تمپه اعلام وضعیت اضطراری در میان coronavirus بیماری همه گیر. آن را سفارش میله, رستوران ها تعطیل است ؟

تمپه اعلام وضعیت اضطراری در روز شنبه با وجود آن هنوز مشخص نیست اگر شهردار را با استفاده از گسترش قدرت را تعطیل کافه ها و رستوران ها به عنوان ققنوس, توسان و چوب پرچم را انجام داده اند.

این تمپه شورای شهر برگزار شد جلسه ویژه و به اتفاق آرا مورد تایید فرمان اضطراری اعلام اضطراری “تاثیر ساکنان و کارکنان” به عنوان نگرانی در مورد کروناویروس جدید رشد می کنند.

اندازه گیری اجازه می دهد تا شهردار مارک میچل به “حکومت اعلام” به معنی او می تواند اجرای رستوران تعطیلی تحمیل حکومت و یا اعلام سراسر شهر بود قرنطينه.

میچل است و در عین حال به اعمال قدرت خود را و گفت: در این جلسه که هر اعلامیه یا اقدام انجام می شود پس از بررسی دقیق توسط شورای شهر و اعضای هیات.

ققنوس شهردار کیت Gallego اعلام شرایط اضطراری در روز سه شنبه مجبور به بسته شدن میله و حرکت رستوران به takeout ارائه و از طریق درایو تنها. ققنوس شورای شهرستان خواهد شد و رای گیری در روز چهارشنبه. توسان و چوب پرچم ساخته شده مشابه حرکت این هفته است.

سراسر دره گیلبرت مسا و ال میراژ اعلام محلی متحده اضطراری اما نه تعطیل کردن کسب و کار.

برخی از تماس در تمپه به نگه داشتن کسب و کار باز

چهارشنبه تمپه جلسه این شهرستان اولین جلسه از راه دور پس از شهرستان خود را بسته شورای اتاق و محدود در شخص حضور هفته گذشته است. در این دیدار که به صورت آنلاین و تلویزیونی در تمپه 11. ساکنان می تواند وزن در توسط ایمیل.

میچل و Councilwoman Jennifer Adams تنها اعضای شورا که با حضور در فرد پیوستن چند شهرستان کارکنان در اتاق.

این شهرستان با دریافت نزدیک به 40 ایمیل از ساکنان قبل از جلسه بسیاری از ابراز نگرانی در مورد تاثیر اقتصادی که بسته شدن رستوران ها و کافه ها را در کسب و کار و کارگران است.

آدامز و Councilwoman رابین Arredondo-Savage گفت: آنها پشتیبانی اضطراری, اندازه, اما آنها می خواهند برای اطمینان از این شهر اقدامات لازم را برای محافظت از کسب و کار و کاهش از دست دادن شغل.

دو تا از اعضای شورا خواسته است که این شهر در تنظیم بودجه برای کمک به کسب و کار و همچنین کمک به کسب و کار شیر را به دولت و بودجه فدرال.

تمپه ایجاد کرده است یک کارگروه متشکل از مردم را از کسب و کار جامعه تمپه اتاق بازرگانی و مرکز شهر تمپه مقام است که بحث در مورد چگونه برای کمک به کسب و کارهای محلی میچل گفت.

میچل گفت: در حالی که او را درک عمومی نگرانی ساکنان’ سلامت این شهرستان در اولویت است.

او گفت: شهرستان بود و وادار کردن ساکنان به قرنطینه خود را دارند اما از آنها خواست به دنبال دستورالعمل های بهداشتی قرار داده آریزونا گروه خدمات بهداشتی و CDC کنم که لغو و یا به تعویق انداختن حوادث با بیش از 10 نفر کار از خانه و اجتماعی فاصله.

معاون شهردار لورن Kuby گفت: کسب و کار نمی خواهد توجه کسانی که توصیه ها اگر شهر نیست نیروی تعطیلی.

نگه داشتن کسب و کار باز می گذارد و کارکنان و ساکنان در معرض خطر, او گفت:.

رسیدن به خبرنگار Paulina Pineda در paulina.pineda@azcentral.com یا 602-444-8130. او در توییتر دنبال کنید: @paulinapineda22.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر