Telehealth جلب: بیشتر پزشکان ساخت مجازی بازدید در طول COVID-19

بیشتر افراد از همیشه شده اند و برقراری ارتباط با پزشکان و دریافت درمان بیش از تماس های ویدئویی به عنوان دفاتر حد بازدید و از بیماران را انتخاب کنید به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

مجازی پزشکی — پزشکی از راه دور و پزشکی از راه دور — در حال پررونق است. در حالی که بخش نسبتا کوچکی از مراقبت های بهداشتی قبل از همه گیر مجازی مراقبت به تازگی تبدیل به حالت اولیه برای بسیاری از ارائه دهندگان بالا بردن سوال در مورد آینده آن نقش پس از COVID-19.

“آن شده است واقعا چشمگیر,” دکتر گفت: Ateev Mehrotra استادیار در دانشکده پزشکی هاروارد است که مورد مطالعه قرار telehealth برای سال. Telehealth است گسترده تر عبارت از پزشکی از راه دور از جمله چیزهایی مانند غیر بالینی خدمات مجازی و ارتباطات در علاوه بر این به پزشکی از راه دور از راه دور خدمات بالینی.

“شده است وجود دارد بسیار چشمگیر گذار در کشور در راه است که هیچ کس تا به حال تصور است. اساسی در ساختار و عملکرد بالینی است که در این بازدید دفتر در حال حاضر همه از ناگهانی رفته دور در بسیاری از شیوه های” Mehrotra گفت.

برای بسیاری از شیوه های مراقبت های بهداشتی در هر نقطه بین نیمه و تمام بازدیدکننده داشته است جایگزین شده است با پزشکی از راه دور بازدیدکننده داشته است, او گفت:.

که منافع آن است و اشکالاتی که بیماران را می توانید در ادامه دریافت مراقبت در حالی که ماندن در خانه امن, اما ممکن است دست در دست و یا تست تجربیات یک فرد مراجعه کنید.

هنوز telehealth گرفته شده نگه دارید و معلوم نیست چه مقدار درک آن ممکن است شل پس از همه گیر عبور می کند.

رشد نمایی telehealth

Telehealth شده است پررونق در هفته های اخیر. به عنوان مدارس و جلسات کسب و کار و حتی خرید مواد غذایی منتقل شده اند حاضر, بنابراین بیش از حد مقدار دارو.

مجازی بازديد را پر کرده اند شکاف های متعدد به پایان می رسد: برای بیمارانی که نمی خواهید به ترک خانه های خود برای پزشکان که نمی توانید و یا نمی خواهید به نگه دارید تا سنتی خود فرد در عمل و به صورت متحده با سخت stay-at-home سفارشات.

آن کاسته شده است توسط یک آرامش محدودیت دولت در سطح فدرال و ایالتی.

در آریزونا رژیم صهیونیستی است. mlb صادر کرده است سه پزشکی از راه دور مربوط به دستور اجرایی است که به سهولت محدودیت در طول بیماری همه گیر.

برای اولین بار نیاز به تمام خدمات پزشکی از راه دور تحت پوشش توسط بیمه فقط به عنوان فرد بازدیدکننده داشته است. دوم اجازه می دهد تا مجوز دامپزشکان به استفاده از پزشکی از راه دور برای درمان حیوانات است. سوم گسترش telehealth پوشش بیمه غرامت کارگران مجازی بازدیدکننده داشته است.

و در سراسر کشور, دولت فدرال به طور قابل توجهی گسترش یافته telehealth دسترسی در طول بیماری همه گیر از جمله اجازه می دهد مدیکر پوشش telehealth بازديد همان راه آن بازديد دفتر شل شدن محدودیت ها در پزشکی از راه دور در سراسر خطوط دولت و تامین بودجه برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای سوئیچ به telehealth.

یکی پزشکی از راه دور ارائه دهنده مدیچی (لاتین برای دکتر) دیده است آن رشد کسب و کار “بیش از 1000%” پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد telehealth خواهد بود تحت پوشش مدیکر در 17 مارس با توجه به مدیچی موسس و مدیر عامل شرکت کلینت فیلیپس. مدیچی را فراهم می کند یک پلت فرم برای صدها نفر از پزشکان در هر دو دولت برای برقراری ارتباط تقریبا با بیماران خود را.

در طول COVID-19, telehealth شده است ضروری راه را برای بسیاری از افراد برای ادامه دریافت مراقبت.

مسا ساکن لیندا VanAuskas شروع به پریدن کرد در این فرصت به دیدن دکتر خود عملا برای معاینه معمول. VanAuskas 65 ساله گفت: او شده است خود قرنطینه از اوایل مارس با توجه به شرایط بهداشتی مزمن.

او تا به حال هرگز مورد استفاده پزشکی از راه دور قبل از, اما گفت که این یک تجربه بزرگ بود. او و دکتر او قادر به بررسی همه چیز را دوباره پر کردن نسخه و دریافت معارفه ها هر چند آن را فاقد برخی از جزئیات پوشش داده شده در دفتر بازدید VanAuskas گفت.

برای بیماران مانند VanAuskas, پزشکی از راه دور ذخیره شده نیاز به یک سفر مخاطره آمیز به یک مطب با پتانسیل آلوده شدن و یا آلوده کردن دیگران است.

Mehrotra تحقیقات نشان داده است که بسیاری از پزشکان از سراسر کشور که هرگز مورد استفاده پزشکی از راه دور قبل از همه به طور ناگهانی ارائه مراقبت آنلاین.

در حالی که برخی از telehealth کاربران و یا فکر می کنم آنها باید COVID-19 و در حال تلاش برای حرکت به مراقبت از خانه و بسیاری دیگر فقط نمی خواهید به بی ارزش در معرض. بیشترین کاربران از پزشکی از راه دور در طول همه گیر شده اند بیماران مسن تر مبتلا به بیماری های مزمن برای مثال نیز در معرض بیشترین خطر ابتلا به بیماری های جدی از COVID-19, Mehrotra گفت.

“در بسیاری از موارد من می خواهم استدلال می کنند که این واقعا یک راه حل درخشان. چیزی که ما از یک دهه پیش در حال حاضر همه از ناگهانی ممکن است: که ما می توانیم خیلی در مراقبت و قرار دادن افراد در معرض خطر و یا پزشکان, پزشکان پرستاران و همچنین بیماران است.”

اما telehealth ممکن است در نهایت انجام برخی از آسیب در طول coronavirus Mehrotra اضافه شده است.

در حالی که قطعا بهتر از هیچ مراقبت از بسیاری از مردم در حال از دست رفته در فرد فیزیکی امتحانات و آزمون آنها نیاز دارید. این یک چیز برای یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی برای تست فشار خون, اما دیگر برای یک بیمار برای تست که خود را به عنوان مثال.

“وجود دارد و نگرانی از این که این تغییر منجر به نتایج منفی. ما باید برای دیدن. اما آن را نمی telehealth مشکل آن را به جای همه گیر مشکل” Mehrotra گفت. “Telehealth کمک زیادی, اما آن را به وضوح نوش دارو نیست.”

Telehealth قبل از همه گیر

پزشکی از راه دور است و نه فقط یک COVID-19 پدیده است. آن را در حال رشد به خصوص در رشته های خاص و مکان قبل از همه گیر شد اما محدود در بخشی از مقررات سختگیرانه مسائل مربوط به بیمه و محدودیت های مجازی مراقبت.

Mehrotra گفت: قبل از همه گیر یکی از مناطق telehealth بود مفید بود برای درمان بیماری های روانی. Telehealth برای مسائل مربوط به سلامت روانی — هر دو برای تجاری بیمه مدیکر و یا پزشکی بیماران — شاهد رشد قابل توجهی به ویژه در جوامع روستایی. در داکوتای شمالی, برای مثال, یک چهارم از تمام روانپزشکان با استفاده از پزشکی از راه دور برای درمان بیماری های روانی Mehrotra گفت.

اما در علاوه بر این به محل حل مشکلات از راه دور مراقبت از سلامت روان نیز می توانید برخی از بیماران احساس امن تر در حریم خصوصی خود گفت: Allison Sikorsky یک روان پزشک پرستار که اجرا می شود خود را telehealth عمل خارج از ایالت ایلینوی است.

Sikorsky مجوز برای تمرین telepsychiatry در 20 ایالت از جمله آریزونا. او گفت: بسیاری از بیماران را انتخاب کنید telehealth دلایل حفظ حریم خصوصی. او می بیند تعدادی از درمانگران و پزشکان که ممکن است احساس راحت صحبت کردن با کسی که خود را در دایره حرفه ای, او گفت:. و حتی برای نمونه بیمار یک telehealth روانی قرار ملاقات می تواند اجازه می دهد مردم را به فشار در تماس های ویدئویی در طول ناهار یا معافیت از حریم خصوصی خانه خود را.

“در آن طول می کشد برخی از ننگ از گرفتن مراقبت های روانی” Sikorsky گفت. “بسیاری از مردم نمی خواهید به دیده می شود در یک اتاق انتظار, و آن را فقط نیش ترمزی میزند که بخشی از تجربه دیدن روانپزشکی.”

یکی از مزایای کلیدی از پزشکی از راه دور است که مردم در مناطق روستایی و یا در غیر این صورت دور از مراقبت از آنها نیاز می توانید دسترسی پزشکان به خصوص کسانی که با تخصص. به همین دلیل برخی از آریزونا قانونگذاران را سخت تحت فشار قرار دادند برای پزشکی از راه دور در سال های اخیر, دولت, Rep. هدر کارتر R-Cave Creek گفت.

در ابتدا آن را اجازه داده شد فقط برای بالا نیاز در مناطق روستایی آریزونا و فقط برای برخی از تخصص.

“آن را باید به طور کامل مقیاس” کارتر گفت. “همه چیز که شما می توانید چهره به چهره, اگر آن را در دسترس از طریق پزشکی از راه دور, شما باید قادر به استفاده از پزشکی از راه دور است و باید آن را در سطح ایالت.”

او پس از تحت فشار قرار دادند به گسترش اندازه و دامنه telehealth در آریزونا. دولت قوه مقننه در سال گذشته به تصویب لایحه ای است که اجازه خواهد داد که پزشکی از راه دور بازدیدکننده داشته است به تحت پوشش بیمه فقط می خواهم به طور منظم بازدیدکننده داشته است شروع در ژانویه سال 2021 که Ducey سریع ردیابی در طول همه گیر با اجرایی خود را سفارش دهید.

“پزشکی از راه دور و پزشکی از راه دور مهم است برای به خدمت شهروندان آریزونا به دلیل آن را افزایش می دهد دسترسی به مراقبت و افزایش دسترسی به مراقبت با کیفیت بالا,” کارتر گفت. “در مناطق در آریزونا که در آن ما یک کمبود پزشک یک فرد زندگی در بخشی از راه دور از آریزونا ممکن است دسترسی به تخصص چشم پزشک و یا اورولوژیست.”

و این بخشی از دلیل فیلیپس از مدیچی به telehealth. پس از او جوان بود و سکته مغزی خود را خانواده خود را به سفر در اطراف شهرستان برای متخصصان و کارشناسان است.

“چه خانواده هایی که نمی توانیم در یک پرواز برای رفتن به بوستون انجام دهید ؟” او گفت:.

بنابراین او شروع به یک شرکت که در آن بیماران می تواند عملا ارتباط با پزشکان متخصص برای نظر دوم. از آن او راه اندازی مدیچی برای بیماران اتصال عملا با پزشکان خود.

فیلیپس گفت که او فکر می کند telehealth بزرگ برای 80 ٪ تا 90 ٪ از تمام بازدیدکننده داشته است دکتر اما آن بستگی به تخصص منطقه و اینکه آیا ارزیابی فیزیکی مورد نیاز است.

او نگران است که برخی از telehealth شرکت های ارائه بازدیدکننده داشته است است که فقط دو یا سه دقیقه و مردم دیدن یک دکتر های مختلف در هر زمان از دست دادن رابطه و سابقه بیمار از جنبه های قرار ملاقات.

“آن را مانند یک ضربه و اجرا,” او گفت: از روند سریع بازدیدکننده داشته است. “این مشکل است چرا که هیچ کس در نظر گرفتن مالکیت برای مدیریت سلامت بیمار است.”

پزشکی از راه دور می تواند مفید باشد برای نیازهای از جمله بیماری های روانی و بیماران دور از پزشکان است. آن را مفید برای دسترسی 24/7, دکتر, از طریق یک برنامه تلفن هنگامی که چیزهایی مانند عفونت گوش و یا stomachaches آمده است. اما چند استدلال می کنند این جایگزینی به صورت سنتی در فرد پزشکی و تاپیک های زیادی است که می تواند ارائه شده به طور موثر بیش از ویدئو.

“اجازه دهید بسیار روشن: پزشکی از راه دور است و نه راه حل برای تمام بازدیدکننده داشته است” Mehrotra گفت. “با توجه به جایگزین از هیچ مراقبت از آن بدیهی است که بزرگ است.”

کارتر گفت: در بسیاری از شرایط پزشکی از راه دور می تواند مفید ترین زمانی که آن زوج با یک فرد مراجعه کنید. در روستایی در ایالت آریزونا به عنوان مثال او گفت که یک بیمار می تواند سفر خود را پزشک عمومی و سپس در تماس با یک متخصص بیش از تصویری به تخصص خود را قبل از انجام آزمایش روش یا روش های تشخیص.

اما اغلب مکان هایی است که می تواند به نفع بسیاری از کنترل از راه دور مراقبت های بهداشتی هستند همان مکان که کمبود پهنای باند زیرساخت و یا فن آوری به کسانی که بازدید مجازی اتفاق می افتد کارتر گفت: چیز دیگری که او امیدوار است دولت دولت می تواند آدرس.

‘گرفتن شما را به سعی کنید آن را یک بار’

این سخت است برای گفتن آنچه که مراقبت های بهداشتی قلمرو را می خواهم پس از COVID-19 اما وجود چند عامل مهم که تاثیر چه اتفاقی می افتد.

بیمه شده است به طور گسترده ای گسترش برای پوشش telehealth و در صورتی باقی می ماند که پس از همه گیر telehealth به احتمال زیاد خواهد شد در ادامه به موفقیت پیدا کنید. اما اگر تمام بیمه قبل, صدور مجوز و دولت توسط دولت مقررات بازگشت telehealth ممکن است بازگشت به تخصصی تر تو رفتگی در دیوار.

فیلیپس معتقد است که این یک نقطه اوج برای telehealth. بنابراین بسیاری از پزشکان و بیماران در حال حاضر آن را محاکمه و متوجه مزایای آن — و آنها نمی بازگشت, او گفت:. پزشکان آنها هنوز هم می تواند ارائه مراقبت به بیماران مجازی بازديد مناسب و صرفه جویی در زمان و آسان است. مجازی مراقبت تبدیل شده است “ضروری است و انتظار می رود,” فیلیپس گفت.

فیلیپس گفت که او قبلا پیش بینی کرد که تا سال 2023 مجازی بازدیدکننده داشته است در هر روز به تعداد فرد بازدیدکننده داشته است در هر روز است. او در حال حاضر فکر می کند که اتفاق می افتد یک یا دو سال زودتر به دلیل COVID-19.

Mehrotra پیش بینی کرد که از آنجا که بسیاری از پزشکان و بیماران که هرگز سعی کردم آن را قبل از تجربه کرده اند مجازی بازدیدکننده داشته است به احتمال زیاد خواهد شد بیشتر بخشی از سیستم مراقبت های بهداشتی از آن بود قبل از COVID-19 اما نه به همان اندازه به عنوان آن در حال حاضر تحت stay-at-home سفارشات.

VanAuskas گفت: او را “کاملا” فراموش telehealth دوباره در طول زمان عادی برای قرار ملاقات زمانی که او نمی باید از لحاظ جسمی و مورد بررسی قرار گرفت. او قدردانی به راحتی از آن و توانایی برش رانندگی و اتاق انتظار زمان.

کارتر می خواهد مجلس را به حرکت رو به جلو در پزشکی از راه دور پس از همه گیر. او را مانند گام بعدی به پرداخت برابری به طوری که در فرد و مجازی بازديد صورتحساب همان و تحت پوشش بیمه یکسان است.

هر جا که آن را به پایان می رسد تا در حال سقوط بر روی طیف telehealth است به احتمال زیاد به پر کردن بخش بیشتری از مراقبت های بهداشتی عکس زمانی که زندگی به حالت عادی برمی گرداند.

“آن از نوع یک ایده جالب به چیزی است که آنها در واقع تجربه” Mehrotra گفت: از ارائه دهندگان و بیماران تلاش telehealth. “و خیلی از تغییر در جهان است در مورد گرفتن شما را به سعی کنید آن را یک بار.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de