مانند بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt., سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ می تواند “تمام راه” به کاخ سفید با توجه به فدراسیون معلمان آمریکا (AFT) رئیس جمهور Randi واینگارتن.

“من نمی خواهم به بدعت اما دیگر مستقل در این مسابقه که یک جمهوری خواه بود و در حال حاضر یک دموکرات است که مایکل بلومبرگ ،” Weingarten گفت: Greta Van Susteren تپه گزارش شده است. “من می توانید ببینید هر دو از آنها را به رفتن تمام راه را.”

واینگارتن اتحادیه رسما تایید و هیلاری کلینتون در سال 2016 و ساندرز حضور داشتند یک AFT تاون هال آوریل گذشته و قبل از بلومبرگ وارد مسابقه.

“انتخابات در حال انتخاب است و من واقعا خوشحالم که برنی ساندرز است که در اینجا” Weingarten گفت: پس از آن در هر گزارش. “او در کنار کارگران و مبارزه برای شغل خوب.”

ساندرز است پس از مواجه با مخالفت دیگر اتحادیه, نوادا, آشپزی, اتحادیه اروپا ادعا کرد که ساندرز حامیان “حمله وحشیانه” آن را بارها مخالفت خود را به مدیکر برای همه است.

ساندرز’ امضای دولت-اجرای بهداشت و درمان پیشنهاد شده است را رد کرد و اتحادیه های کارگری برای آن ارائه مراقبت های پزشکی به آمریکایی ها در حالی که اتحادیه کارگران مجبور به پرداخت هزینه برای آن را برای سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im