شرکت های فن آوری بزرگ ترک دفاتر برای گزینه های جدید

شرکت های فن آوری در دره سیلیکون نیویورک و سیاتل در حال اجازه دادن به خود را اجاره و یا به دنبال راه هایی برای پایان دادن به آنها و بزرگتر کارکنان در حال بسته شدن امکانات و یا تحکیم فضا به هر دو صرفه جویی در پول برای شرکت های خود را و اجازه می دهد تا کارگران بیشتر انعطاف پذیر ترتیبات و گزینه های هستند که یا در خانه و یا نزدیک به خانه در پی coronavirus همه گیر است که بسیاری از دفاتر به اوایل این سال است.

“ما نظرسنجی این تیم و برای اکثریت قریب به اتفاق آنها ترجیح می دهند به در خانه باقی می ماند,” صدای, تجارت, مدیر عامل اریک بهترین که تاسیس شرکت نرم افزاری در سال 2018 گفت: CNBC در مورد تصمیم به تمدید این شرکت اجاره در سیاتل زمانی که قرارداد منقضی می شود در جولای 31. “ما در حال ساخت هر گونه تصمیم گیری برای مدت طولانی در حال حاضر. ما در حال فکر کردن در مورد چه چیزی ما را برای شش تا 12 ماه در نظر حداکثر ایمنی از تیم و حداکثر انعطاف پذیری این شرکت است.”

در ماه آوریل مدیران چند لود کردن یک U-Haul با تجهیزات از جمله میز و مانیتور و بیشتر و اقلام کاهش یافته است خاموش در کارکنان خانه به استفاده از پس از coronavirus سفارشات مورد نیاز غیر ضروری کارگران را به در خانه باقی می ماند.

چندین شرکت دیگر در حال ساخت انتخاب می شود.

CBRE پیش بینی شده در مه که وجود دارد خواهد بود در حدود 7 درصد کاهش اجاره دفتر بین اول و چهارم اما از آن زمان coronavirus همچنان به رشد می کنند و شرکت هایی مانند Facebook و Twitter نیز گفت: آنها در حال گرفتن یک رویکرد ترکیبی برای چگونه کارکنان خود کار می کنند.

تمدید تعطیلی مدارس و نیز ساختن کارگران به دنبال راه های دیگر برای انجام شغل خود و کارگران در حال پیدا کردن آنها می تواند مولد در خانه.

گفت: بهترین تصمیم این است که همچنین صرفه جویی در مقدار زیادی از پول. هزینه برای اجرای یک آجر و ملات کار مساوی حقوق و دستمزد برای یک یا دو کارمند تمام وقت و به عنوان یک start-up, که اجازه خواهد داد که او را به استخدام مهندسی بیشتر ظرفیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im