میلواکی, آوریل 5 سال 2020 /PRNewswire/ — در روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 ضربه محکم و ناگهانی در ابزار ساخته شده تصمیم گیری برای کوتاه مدت بسته شدن در پاسخ به سومین کارگر در میلواکی تسهیلات مبتلا COVID-19. Teamsters Local اتحادیه 200 نشان دهنده بیش از 300 نفر از کارگران در محل.

“اگر چه Teamsters Local 200 قدردانی از این تصمیم ضربه محکم و ناگهانی در اجرای این بسته باید انجام شود به طور موثر” گفت: Teamsters Local اتحادیه 200 دبیر خزانه دار تام بنت. “ضربه محکم و ناگهانی در اعلام کرد که ‘عملیات در نظر گرفته شده یک کسب و کار ضروری و تلاش برای باز باقی می ماند و آن را واجد شرایط زیر امن تر در خانه اما اعضای ما در ضربه محکم و ناگهانی در دیده می شود همه از شاخص های هشدار و بر این باورند که بیش از حداقل اقدامات مورد نیاز در کارخانه به پهن کردن منحنی.”

در سراسر ایالت ویسکانسین وجود داشته است 2,170 تعداد موارد تایید شده از COVID-19 و 62 مرگ و میر. بیش از نیمی از این موارد بوده است در میلواکی به تنهایی با 1,122 موارد گزارش شده از COVID-19 عفونت و 34 مربوط به مرگ و میر.

“اتحادیه ما استوارت ما خط مقدم نیروی در ارتباطات و نشان دادند که رهبری در طول این بحران است. نگرانی های خود را در مورد شفافیت برای همه” گفت: Teamsters Local اتحادیه 200 جمهور تیم پینتر. “ضربه محکم و ناگهانی در میلواکی محلی اتحادیه کانون وقتی که می آید به تعداد COVID-19 حوادث و ما توصیه می شود از دو هفته تعطیلی کامل با جبران کامل برای اعضای ما در حقوق و دستمزد و مزایا. این ویروس منجر به بیماری های جدی و مرگ است. ما نمی توانیم به این بیماری همه گیر پایمال جوامع ما است.”

تماس با ما:
تام بنت (414) 469-7908

منبع Teamsters Local 200

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im