تمپه مدیر عامل معلق پس از ویدئو نشان می دهد که او خواستار بارگذاری راننده N-word

مدیر عامل یک تمپه مبتنی بر کود آلی شرکت به حالت تعلیق در آمد و پس از گرفتار شدن در فیلم کارگردانی نژادی لکه دار کردن در یک Uber که یک دانشگاه, دانش آموز, on Jan. 31.

شیدا کلارک 25 سال ASU و بارگذاری راننده مشترک تصویری از یک مرد بعد از شناسایی به عنوان هانس Berglund, مدیر عامل شرکت تمپه مبتنی بر Agroplasma در تماس تلفنی با N-word پس از یک رویارویی در ماشین خود را.

کلارک و عمران-فعال حقوق برگرد. جارت Maupin در یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج تمپه تالار شهر در صبح روز چهارشنبه به “اجرای عدالت” پس از حادثه است.

“تکان دهنده است هنگامی که شما ببینید هر کسی که با استفاده از آن کلمه و یا درگیر در این نوع از نژادپرستی در هر شرایط” Maupin گفت. “واقعا وجود دارد هیچ بهانه ای برای اینکه چرا هانس Berglund مشغول فعالیت و استفاده از این زبان را که او با آقای کلارک.”

Berglund بود “رها از وظایف خود را در حالی که شرکت انجام کامل تحقیقات داخلی” پس از این حادثه با توجه به بیانیه صادر شده توسط این شرکت در روز چهارشنبه.

“این حادثه است نه در همه انعکاسی از Agroplasma ارزش ها و اخلاق” در بیانیه ای گفت:. “ما روابط با کارکنان و مشتریان و جامعه اساس موفقیت ما و ما در حال انجام همه چیز را در قدرت ما برای بازسازی اعتماد و تعمیر آسیبی است که ناشی از این حادثه است.”

ویدیو: مدیر عامل شرکت تماس راننده N-word

کلارک گفت: این حادثه صورت گرفت و پس از او خواسته Berglund به سوار شدن در حد مرگ. او گفت که او به عهده گرفت Berglund خواندن بیانیه ای در مشخصات خود گفتن مسافران در مورد سیاست های او که می گوید “جبهه کرسی متعلق به احزاب از سه یا بیشتر.”

کلارک دارای یک دوربین نصب شده در بالای داشبورد از وسیله نقلیه خود را که اسیر این حادثه. فیلم نشان می دهد کلارک توقف را انتخاب کنید تا Berglund در حدود 9 p. m. on Jan. 31 وقتی Berglund باز جلوی درب کلارک خودرو.

در این فیلم Clarke شنیده می شود درخواست Berglund به نشستن در صندلی عقب با Berglund پاسخ که او نیست “خواهم برای نشستن وجود دارد.”

کلارک گفت: او تجاوز جنسی در حالی که رانندگی با Uber در سال 2018 که باعث شد او را به نصب برچسب بر روی داخلی و خارجی از خود ماشین که توضیح سیاست خود را رزرو صندلی جلو برای احزاب از سه یا بیشتر.

“من ناراحت کننده با مردم نشسته در مقابل, پس از, پس از آن من سعی کرده ام مودبانه پیدا کردن راه هایی به مردم نشستن در پشت” کلارک گفت. “اگر شما یک ناتوانی من درک می کنم (و) من به شما اجازه نشستن در جلو.”

بعد از مردان مورد توافق به لغو سفر Berglund دیده می شود به پشت کلارک خودرو در تلاش برای ادامه سوار. هنگامی که کلارک خواسته Berglund به ترک ماشین Berglund پاسخ داد: “به این دلیل است که من سفید؟”

این فیلم نشان می دهد Berglund شدن ناراحت و با استفاده از نژادی لکه دار کردن قبل از خروج از خودرو.

Uber راننده می خواهد ‘عدالت’ و ‘آشتی’

کلارک ارشد تحصیل در رشته ارتباطات و علوم سیاسی در ASU گفت: او را تکمیل کرده است بیش از 14,000 سواری در چهار سال از رانندگی با بارگذاری.

کلارک گفت که او در شوک پس از حادثه و او “نگه داشته و آرام” و “تلاش برای آن را از خنده.”

“هنگامی که من شنیده ام این واژه من فکر می کنم ما باید یک راه طولانی برای رفتن وقتی که می آید به احترام روابط میان نژادها و همچنین آشنایی با جاذبه که کلمه” کلارک گفت. “این مرد است مرد قدرت است. او احساس می کند حق … و می گوید هر آنچه که او می خواهد به مردم نیاز به آن را متوقف کند.”

کلارک در بیانیه ای گفت که او قبول نمی کند Berglund را “دیجیتال عذرخواهی.”

“تعلیق و اخراج دو چیز متفاوت هستند. … ما می خواهیم عدالت و ما می خواهیم آشتی” کلارک در بیانیه ای گفت.

این شرکت در بیانیه نشان داد جفری Ziehmer است که مدیر کل Agroplasma است که مصرف بیش از عنوان مدیر عامل موقت تا اطلاع ثانوی.

“آقای Zeihmer پیوست Agroplasma در سال 2018 و از آن زمان ساخته شده است شهرت به عنوان موثر و پرشور رهبر در شرکت” شرکت در بیانیه ای گفت. “ما بسیار با اعتماد به نفس در آقای Zeihmer توانایی برای خدمت به عنوان Agroplasma موقت مدیر عامل و نگاه به جلو به داشتن او را به خدمت در این نقش رهبری.”

خبرنگار چلسی هافمن را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @chofmann528.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>