به عنوان مردم به دنبال نقاط روشن در طول بیماری همه گیر کوروناویروس برخی کشیدن آنها از ذخیره سازی.

جدید رسانه های اجتماعی روند تشویق مردم برای شکستن چراغ تعطیلات دوباره به آنها چیزی برای نگاه همه در حالی که حفظ مناسب اجتماعی فاصله. روز جمعه آریزونا کسب و کار شروع به پیوستن به در.

تمپه بازار و کویر ریج بازار در ققنوس rehanging تعطیلات چراغ های روشن به ارواح در طول شیوع رمان coronavirus COVID-19. با توجه به آزادی مطبوعات در این دو بازار هستند “برای اولین بار کسب و کار در دره به قطع چراغ تعطیلات در طول COVID-19 بیماری همه گیر.”

چراغ اولین جمعه عطف در هر روز پس از آن شروع به تبدیل شدن به تیره و خواهد ماند تا به طور نامحدود با توجه به امیلی Andrews منطقه ای مدیر بازاریابی در Vestar. Vestar املاک و مستغلات و توسعه شرکت مدیریت املاک که دارای هر دو بازار با دفتر مرکزی شرکت در آریزونا.

این rehanging چراغ زیر یک رسانه های اجتماعی روند آغاز شده است که به دست آوردن کشش در اوایل این هفته. خط Grindle عضو Milwaukee Brewers پخش تیم پرسید: اگر مردم را از تعطیلات خود را پشت چراغ تا یکشنبه به عنوان جوامع به دنبال راه های جدید و خلاق برای مقابله با اجتماعی فاصله. دیگر کاربران توییتر شروع به اکو ایده.

“ما متوجه خانه در سراسر کشور نصب مجدد چراغ تعطیلات و فکر کردم چرا ما هست؟” اندروز در بیانیه ای گفت.

“چراغ فقط مردم را خوشحال و استقبال می کنیم خانواده ها به درایو توسط این مرکز خرید را انتخاب کنید تا برخی از به رفتن به رستوران و منظقه خرید سفارشات و می دانم که وجود دارد این است که یک نور در انتهای این تونل است.”

اندروز و تیم او متوجه روند اواسط بعد از ظهر یکشنبه و شروع به برنامه ریزی برای پیوستن به. این توییتهایی دربارهی خانه های مسکونی مخلوط شد درست در کنار تیره تر اخبار در مورد کوروناویروس و به روز رسانی میباشد.

“هنگامی که به دنبال در رسانه های اجتماعی و دیدن این به عنوان یک نقطه روشن آن را تشویق می کردند تا روز من ساخته شده و من احساس خوشحالی او گفت:” در یک مصاحبه تلفنی. “و من فکر کردم, امیدوارم, این را به دیگران احساس خوشحالی نیز هست.'”

بخش عمده ای از چراغ رفت تا شنبه. وجود چراغ رشته در سراسر نزدیک به 100 درختان نخل و پوشش اصلی دیسک در هر بازار است. علاوه بر این کویر ریج بازار است palo verde درختان حساس با چراغ و تمپه بازار است حلق آویز چراغ.

معمولا آن است که یک فرد برای دریافت چراغ در هر نخل. به جای یک فرد مشغول به کار در هر درخت در یک زمان به دنبال دستورالعمل های اجتماعی فاصله.

“ما می خواهیم جامعه, تیم ما, همه ما با آنها در مواجهه با امن, اما ما همچنین می خواهید آنها را به باقی می ماند امیدوار و می دانم که ما در اینجا به عنوان یک منبع برای جامعه” اندروز گفت. “ما واقعا احساس می کنید که تمپه بازار و کویر ریج کلیدی بخش هایی از محله های ما است که ما هستیم. و ما می خواهیم همه ما خریداران و شام بدانید که حتی اگر آنها نمی توانند به فروشگاه و ناهار خوردن در آنها معمول مد در راه آنها همیشه خواهد که ما هنوز در اینجا به آنها احساس کمی شادتر به عنوان بهترین ما می توانیم.”

هر دو بازار هنوز باز است. دو مکان فراهم کرده اند دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه و افزود: آموزش کارکنان در علاوه بر این به مداوم و شبانه مایع از امکانات اندروز گفت.

رستوران ها در هر دو محل دستور داده شده است به شرح زیر منظور از رژیم صهیونیستی است. mlb در روز پنج شنبه به نیاز تمام رستوران ها در شهرستان ها با تایید موارد COVID-19 تنها به ارائه از گزینه های. تعدادی از رستوران ها منتقل شده اند به takeout-تنها تحویل و یا منظقه-خدمات مدل در طول خاموش کردن.

اندروز می گوید که انتظار می رود بیشترین بازدید کننده را به باقی می ماند در اتومبیل های خود را برای دیدن این چراغ به عنوان اکثریت روشن درختان در امتداد خطوط رانندگی.

“این یک راه امن برای تجربه چیزی کمی متفاوت,” او گفت:. “…ما به شما برنامه ای برای نگه داشتن آنها را تا زمانی که ما احساس می کنید مانند آن را با اضافه کردن ارزش و الهام بخش برای جامعه است.”

شما با قرار دادن پشت چراغ تعطیلات خود را? رسیدن به خبرنگار در kfitzgeral@gannett.com یا 480-356-6407. او در توییتر دنبال کنید @kfitz134.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im