تد کروز به نیوز مکس تلویزیون:, دموکرات, جمهوریخواه, صورتحساب را نمی خواهد شغل پشت

تگزاس سناتور تد کروز در Newsmax تلویزیون پاره پاره coronavirus محرک لوایح پیشنهادی توسط دموکرات ها و جمهوری خواهان خواستار هر دو آنها را گمراه و بد مجهز به میلیون ها نفر از آمریکایی ها به بازار کار.

“در روز چهارشنبه من صرف تمام روز با رئیس جمهور حدود هفت ساعت در نیروی هوایی. ما پرواز کرد و از میدلند تگزاس … من صرف مقدار زیادی از آن زمان … صحبت کردن با رئیس جمهور در مورد چگونه غلط هر دو از این مسخره صورتحساب” کروز گفت جمعه را “کریس سلکدو نشان می دهد.”

این دموکرات ایران به رهبری خانه رهبر نانسی پلوسی (D) است که ارزش $3.4 تریلیون و مقررات برای صاحبان کسب و کار در حشیش میباشد.

“ما آن را ندارید. وجود دارد ‘ هیچ درخت پول در واشنگتن است. وجود دارد هیچ راز طاق پر از پول نقد. به طوری که 3 تریلیون دلار است که یا رفتن برای چاپ و یا قرض گرفته شده از چین نه یکی که خوب است برای کشور ما و یا ما بچه ها و نوههایشان.

$1 تریلیون لایحه معرفی شده توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل صفحة عقب 600 دلار در هفته فدرال مکمل برای کارگران بیکار اما کروز گفت که نمی تواند کمک به مشاغل بازگشت.

“به عنوان بد در برچسب قیمت است که بزرگترین مشکل این نیست. بزرگترین مشکل این است که نه از صورتحساب آن در حال طراحی مجدد اقتصاد و بازگشت شغل. وجود مرکزی اقتصادی سوال رو به این کشور است که آیا ما باز کردن و مردم را به بازگشت به کار؟”

“پنجاه و یک میلیون آمریکایی شغل خود را از دست. این بزرگترین فاجعه اقتصادی پس از رکود بزرگ. و نانسی پلوسی گوشت خوک لایحه طراحی شده است برای نگه داشتن تمام 51 میلیون آمریکایی در خانه و کار نمی کند و متاسفانه جمهوریخواه رهبری لایحه نیست هیچ بهتر است.”

“چه من استدلال این است که ما نیاز به یک ریکاوری لایحه. ما نیاز به یک لایحه طراحی شده برای بازگشایی اقتصاد است. که به معنی کاهش مالیات و کاهش مقررات کسب و کارهای کوچک به طوری که آنها می تواند باز کردن به طوری که آنها می توانید به استخدام کارگران خود را به طوری که ما می توانیم اقتصاد در حال حرکت دوباره. نه از این لوایح می کند که” کروز گفت.

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, Mediacom Ch. 277 و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im