‘ویژگی های افسردگی’ upends بزرگ شرکت مینه سوتا: ‘هیچ کس نمی داند چه چیزی را از این

– شش نفر از مینه سوتا بزرگترین داد و ستد عمومی شرکت ها اعلام کرده اند به طور موقت کاهش در عملیات. چهار furloughed بخش های زیادی از نیروی کار خود را. و در یک اقدام بی سابقه یک دوجین شرکت های خارج ارشاد در سود پیش بینی.

این COVID-19 همه گیر را ترک کرده است بسیاری از دولت های عمده شرکت های بزرگ بازیکنان وضعیتی وخیم اخیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار براده نشان داد.

تقریبا همه از 48 شرکت استار تریبیون, بررسی سرمایه گذاران هشدار داد و رگولاتور جدی عواقب مالی.

“هیچ کس نمی داند چه چیزی را از این گفت:” کارول Schleif معاون سرمایه گذاری افسر در آبوت داونینگ یک Wells Fargo تابعه در مینیاپولیس فراهم می کند که مشاوره مالی به ultrawealthy. “من تماشا کرده ام مینه سوتا برای مدت زمان طولانی. من هرگز دیده می شود شرکت های برداشت ارشاد.”

شرکت مینه سوتا که از خارج هدایت برای سرمایه گذاران شامل Pentair PLC پترسون Cos., کریستوفر و بانک پارسیان قلبی و عروقی Systems, Inc. خواب شماره Corp تورو شرکت ، بهترین خرید, Inc., Intricon Corp. لمسی و سیستم های فناوری, وارز. شمال فن آوری های بین المللی Corp., H. B. Fuller شرکت ، و اوج Enterprises, Inc., که گزارش سالانه نتایج آوریل 2 و گفت: این شرکت نمی خواهد ارائه راهنمایی برای سال مالی 2021. هر کسب و کار گفت: سهامداران و تنظیم کننده که همه گیر شده و قابل اعتماد مالی پیش بینی غیر ممکن است.

دندانپزشکی و بهداشت حیوانات محصولات توزیع پترسون را توضیح میباشند. عمومی و خصوصی در پاسخ به COVID-19 همه گیر پیشتر فروش محصولات خاص و صدمه زدن به این شرکت گزارش شده اما هیچ کس نمی تواند می گویند چقدر است.

خواهد شد که شرکت ها رنج می برند بیشتر هنوز مشخص نیست به گفته تحلیلگران. کسانی که بدون کافی سرمایه در گردش و یا بدهی های بیش از حد و کسانی که آسیب پذیر در بخش صنعت خرده فروشی و مهمان نوازی و سرگرمی و سفر از بخش های در معرض خطر بالا.

“مشتریان ما نهادی مدیران گفت:” علامت گذاری Argento موسس شریک لک خیابان بازار سرمایه در مینیاپولیس. “آنها به ما نگاه کنید به انجام بیش از انتخاب برندگان و بازندگان.”

تاثیر در حال حاضر احساس

سرمایه گذاران نهادی از جمله کسانی که Argento توصیه درایو بازار سهام است. آنها در حال تقلا برای اطلاعات مانند پول نقد در دست خطوط تولید که در آن فروش خشک شده اند شرکت هایی که کاهش سود سهام و اقدامات برای بیمه سلامت کارگران است.

تا کنون همه گیر اثر در مینه سوتا شرکت ها و سهام خود را قابل توجهی بوده است.

برای مثال ستاره قطبی, Inc., آغاز شده 2020 فروش 103 دلار در هر سهم. این بسته چهار شنبه در $56. ستاره قطبی شده است یکی از مینه سوتا را تهاجمی ترین شرکت ها در مقابله با اثرات مالی از این بیماری همه گیر. آن را دستور داده است تا دو هفته پرداخت نشده furloughs در سه ماهه دوم برای اکثر کارکنان و برش اجرایی پرداخت. مدیر عامل شرکت اسکات شراب داد تا حقوق و دستمزد خود را برای بقیه سال 2020 است. ستاره قطبی نیز به حالت تعلیق در سهام buybacks. آن را به طور خلاصه توقف تولید آن, هوای آزاد, تفریح و سرگرمی, محصولات, مارس 23. آن را دوباره تولید تنها برای “انتخاب خطوط تولید برای محصولات با تقاضای کافی و زنجیره تامین پوشش.”

روز چهارشنبه تشک ساز خواب تعداد بسته های خرده فروشی و عملیات تحویل در سراسر کشور furloughed 40 درصد از آن از 4400 نفر نیروی کار و کاهش ساعت نزدیک به یک سوم از کسانی که باقی مانده در محل کار. مدیر عامل شرکت متوقف شد, جمع آوری غرامت نقدی برای بقیه سال. این شرکت به حالت تعلیق تطبیق آن پرداخت به کارکنان بازنشستگی پس انداز. آن را به حالت تعلیق در سهام buybacks. این شرکت قیمت سهم در Jan. 2 $بود 47.92. این بسته پنج شنبه در $26.57.

قطره در قیمت سهم مهم نیست تا آنجا که سرعت در آن سهام در بازار تثبیت, Argento و Schleif پیش بینی کرد. بازار باید رسیدن به “پایین” به سرعت شروع به بازیابی آن. در حالی که برخی از شرکت ها در مینه سوتا که در حال حاضر دچار مشکلات و یا منسوخ شده و فن آوری ممکن است زنده ماندن Argento و Schleif باور تحلیلگران و سرمایه گذاران نهادی می تواند نگاه مثبت قوی در اوایل تلاش توسط شرکت مدیریت تیم برای جذب COVID-19 ،

سال گذشته در بازار سهام شد و “جامد” Schleif گفت. کشور وارد 2020 به دنبال قوی است. صرفه جویی در زندگی در جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس خواستار سیاست های دولتی که اساسا محدود حرکات مردم و مواد. این تقریبا مطمئن سریع بازار بحران.

“در چهار هفته دوره ما در ویژگی های افسردگی” Schleif توضیح داد.

در نظر گرفتن مراحل شدید

شرکت ها از جمله مینه سوتا بر اساس Graco, Regis, Polaris, خواب شماره تورو پاسخ داد: با بهره برداری نا امن خطوط اعتباری برای تولید صدها میلیون دلار پول نقد در هر. بهترین خرید قرض $1.25 میلیارد دلار است.

کریستوفر و بانک در درجه اول یک آجر و ملات تخصص-عملیات خرده فروشی طراح لباس زنان به طور موقت تعطیل 445 فروشگاه در 44 متحده و “furloughed تمام فروشگاه همکاران و بیش از 60 درصد باقی مانده از نیروی کار خود را.” همچنین برش های اجرایی پرداخت.

قلبی و عروقی Systems, Inc. گزارش شده است که هدایت توسط مراکز ایالات متحده برای مدیکر و مدیکید خدمات محدود nonelective عمل جراحی به منظور حفاظت از تجهیزات پزشکی را به طور موقت از بین بردن برخی از کسب و کار خود را درمان بيماریهای عروق کرونر اگر این شرکت نمی توان گفت چقدر.

Ecolab Inc. مدیر عامل داگ بیکر شرکت که مبادرت به فروش صابون و پاک کننده ها در میان محصولات دیگر گفت: “موظف اقدامات برای کاهش [COVID-19] انتقال با محدود کردن تعاملات اجتماعی” کاهش تقاضا از “رستوران و هتلداری مشتریان است.” رستوران و هتلداری صنایع نابود شده است محدودیت های اجباری در اجتماعی بزرگ جمع آوری و اقامت در خانه سفارشات.

هیچ کس به خصوص وال استریت است که به دنبال کسب و کار عادی فعالیت بسیار کمتر از رشد اقتصادی در سه ماهه دوم سال 2020 و شاید بقیه سال Schleif گفت. در علاوه بر این به افتادن فروش تقریبا در هر شرکت عمده در مینه سوتا ابراز نگرانی در مورد همه گیری محور اختلال در زنجیره تامین. فرض این است که تقریبا همه نتایج بد خواهد شد و تنها سوال که چقدر بد.

“اگر این [اقتصادی] سه تا شش ماه” Schleif فکر می کند که “بازار را نگاه گذشته افتضاح اعداد است.”

بیشتر از این است و چیز خطرناک باشد.

دیگر بحران های مالی در تاریخ اخیر ناشی از اشتباهات در سیستم Schleif گفت. او اشاره کرد اعطای وام به شرکت ها با قیمت های مسخره به درآمد نسبت در فن آوری مجسمه نیم تنه از 1990s و املاک و مستغلات وام به وام گیرندگان بی حد و حصر است که begot رکود بزرگ در سال 2008.

بحران کنونی Schlief توضیح داده شده است که یک سیستم شکست آن است که “یک موضوع پزشکی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de