تمپه به ارمغان می آورد بولدوزر بر روی ‘غیرقانونی’ ملک انعقاد 15 سال نبرد بر زمین

استیو ساسکس شنیده از همسر خود در صبح روز دوشنبه که به این شهر نقل مکان کرده بود بولدوزر و دیگر تجهیزات سنگین بر روی این ملک در نزدیکی مرکز شهر تمپه که او تا به حال مبارزه در یک نبرد از دست دادن به ادعا می کنند به عنوان اجدادی خود را نخستزادگی.

ساسکس سوار بر روی زمین به عنوان به طور طبیعی به عنوان یکی خواهد بکشد به خود فروس. به جز این زمان او بود ملاقات با افسران پلیس و مقامات شهر که او گفته بود خاطی.

آن را نقض که شهر تمپه و ایالت آریزونا ادعا ساسکس اجداد متعهد شده بود پس از آنها نقل مکان کرد و به ادوبی خانه در 1890s.

روز دوشنبه به عنوان دو کامیون آماده به افراشتن یک قایق و موتور خانه و بولدوزر برداشته باقی مانده به سطل زباله سطل ساسکس دستور داده شد به ترک و یا در صورت بازداشت.

او نشسته بر روی پشت خود را باز SUV در سراسر خیابان و تماشای ماشین آلات و کارگران ازدحام اموال که در آن او مطرح آوردن ظاهری پایان دادن به نبرد طولانی که درگیر تصمیم گیری و مانور از بیش از 100 سال پیش.

“من می دانستم که این آمدن بود,” او گفت:. “من فقط نمی خواهید آن را درست در این لحظه است.

15 سال نبرد

ساسکس است احساس برای چند هفته است که این شهر را به بیش از زمین است. آن بخت پس از پایان 15 سال از جنگ حقوقی.

“شما نمی توانید مبارزه سالن شهر” ساسکس گفت. “من یاد گرفتم که.”

هر دو دولت و شهر به حال تأکید کرد که ساسکس را پدربزرگ و مادربزرگ و پدربزرگ و مادربزرگ بودند مزاحمان ناخواسته در زمین هنگامی که آنها نقل مکان کرد و به ادوبی خانه وجود دارد در طول آریزونا ارضی در روز.

ساسکس رفته بود به جنگ اول علیه دولت و سپس در برابر شهر است.

در این موارد او اظهار داشت که خانواده اش را باید به دست آورد عنوان به زمین از طریق سوء اختیار در اصطلاح حقوقی برای مالکان متصرف حقوق. ساسکس در اصل استدلال کرد که از خانواده خود زندگی کرده بود در زمین برای سال بدون حرکت توسط دولت به بوت شدن آنها به دست آورده و در اختیار داشتن آن است.

دادگاه مخالفت کرد. ساسکس فرار از راه های قانونی در ژانویه هنگامی که آریزونا دیوان عالی کشور کاهش یافته است به شنیدن درخواست سفارش به ترک اموال علیه او توسط شهر تمپه.

سپس آن را تنها یک موضوع از زمان.

دادگاه عالی را انکار بدان معنی است که تمپه را سفارش ایستاده بود. ساسکس تا به حال 30 روز به تخلیه. توسط محاسبات Sussex, وکیل, جک Wilenchik که مشغول به کار مورد یافتند که زمان منقضی شنبه.

ساسکس فکر او مذاکره کرده بود ، او هنوز هم تا به حال اموال داخل خانه او می خواست برای صرفه جویی در: تصاویر, برخی از غنائم از خانواده اش مسابقه تیم خود مادر بزرگ دهه 1930 دوران چرخ خیاطی.

او در نظر گرفته شده و حرکت آنها را در این آخر هفته اما در بیمارستان بستری شد, او گفت:, با یک “قلب رسیدگی کند.”

اما او فکر می کرد که با این شهر موافقت کرده بود به او 30 روز بیشتر. به همین دلیل است که او شگفت زده شد زمانی که همسر او به او گفت نوه اش رانده بود توسط مجلس و دیده شهرستان کامیون ها و وسایل نقلیه پلیس پارک شده در آن است.

بولدوزر و لودر برداشته پشته از روابط راه آهن و مبلمان قدیمی به بزرگ سطل. دیگر کارگران پاکسازی علف های هرز بلند با استفاده از تجهیزات چمن.

ساسکس سوار بر روی ملک در اطراف ساعت 9 صبح, او گفت:. “قصد من این بود به آنها را متوقف کند” او گفت:.

او گفت که او را تهدید به بازداشت برای خاطی. او گفت که او رد و بدل رنگارنگ کلمات با مردان صحبت کردن به او. اما در نهایت سوار کردن اموال احتمالا برای آخرین بار.

پاسخ از مسئولان شهرستان

تمپه مقامات شد و کم حرف است.

دو دستیار شهرستان وکلای گفت: آنها نمی تواند اظهار نظر در مورد این موضوع.

یک شهرستان سخنگوی سوار به صحنه و دست از یک برگه در وضعیت, اما نمی خواهد جواب سوالات.

این بیانیه گفت که این شهر رفته بود از طریق ساسکس را وکیل Wilenchik به کار کردن یک معامله برای زمان اضافی اما نمی شنوند.

در یک ایمیل که Wilenchik ارائه شده به جمهوری اسلامی ایران در این شهر گفت: این امر اجازه می دهد ساسکس به زمین تا مارس 21. این ایمیل از شهر گفت: ساسکس را مجبور به موافقت با حذف تمام وسایل نقلیه, قایق, رنگ و ابزار و وسایل شخصی از اموال. میان آن و سایر مقررات ساسکس موافق به یک فایل بیشتر درخواست تجدید نظر پرونده به دیوان عالی ایالات متحده و نه دنبال هر بیشتر موارد قانونی در برابر هر کسی که در ارتباط با شهر تمپه.

Wilenchik گفت که ساسکس نمی خواهد به توافق برسند به این شرایط.

این شهر در بیانیه ای گفت که این امر حفظ تاریخی adobe خانه در ملک آن گفت: به احتمال زیاد دوم-قدیمی ترین در نوع خود در این شهرستان است.

در این بیانیه از تمپه همچنین گفت که هیچ اطلاعاتی در دسترس دوشنبه در چگونه این اموال ممکن است در آینده مورد استفاده قرار.

تاریخچه زمین

زمین در گوشه شمال شرقی اول خیابان کشاورز خیابان تبدیل شده است به طور فزاینده ای با ارزش آن را به عنوان گام های دور از شهر تمپه دریاچه که مقامات شهر می گویند آریزونا دوم محبوب ترین جاذبه های توریستی در پشت گراند کانیون.

آن منطقه از تمپه استفاده می شود شبیه به بنجل که ساسکس مجاز به رشد در اموال خود را. تمپه ساکنان خواهد با استفاده از بستر خشک این رودخانه نمک به عنوان غیر رسمی کمپرسی نهایی محل استراحت از یخچال و فریزر و مانند آن.

که تغییر زمانی که تمپه راه اندازی بادی سدها و پر بخشی از کانال رودخانه ایجاد دریاچه های مصنوعی.

همراه با re-حیات نوار و رستوران های منطقه در امتداد مرکز شهر را آسیاب خیابان این منطقه شد به high-end توسعه است.

ساسکس اموال خاک زیادی پر از وسایل نقلیه festooned با نقاشی های دیواری به نظر می رسد به طور فزاینده ای خارج از محل. آن را نیز بسیار قابل مشاهده واقع درست در لبه نور آهنگ های راه آهن ساخت آن مشاهده کردن تصویر ویندوز برای هزاران نفر از مسافران که سوار گذشته روزانه.

ساسکس خود توصیف “junker” در زمان لذت در یک موردی در این منطقه است.

او گفت که او دوست داشت که کسانی که در آپارتمانهای در سراسر راه تا به حال از نظر برسد. او را رد شکایت از نوار در سراسر کشاورز خیابان تسلیم که دود از خود را گاه به گاه آتش آشفته مشتریان تماشای ورزشی در بالا تعریف تلویزیون ها در پاسیو.

اما در مصاحبه ای در ملک پیش از آن در ماه مارس, Sussex به نظر می رسد به آشتی با ترک.

“که آن را” او گفت:. “من خسته از مبارزه با آن است.”

ساسکس بزرگ-پدر بزرگ خریداری adobe خانه در ملک در سال 1892.

چه بزرگ و پدر بزرگ خود ظاهرا نمی دانند که زمین برگزار شد که خانه ساخته شده بود اموال آریزونا توسط دولت فدرال. در سال 1863 عمل را قادر می سازد که ایجاد قلمرو آریزونا ساخته شده و برخی زمین دستور داده شد اعتماد به فروش می رسد به نفع آموزش و پرورش عمومی. که زمین شامل بسته که در آن ساسکس خانواده ساخته شده است.

“مردم فقیر را فقیر راه” ساسکس روز دوشنبه گفت:. هر دو خود را بزرگ پدربزرگ و مادربزرگ و پدربزرگ و مادربزرگ او فقیر بودند, او گفت:, و هرگز فکر نمی کردم به دفاع از ادعای خود را به اموال. شاید آن می تواند همه حل و فصل شده است اگر آنها می دانستند که چگونه به حرکت سیستم است.

هنوز ساسکس گفت: برای دهه هنگامی که زمین بود و در کنار یک رودخانه خشک تخت و نه ارزش هیچ کس آنها را ناراحت.

دریاچه را تغییر داد. “هر چیزی که ارزش پول و آنها آن را می خواهم همه شما را اذیت,” ساسکس گفت.

در سال 2002 تمپه به دست آورد و بخشی از زمین از طریق یک معامله با آهن جنوب اقیانوس آرام.

سپس در سال 2005 دولت زمین بخش تا حدودی به درخواست تمپه ظ کت و شلوار در برابر ساسکس متهم و خانواده اش از خاطی در زمین برای نسل های.

ساسکس را وکیل Wilenchik استدلال بیهوده که دولت در زمان بیش از حد طولانی به دفاع از حقوق خود را ترک مشتری خود هیچ فرصتی برای اثبات خود را در مورد. قاضی حکم برای آریزونا.

سپس ساسکس رفت و در حمله. او طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر تمپه خواستار آن نشانه عنوان به او. طرح دعوی در دادگاه helpfully شامل یک چک برای پوشش این شهرستان پیش بینی هزینه ضبط.

ساسکس از دست داد که نبرد به عنوان به خوبی. یک قاضی حکم داد که squatters حقوق صدق نمی کند به دولت.

که زمانی که به این شهر نقل مکان کرد و او را به بیرون راندن تشکیل پرونده با دادگاه منظور از ejectment بوت او را از زمین دادگاه تا به حال حکومت متعلق به تمپه.

همانطور که از روز دوشنبه بسته شد به دو نیم تقسیم با نیمی متعلق به آریزونا و نیم دیگر متعلق به تمپه.

هنوز روشن نیست که اگر مقامات شهرستان خواهد تلاش برای پیوستن به خواص. آریزونا بخشی است که دولت اعتماد زمین است که باید تحت دولت قانون اساسی در حراج فروخته شد. بیانیه منتشر شده توسط شهر در روز دوشنبه به آدرس نیست که سوال.

کارگران در روز دوشنبه به نظر نمی رسد به تبعیض بین دولت و ملک شهرستان با هدف روشن شدن کل بسته است.

ساسکس به تماشای یکی از دوستان در صفحه اصلی موبایل دریافت یدک دور حتی اگر او استدلال آن را در اموال دولت در شهرستان است. او همچنین به تماشای یک تریلر قرمز میگویند که پر از ابزار خود را دریافت trucked ،

“من نمی تواند آن را متوقف کند در حال حاضر,” او گفت:.

یک مرد شاغل در شهر راه می رفت خاموش اموال و آورده Sussexes یک جفت مجسمه های مذهبی. یکی از عیسی مسیح با پوشیدن لباس سبز لباس بلند و گشاد. دیگر رنده شده و اب و هوای بود از عیسی مسیح و مریم باکره.

شهر, کارمند که کاهش یافته است به نام خود یا گروه و نمی خواهید به عکس بازگشت و چند دقیقه بعد با یک عروسک چوبی.

ساسکس گفت که او مطمئن بود که این استان از مجسمه یا عروسک. اما او خوشحال بود به آنها را در یک نقطه روشن در یک روز تلخ.

کارگران اندازه گیری خط نامرئی در اطراف تاریخی adobe خانه و آماده به چکش پست حصار در زمین احداث یک زنجیره لینک حصار در اطراف آن است.

ساسکس در سراسر خیابان در نگاه کارگران بررسی خانه دوران کودکی خود را.

“آنها می خواهند مطمئن شوید,” او گفت: “من اصلا در آن وجود دارد دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر