نوجوان دانشمندان برنده 1.8 میلیون دلار در مجازی Regeneron علم استعداد جستجو 2020 برای نمونه تحقیقات در پيشبينی محصول عملکرد الگوریتم های یادگیری ماشین و کاهش تولید گازهای گلخانه ای صنعتی مشعل گاز

مقام اول برنده لیلیان پترسن اختراع یک ابزار ساده برای پیش بینی برداشت در اوایل فصل رشد کمک می کند که به بهبود توزیع مواد غذایی برنامه ریزی و ارائه می دهد و امیدوار کننده منابع برای کسانی که مشغول به کار به آدرس جهانی ناامنی غذایی. لیلیان اول اعتبار او ابزار است که تجزیه و تحلیل روزانه از تصاویر ماهواره ای با استفاده از پذیرش اقدامات از پوشش گیاهی سلامت در شناخته شده داخلی محصول داده است. او سپس تست شده آن را برای کشورها در آفریقا و با موفقیت پیش بینی برداشت با دقت بالا در برابر گزارش عملکرد.

مقام دوم و $175,000 رفت و به Jagdeep Bhatia, 18, Green Brook, New Jersey برای توسعه دو سریع و ساده الگوریتم های یادگیری ماشین برای کامپیوتر برنامه هایی که در حال تلاش برای یادگیری مفاهیم جدید تحت سرپرستی یک مربی یا یک کامپیوتر و یا انسان. خود الگوریتم ها نه تنها بپرسید سوالات تصادفی اما مانند یک ادراک کارآگاه بپرسید فقط آنهایی که سمت راست. خود الگوریتم های هوش مصنوعی می تواند کمک به آموزش روبات ها و دیگر دستگاه های خودکار سریع تر و آسان تر است.

مقام سوم و $150,000 رفت و به برندان Crotty18, ماسکووگی اوکلاهما برای پروژه خود را که او طراحی و ساخته شده است کارآمد ترکیبی گاز سوز است که می تواند کمک به کاهش اثرات زیست محیطی از صنایع مانند تولید برق و تولید مواد. خود را تخصصی سوز سیستم عمل در درجه حرارت بالاتر از زمان صنعتی مشعل در عین حال ساطع می کند 19 درصد کمتر آلاینده دی اکسید نیتروژن گاز. خود را به ساخت مدل برندان تا به حال برای تبدیل شدن به مهارت در کامپیوتر, نرم افزار طراحی, فلز, ریخته گری و ماشینکاری.

“تبریک به Regeneron علم استعداد جستجو 2020 برندگان” گفت: مایا Ajmera, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Society for Science & the Public, ناشر , اخبار علمی و 1985 علم استعداد جستجو alumna. “دانش آموزان مانند لیلیان پترسن در حال استوارت آینده ما. از زمان همه گیر روشن ساخته است که چگونه مهم علم است که به سلامت ما. با این فینالیست در خط مقدم علمی و مهندسی, کشف, من می دانم که ما در حال در دست خوب است. آنها را حل بیشتر مشکلات مقاوم.”

این Regeneron علم استعداد جستجو فراهم می کند یک مرحله ملی برای بهترین و درخشان ترین ذهن جوان را به خود حاضر پژوهشی ایده ها به دانشمندان برجسته. این رقابت ها جشن سخت کوشی و خلاقیت از دانش آموزان که با استفاده از تحقیقات به عنوان فعالیت به جرقه مکالمه اثر تغییر و منجر به بسیاری از جامعه را مهم ترین مسائل.

“من شگفت زده هستم با سرسختی از این سال Regeneron علم استعداد جستجو فینالیست بسیاری از آنها به دنبال راه حل برای ما بزرگترین چالش های جهانی و کسی که نورد با مشت در حالی که رقابت در یک اقدام بی سابقه جهانی و همه گیر” گفت: لئونارد S. Schleifer, M. D., Ph. D., Co-Founder, رئيس جمهور و مدیر اجرایی Regeneron. “تبریک به برندگان و خوش آمدید به جامعه علم استعداد های جست و فارغ التحصیلان که باید نمایش داده شود قابل توجه و کنجکاوی علمی و قوی تر تجربه خود را برای ایجاد اختلاف در علوم و فراتر از آن.”

از دیگر افتخارات بالا از رقابت عبارتند از:

چهارم: Rupert لی از پورتلند, اورگان, دریافت 100 ، 000 دلار جایزه برای ریاضی نظریه پروژه ای است که حل و فصل جبر سوال در مورد “abelian sandpile مدل” برای کشف اساسی در ساختار جبری از یک گروه است. او رویکرد خلاق به نوع خاصی از مدل ریاضی تعریف شده در نمودار نشان می دهد یک رویکرد جدید است که ریاضیدانان دیگر مطالعه مشکلات مشابه ممکن است پیدا کردن مفید است.

پنجم: Anaiah توماس از تینک, New Jersey, دریافت 90000 دلار جایزه برای بررسی چگونگی کشنده طبیعی (NK) سلول های سیستم ایمنی بدن CD56bright و CD56dim تحت تاثیر قرار توسط سلول های سرطانی – پژوهشی است که می تواند یک روز منجر به جدید درمان سرطان. CD56bright سلول های NK توقف CD56dim سلول های NK از حمله به بافت سالم. زمانی که Anaiah کشت این سلول های NK همراه با سرطان مشتق از سلول های فیبروبلاست است که می تواند باعث تحریک تغییرات در عملکرد خود او در بر داشت که سلول های NK می توانید نوع سوئیچ بر اساس ریز محیط.

ششم: کاترین سنت جورج از مرریکک نیویورک دریافت 80.000 دلار جایزه برای مطالعه تاثیر رژیم غذایی و کافئین در تشنج با استفاده از مگس میوه. پر چربی و کم کربوهیدرات رژیم غذایی ketogenic می تواند به کاهش تشنج ناشی از عدم تعادل در برخی از انتقال دهنده های عصبی در حالی که کافئین می تواند آنها را افزایش دهد. کاترین تغذیه او مگس میوه, رژیم های غذایی مختلف و در معرض آنها را به کافئین. او مشاهده کرد که مگس تغذیه یک رژیم غذایی ketogenic شد نه به عنوان حساس به کافئین ناشی از تشنج است که ممکن است اطلاع رسانی رژیم غذایی مشاوره بشر در بیماران مبتلا به تشنج.

مقام هفتم: Alek Westover از بلمونت ماساچوست دریافت $70,000 جایزه خود را برای ایجاد یک جدید موازی الگوریتم پارتیشن که او نشان داد می تواند در بهبود سرعت خاص محاسبات. او در مقایسه با عملکرد الگوریتم خود را به چهار نفر دیگر که قبلا توسعه یافته و الگوریتم انجام شده بهتر از هر یک از آنها حداقل در یک رابطه است. کار نظری مانند این می تواند مورد استفاده قرار گیرد به بهبود بسیاری از برنامه های کاربردی کامپیوتر, مانند کسانی که تسهیل پایگاه داده نمایش داده شد به طور همزمان به ارائه سرعت و نیرومندی.

هشتم: Adriane تامپسون از وسترویل اوهایو دریافت 60 ، 000 دلار جایزه برای پروژه خود را که شناسایی نظارتی جدید در مسیر ذرت و گیاهان که ممکن است کمک به تعیین عوامل رشد و پیش بینی بازده برای این محصول حیاتی. با توجه به که در آن سطح بیان ژن تغییر در مسیر اصلی است که با استفاده از آنزیم ها برای خاموش کردن ژن خاص او نتیجه گرفت که ژن ها نه نیاز به آنزیم برای حفظ سرکوب در نتیجه نشان می دهد که آنها با استفاده از رمان مسیر برای تنظیم بیان ژن.

نهم: Rohan Wagh از پورتلند, اورگان, دریافت 50000 دلار جایزه برای توسعه خود را از یک باکتری مجهز به سیستم سنسور است که می تواند ارسال کشاورزان به روز اندازه گیری رطوبت خاک و مواد مغذی شرایط است که می تواند به کاهش مقدار آب آبیاری به هدر می رود. طراحی خود را شامل microbial fuel cell ماژول سنسور و یک الگوریتم نوشت و تفسیر داده ها و ایجاد یک نقشه از شرایط خاک. او معتقد است سیستم خود را می تواند بهبود استفاده از آب و افزایش عملکرد محصولات برای حدود $100 در هر هکتار.

مکان دهم: Arjun Neervannan از ارواین کالیفرنیا دریافت $40,000 جایزه خود را برای توسعه هوش مصنوعی نرم افزار طراحی شده برای شناسایی نفرت یا سمی محتوای اغلب یک شکل از مزاحمت سایبری, آنلاین, با کمتر تعصب نسبت به زمان برنامه. الگوریتم های با ساخته شده است در است که تعصبات کاردانی مسمومیت با نژادی و جنسیتی و دیگر مانند هویت نظر می تواند در نتیجه نامناسب سانسور از گفتگوهای سازنده. آرجون معتقد است خود را مقیاس پذیر خودکار debiasing فرایند تولید دقیق تر و عادلانه AI مدل.

باقی مانده 30 فینالیست هر یک از دریافت $25,000. این دانش آموزان را به پیوستن به صفوف از علوم دیگر استعداد های جست و فارغ التحصیلان بسیاری از آنها رفته اند که جهان در حال تغییر مشاغل در زمینه های بنیادی و برخی از آنها را به دست آورده محترم ترین افتخارات در علوم و ریاضی از جمله جایزه نوبل مدال ملی علوم و بنیاد مک آرتور بورس. در مجموع Regeneron اعطا 3.1 میلیون دلار در جوایز از طریق Regeneron علم استعداد جستجو 2020 از جمله $2,000 به هر یک از پژوهشگران برتر و مدارس خود را.

در مورد Regeneron علم استعداد های جستجو

این Regeneron علم استعداد جستجوی یک برنامه Society for Science & the Public پس از سال 1942 ملت قدیمی ترین و معتبر ترین علوم ریاضی و رقابت برای سالمندان دبیرستان. هر سال در حدود 2000 دانشجو کسانی ارسال پژوهشی در انتقادی مهم علمی در زمینه مطالعه و قضاوت توسط کارشناسان برجسته در زمینه های خود را. منحصر به فرد در میان دبیرستان مسابقات در ایالات متحده و در سراسر جهان Regeneron علم استعداد جستجو بر شناسایی, الهام بخش, و جذاب ترین کشور امیدوار کننده دانشمندان جوان که در حال ایجاد ایده های است که می تواند به حل جامعه را فوری ترین چالش است.

در سال 2017 Regeneron شد تنها سوم حمایت از علم و استعداد های جستجو (زیر وستینگهاوس و اینتل) به عنوان یک راه برای کمک به پاداش و جشن بهترین و درخشان ترین ذهن جوان و تشویق آنها به دنبال استخدام در بنیادی به عنوان یک راه برای تاثیر مثبت جهان است. از طریق آن 10 سال 100 میلیون دلار تعهد Regeneron تقریبا دو برابر کلی جایزه توزیع به 3.1 میلیون دلار در سال, افزایش جایزه به 250.000 دلار و دو برابر شدن جوایز برای بالای 300 علما و مدارس خود را به 2000$در هر یک الهام بخش بیشتر افراد جوان به تعامل در علم است.

برنامه فارغ التحصیلان شامل دریافت کننده ترین در جهان آرزو علوم ریاضی و افتخارات از جمله 11 مدال ملی علوم پنج دستیابی به موفقیت در جوایز 21 مک آرتور بنیاد کمک هزینه تحصیلی دو رشته مدال و 13 جایزه نوبل.

اطلاعات بیشتر در https://www.societyforscience.org/regeneron-sts/

در مورد Society for Science & the Public
Society for Science & the Public اختصاص داده شده به دستیابی دانشمندان جوان در تحقیقات مستقل و به تعامل عمومی در علم است. تاسیس در سال 1921 جامعه است غیر انتفاعی که چشم انداز است که به ترویج درک و قدردانی از علم و حیاتی نقش آن در پیشرفت انسان. از طریق آن در سطح جهانی مسابقات از جمله Regeneron علم استعداد جستجو Regeneron بین المللی علم و مهندسی عادلانه Broadcom کارشناسی ارشد و برنده جایزه خود را, مجله, اخبار علمی و , اخبار علمی برای دانش آموزان, Society for Science & the Public متعهد به اطلاع رسانی آموزش و الهام بخش. اطلاعات بیشتر در www.societyforscience.org و ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter, Instagram and Snapchat (Society4Science).

در مورد Regeneron
Regeneron (NASDAQ: REGN) پیشرو شرکت بیوتکنولوژی که اختراع زندگی تبدیل دارو برای افراد مبتلا به بیماری های جدی است. تاسیس و رهبری برای بیش از 30 سال توسط پزشک-دانشمندان ما توانایی منحصر به فرد برای بارها و بارها و به طور مداوم ترجمه علم به دارو منجر به هفت مورد تایید FDA درمان و متعدد نامزدها محصول در توسعه همه که وطنی در آزمایشگاه های ما. داروهای ما و خط لوله طراحی شده برای کمک به بیماران مبتلا به بیماری های چشم آلرژی و بیماری های التهابی و سرطان و قلبی و عروقی و بیماری های متابولیک, درد, بیماری های عفونی و بیماری های نادر است.

Regeneron معتقد است که عامل به عنوان یک شهروند شرکت ها بسیار مهم است برای ارائه در ماموریت ما است. رویکرد ما مسئولیت شرکت با سه گل در ذهن: برای بهبود زندگی افراد مبتلا به بیماری های جدی به ترویج فرهنگ صداقت و تعالی و ایجاد جوامع پایدار. Regeneron مفتخر است به عنوان نمونه در شاخص Dow Jones پایداری جهان شاخص و مدنی 50 لیست از ترین “جامعه فکر” شرکت ها در ایالات متحده. Regeneron سبب و پشتیبانی از کارکنان به طریق داوطلبانه ما طرفدار بونو و هدیه تطبیق برنامه های. ما مهم ترین تعهدات بشردوستانه در منطقه از آموزش علوم از جمله Regeneron علم استعداد های جست و Regeneron بین المللی علم و مهندسی عادلانه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت مراجعه کنید www.regeneron.com یا follow @Regeneron در توییتر.

تماس با رسانه ها
الا Campbell, Regeneron
914-572-4003, [email protected]

گیل Kansagor, Society for Science & the Public
703-489-1131, [email protected]

منبع Society for Science & the Public

لینک های مرتبط

http://www.societyforscience.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kusadasi escortkusadasi escortmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Bozdurma