تهران: ما F-15 ‘آزار’ ایران هواپیمای جت مسافربری

ایران در روز جمعه را رد کرد آمریکا توضیح است که ایالات متحده جت بود انجام بازرسی بصری که آن را “آزار” یک ایرانی غیر نظامی هواپیمای کرد و گفت: این هواپیما مجبور شد به سرعت در حال تغییر ارتفاع برای جلوگیری از برخورد مجروح و وحشت مسافران است.

تلویزیون دولتی فیلم از داخل هواپیمای مسافربری را نشان می دهد یک مسافر دروغ بی حرکت کف و دیگری با زخمی بینی و پیشانی ارائه خود را خون آلود ماسک صورت برای دوربین.

چندین مسافران دیده می شود برخی از جیغ و فریاد زخمی شدند در این حادثه بیش سوریه در روز پنج شنبه با توجه به رسانه های ایرانی, اما ارتش آمریکا گفت: آن F-15 بود در یک فاصله امن.

“توضیحات ارائه شده تا کنون غیر قابل توجیه و متقاعدکننده” Laya Joneydi معاون امور حقوقی به نقل از به نقل از رسانه های ایران.

“آزار و اذیت یک هواپیمای مسافربری در خاک یک کشور ثالث است نقض آشکار حمل و نقل هوایی و امنیت و آزادی از هواپیما های غیر نظامی.”

ایران هواپیما متعلق به ماهان ایر بود از رفتن از تهران به بیروت زمانی که خلبان به صحنه ایمنی مانور. ایران وزارت امور خارجه گفت: برخورد خواهد بود مورد بررسی قرار گرفت.

فیلم نشان می دهد که ماسک اکسیژن افتاده از سقفی پانل های سقف. یک جت را می توان از طریق یک صندلی پنجره پرواز در فاصله ای دور در آسمان آبی روشن.

“من تو را دیدم یک هواپیما نزدیک شدن به ما و پس از آن ما از دست ما تعادل” یک ناشناس مجروح مسافر گفته تلویزیون دولتی.

“این یک جت. تقریبا خیلی نزدیک به ما هواپیما.”

یکی از مسافران بود دروغ گفتن بر روی زمین توسط توالت و دیگر مسافر قرار دادن کوسن در زیر سر خود را به عنوان خدمه کابین تمایل به دیگران است.

ارتش ایالات متحده را فرماندهی مرکزی است که نظارت سربازان آمریکایی در این منطقه گفت: یک F-15 هواپیما در حال انجام یک بازرسی بصری از ایران و زمانی که آن را تصویب نزدیکی Tanf پادگان در سوریه به نیروهای ایالات متحده.

کاپیتان لایحه شهری ارشد فرماندهی مرکزی گفت جت بود از 1000 متر (3,280 فوت) از هواپیمای.

تنش افزایش یافته است میان ایران و ایالات متحده پس از سال 2018 زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیرون کشیده ایران 2015 هسته ای با شش قدرت و reimposed تحریم است که باید کتک اقتصاد ايران است.

ایران وزارت امور خارجه روز پنج شنبه گفت که لازم حقوقی و سیاسی اعمال خواهد شد. ایران غیر نظامی و هوانوردی نیز به دنبال ارائه یک اعتراض رسمی به سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de