تونس, تونس, Feb. 16, 2020 /PRNewswire/ — Teleperformance, Novonordisk, Safran, EMKA الکترونیک و Mezzo تونس به رسمیت شناخته شد به عنوان بهترین مکان برای کار در تونس برای سال 2020 با توجه به سالانه محل کار بررسی رانده جهانی محل کار تحقیقاتی شرکت بهترین شرکت های گروه ایالات متحده آمریکا. این مراسم جشن برگزار شد و پیش از آن در Laico هتل تونس با مشارکت بیش از 200 مهمان از برجسته ملی و بین المللی شرکت های فعال در تونس.

بهترین مکان برای کار برنامه یک برنامه بین المللی کارفرمایان ارائه در مناطق مختلف این فرصت را برای یادگیری بیشتر در مورد نامزدی و رضایت کارکنان خود و به افتخار کسانی که ارائه یک کار فوق العاده را تجربه کنند. تعیین بهترین مکان برای کار در تونس است که یک فرآیند دو مرحله است. مرحله اول شامل ارزیابی شرکت سیاست محل کار شیوه و جمعیت. بخش دوم شامل یک کارمند نظرسنجی با هدف بررسی تجارب و نگرش فردی کارکنان با توجه به محل کار خود. در این سال تحقیقات نشان می دهد که دوباره مشغول کارکنان ماندن با کارفرمایان خود را دیگر در خدمت مشتریان به طور موثر تر و کمک به مشارکت سوی یک شرکت سودآور است.

“ما به خصوص افتخار به شناخته شده به عنوان بهترین کارفرما در صنعت ما در آفریقا. این جایزه جدید در مقیاس بین المللی را تایید موقعیت ما به عنوان یک کارفرما انتخاب و تمایل ما برای ایجاد یک عالی در محیط کار برای کارکنان گفت:” علی HAMOUDA مدیر منابع انسانی برای Teleperformance تونس.

“کار در Novo Nordisk معنی بخشی از متعهد جامعه: ما به مبارزه با دیابت و دیگر بیماری های مزمن با اعتقاد ثبات و جاه طلبی. ما می خواهیم کار ما در ادامه به تغییر زندگی میلیون ها نفر از بیماران” گفت: محمد Seghir RAIAGUE مدیر منابع انسانی برای Novonordisk تونس.

“انجام و الهام بخش ماجراجویی های انجام شده توسط یک فرهنگ سازمانی که در آن شرایط کار خوب است, که در آن ارزش های قوی هستند که در آن استعدادهای توسعه که در آن دوستانه بار به اشتراک گذاشته شده و که در آن افراد نظرات خود را بیان کرده گفت:” سونیا غربی مدیر منابع انسانی برای Safran تونس.

“ما می خواهم برای تشکر از کارکنان ما. 2019 شد بهترین سال ما در گردش و وفاداری مشتری بنابراین همه ما می خواهم برای تشکر از شما برای خود تعهد و تعامل شما باید به ما داده و ما اطمینان حاصل شود که ما ایستاده شما به شما کمک کند رسیدن به اهداف خود گفت:” سامی بن منصور مدیر کل برای EMKA الکترونیک تونس.

“کسی که در عمل در یک بازار بسیار رقابتی است که ضروری است به ارائه خدمات عالی است. فراتر از فن آوری سرمایه گذاری ضروری به کیفیت خدمات ما برای بیش از دو سال در حال حاضر ما کار روزانه به طوری که کارکنان ما تکامل در یک محیط که در آن ما میل به موفقیت با هم متحد ما در اطراف همان هدف” گفت: Christophe BOUYSSONADE مدیر کل برای کسی که تونس.

“این شرکت ها به طور منظم ارزیابی فرهنگ و مدیریت استعداد و مردم اقدامات مربوط به فکر کردن در مورد چگونه آنها می توانند اقامت جلوتر از معیار. آنها به سادگی نمی خواهید برای دیدار با استاندارد آنها آرزوی منجر شود” گفت: حمزه Idrissi, مدیر برنامه, برای , تونس.

در مورد بهترین مکان برای کار برنامه

بهترین مکان برای کار برنامه گواهی به رسمیت می شناسد و پیشرو در محل کار در چندین کشور از جمله برنامه های پیشرو در آفریقا, اروپا, شرق میانه و آسیا. این برنامه با تمرکز بر 8 محل کار عوامل از جمله فرهنگ در محل کار فرصت برای رشد و به طور کلی رضایت کارکنان با شرکت مردم شیوه های. منابع انسانی ممیزی نیز انجام شده به بررسی شیوه های منابع انسانی درون سازمان است. بیشتر این گواهینامه تنها تعلق به شرکت با بالاترین استانداردهای تعالی در رابطه کارمند با شرایط کاری. https://bestplacestoworkfor.org/tunisia

تماس با ما:
بهترین مکان برای کار در تونس برنامه
حمزه Idrissi
Tel: +216-51-746-789
ایمیل : hamza@meilleuremployeurentunisie.com

منبع بهترین مکان برای کار محدود

لینک های مرتبط

https://bestplacestoworkfor.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im