رئیس یکی از بزرگترین اتحادیه های معلمان در ایالات متحده روز شنبه گفت او حمایت سناتور. الیزابت وارن D-Mass., برای رئیس جمهور.

در همان روز وارن از دست داد به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه Randi واینگارتن رئیس فدراسیون معلمان آمریکا (AFT), ارسال شده طولانی وبلاگ پست توضیح داد که حمایت وارن.

“وقتی که من پرسید که کاندیدای من رای خواهد داد برای من شخصا به این نتیجه رسیدند که وجود دارد این است که کسی که تجربه زندگی به ارمغان می آورد که درک درستی از آنچه در خانواده — خانواده — نیاز امروز را به آینده ای بهتر پررنگ دستور کار که برای رسیدن به زندگی بهتر و توانائی به کار با دیگران برای تبدیل ایده ها به واقعیت” Weingarten نوشت. “و البته سختی و پشتکار به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“به همین دلیل امروز من اعلام شخصی من برای حمایت از ما, قهرمان, من, دوست, دوست سابق معلم و استاد — الیزابت وارن سناتور.. من رای خواهد داد برای او در نیویورک اولیه در آوریل 28.”

در حدود همان زمان گزارش شد که بایدن بود که پیش بینی برنده شنبه اولیه واینگارتن توییتی یک لینک را به پست.

وارن در پاسخ به tweeting “با تشکر از شما @RWeingarten. من افتخار می کنم به شریک زندگی خود را در این مبارزه برای معلمان, دانش آموزان, با کیفیت بالا آموزش عمومی و حمایت و توانمندسازی صدای اتحادیه های کارگری.”

وارن به دست آورده هشت نمایندگان در آیووا قفقاز در فوریه. 3 اما نه به دست آورده هر یک از. این RealClear سیاست رای گیری به طور متوسط در جایگاه چهارم در دموکراتیک زمینه پشت سن. برنی ساندرز بایدن و مایک بلومبرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im