آموزش ما بچه ها با هم: راهنمایی از کارشناسان برای آموزش در خانه

پخت و پز شام با بچه های خود را است انتخابی. قدم زدن در اطراف محله خود را کلاس بدنسازی. خواندن فصل مورد علاقه فرزند خود را کتاب فارسی کلاس.

آموزش تغییر به دلیل coronavirus و برخی از کار افتاده است در پدر و مادر برای پر کردن شکاف های یادگیری در حالی که بچه ها دور از درس.

“حتی مربیان استفاده نمی شود برای تدریس خود بچه های” امی McGrath, افسر ارشد عامل از ASU آکادمی مقدماتی گفت. “چالش های آن مربیان به فکر می کنم متفاوت در مورد چگونه شما را به فرد آموزش و پرورش است.”

McGrath ملحق خواهد شد پدر و مادر و مربیان در ساعت 11 صبح مارس 27 برای “آریزونا آموزش و پرورش: اجازه دهید بحث در مورد یادگیری در طول coronavirus” ارائه شده توسط جمهوری آریزونا و دانشگاه ایالتی آریزونا است. نمایش پخش خواهد شد edtv.azcentral.com و facebook.com/groups/arizonaeducation.

آریزونا مدارس تعطیل هستند و تا پایان سال تحصیلی. مدارس ملزم به ارائه آموزش جایگزین گزینه های مانند مدرسه آنلاین و یا بسته های مدرسه. اما مدرسه آنلاین نیست اشغال یک دانش آموز تمام روز. والدین و مربیان می آیند تا با راه های خلاقانه و خلاق به نگه داشتن بچه ها مشغول در حالی که Arizonans در خانه بمانند.

کهربا Jewell, یک معلم در Zaharis ابتدایی در مسا بگویید پدر و مادر آنها چه می توانید انتظار واقع بینانه از کودک خود را در مدرسه برای کمک به در خانه یادگیری است.

کارول بسیل دین در ASU مری لو Fulton کالج معلمان را ارائه تخصص خود را در چگونه تعطیلی مدارس را شکل دانش آموزان — مدارس — در دراز مدت است.

و سرجیو چاوز آریزونا پدر را به اشتراک گذاشتن آنچه که او یاد گرفته در مورد پدر و مادر در حالی که مدارس تعطیل هستند.

چگونه به لحن در

“آریزونا آموزش و پرورش: اجازه دهید بحث در مورد یادگیری در طول کوروناویروس” به هوا از ساعت 11 تا 11:30 صبح روز دوشنبه 27 آوریل ،

پدر و مادر می توانید به صورت آنلاین در:

  • edtv.azcentral.com یا
  • facebook.com/arizonaeducation

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @LilyAlta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de