واشنگتن, آوریل 9 سال 2020 /PRNewswire/ — با تشکر از مبارزه برای عدالت برای هواپیمایی کارگران در قوانین فدرال هزاران نفر از دروازه لذیذ کارگران و کارگران در دیگر خطوط هوایی پذیرایی ادامه خواهد داد برای دریافت دستمزد و مزایای تا سپتامبر. 30, 2020. این Teamsters اتحادیه مشغول به کار در ائتلاف با متحد-در اینجا RWDSU, UFCW و BCTGM اتحادیه های کارگری به مبارزه برای پذیرایی هواپیمایی کارگران را شامل می شود در تازه ترین قانون است.

دروازه لذیذ, یکی از بزرگترین شرکت هواپیمایی, شرکت های پذیرایی در ایالات متحده در حال حاضر در زمینه دریافت فدرال کمک خواهد کرد که حفاظت از دروازه لذیذ کارگران دستمزد و مزایای حداقل بعد از پنج ماه است. این چک حمایت از فدرال مراقبت عمل می کنند (به “کروناویروس کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل”) که به قانون امضا شده بود در پایان ماه مارس.

در حالی که کنگره تهیه مراقبت عمل می کنند از جمله یک بسته امداد برای خطوط هوایی, خطوط هوایی, صنعت, اتحادیه شرکت برگزار شد با قانونگذاران وجود دارد که باید کمک مستقیم به کارگران است که هر گونه کمک برای صنعت هواپیمایی کسب و کار باید مشروط بر حفاظت از مشاغل.

این Teamsters و فوق ائتلاف نیز ساخته شده که مورد پذیرایی هواپیمایی کارگران نیاز به کمک های اقتصادی. زمانی که این لایحه نهایی شد و به تصویب آن شامل نه تنها میلیاردها دلار برای شرکت های هواپیمایی, اما 3 میلیارد دلار برای کارگران دیگر در صنعت حمل و نقل هوایی شرکت های مانند دروازه لذیذ و همچنین.

به 3 میلیارد دلار تنها می تواند صرف کارگران دستمزد و مزایا و بودجه با شرایط. به منظور دریافت این پول پذیرایی هواپیمایی شرکت ها ممکن است وضع هر گونه کارگران قبل از سپتامبر. 30, 2020.

“اعضای ما در دروازه لذیذ آماده سازی مواد غذایی است که مسافران خطوط هوایی مصرف پروازها در آمریکا و کشورهای دیگر گفت:” Teamsters انبار, مدیر بخش و بین المللی معاون رئیس جمهور استیو Vairma. “آنها فقط به عنوان بخشی از صنعت هواپیمایی به عنوان کسانی که مستقیم کارکنان خطوط هوایی و آنها سزاوار حمایت بیش از حد.”

“ما را دیده اند بیش از حد بسیاری از کمک مالی ارسال پول به شرکت های بزرگ با حمایت از کارگران است. اگر شرکت در حال رفتن به دریافت کمک مالیات دهندگان دلار باید آنها را ملزم به ارائه حقوق و حمایت از مشاغل” گفت: Vairma. “این لایحه همچنین مکان محدودیت اجرایی پرداخت و منع پرداخت سود سهام به سهامداران که اتحادیه خواسته های به عنوان به خوبی.”

“ما همچنین می خواهم برای تشکر از متحدان ما در جنبش کارگری و در کنگره به ویژه سناتور Sherrod قهوه ای از اوهایوبرای همبستگی آنها نشان داد در کار با ما برای به دست آوردن این لایحه به تصویب رسید” گفت: James P. Hoffa, Teamsters کلی جمهور.

“ما مفتخریم از اعضای ما و کار آنها هر روز” گفت: Vairma. “این است که طبقه کارگر آمریکا نگه می دارد که این کشور در حال حرکت فراهم می کند خدمات ضروری و ایجاد سود برای شرکت های بزرگ. کار مردم باید همیشه اولویت وقتی که می آید به حفاظت از صنایع ما و جوامع ما است.”

تاسیس در سال 1903 بین المللی اخوان المسلمین از Teamsters نشان دهنده 1.4 میلیون زحمتکش مردان و زنان در سراسر ایالات متحده, کانادا و پورتوریکو. بازدید www.teamster.org برای اطلاعات بیشتر.

تماس با ما:
جالینوس Munroe, (202) 439-7427
[email protected]

منبع بین المللی اخوان المسلمین از Teamsters

لینک های مرتبط

http://www.teamster.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de