چگونه من مشغول به کار مشترک با آنها و گورمن و شرکت برای ساخت مسکن مقرون به صرفه پروژه که پیشرفته محله شخصیت و ارائه مسکن برای خانواده های شاغل. که فقط یکی از نمونه های بسیاری از روش من است که مردم را به جدول و حل مشکلات تمپه ساکنان.

رسیدن به خبرنگار Paulina Pineda در [email protected] یا 602-444-8130. او در توییتر دنبال کنید: @paulinapineda22.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>