اصلاحات مالیاتی ممکن است پر سود تر از تبلیغ برای شرکت های

– بسیاری از مینه سوتا عمده شرکت ها پرداخت می شود, کاهش نرخ مالیات در سال 2018 از جدید به طور چشمگیری کاهش مالیات شرکت نرخ. که در میان این یافته ها در یک تجزیه و تحلیل از دولت براده توسط موسسه مالیات و سیاست اقتصادی (ITEP).

ITEP غیر انتفاعی است که جمع آوری داده ها نشان می دهد که چگونه “مالیات بر درآمد و مردم از سطوح مختلف درآمد و ثروت” بررسی کمیسیون بورس و اوراق بهادار سوابق از 379 شرکت های بزرگ در سراسر کشور. نتیجه گیری خود را بالا بردن سوال در مورد بزرگ کاهش دائمی در ایالات متحده آمریکا نرخ مالیات شرکت بود که محور عمده مالیات تعمیرات اساسی توسط کنگره تصویب و به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2017.

کاهش از ایالات متحده نرخ مالیات شرکت از 35 درصد به 21 درصد بود تبلیغ به عنوان لازم را به شرکت های ایالات متحده بیشتر رقابتی در اقتصاد جهانی است. ITEP می گوید داده های خود را نشان می دهد که شرکت های بزرگ در ترکیب کاهش نرخ با نقاط ضعف را به درایو خود را موثر نرخ فعلی مالیات پرداخت می شود در ایالات متحده درآمد را به صفر و تک رقمی در بسیاری از موارد. جمعی میانگین نرخ موثر مالیات برای 379 شرکت های مورد مطالعه 11.3 درصد کمی بیش از نیمی از آنچه که در قانون جدید مالیاتی تجویز می شوند.

حامیان تغییرات مالیاتی گفت: قانون جدید به سادگی نیست در زمان حال به کار می کنند.

هفته گذشته داگلاس Holtz-Eakin از خود توصیف “center-right” گروه سیاست آمریکا عمل فروم گفته یک خانه شنوایی که دولت آمریکا انتظار دارد که شرکت مالیات بر درآمد — $194 میلیارد دلار در سال 2018 به بیش از 400 $میلیارد دلار تا سال 2030.

“طرفداران قانون ادعا کرد که این امر افزایش فدرال مالیات شرکت درآمد” مقابله متی گاردنر نویسنده سرب از ITEP مطالعه است. “اما آن است که تقریبا غیر ممکن است پس قانون نه تنها کاهش نرخ مالیات شرکت های بزرگ آن نیز در سمت چپ برخی از مهمترین نقاط ضعف فاحش دست نخورده است.”

گاردنر گفت: راه اندازی نرم افزار رایگان تحت فشار قرار دادند در حال حاضر کاهش تجارت فدرال پرداخت مالیات پایین تر با اضافی $64 میلیارد از آنچه شرکت در مطالعه را پرداخت کرده اند در تازه کاهش 21 درصد رای.

چند مینه سوتا شرکت های موجود در ITEP مطالعه به چالش کشیده آن روش و نتیجه گیری گفت: آنها از پرداخت مالیات بالاتر از نرخ مطالعه در بر داشت. برخی از شرکت ها گفت: آنها با استفاده از مالیات-قانون انگیزه — نه نقاط ضعف — برای افزایش سرمایه گذاری در حالی که به طور موقت کاهش نرخ مالیات در برخی موارد به صفر و یا تک رقمی.

“ما مالیات بر درآمد فدرال پرداخت در حال حاضر کم در بسیاری از سال صفر — با توجه به فدرال مشوق های مالیاتی موجود به صورت قابل ملاحظه سرمایه گذاری های ما ساخته شده است در سیستم ما و انرژی های تجدید پذیر گفت:” اکسل انرژی که پرداخت هیچ مالیات بر درآمد فدرال در سال 2018 با توجه به ITEP.

General Mills که ITEP گفت: تا به حال 8% مالیات فدرال رای 2018 به نام تجزیه و تحلیل بیش از حد باریک.

“ما اعتقاد داریم در نظر گرفتن یک سال در انزوا و یا به دنبال تنها یک متریک است که یک شاخص خوب از یک سازمان هزینه مالیات به عنوان وجود دارد بسیاری از نوسانات و یا عدم بروز مجدد مواردی است که تاثیر نرخ موثر مالیات” شرکت گفت: استار تریبیون. این شرکت 8 درصد نرخ مالیات در سال 2018 “رانده شد چند یک بار به موارد نه انعکاسی از ما جاری نرخ مالیات.”

هدف شرکت که ITEP یافت تا به حال 9.1% فدرال نرخ مالیات گفت: از آن ساخته شده است 50 فروشگاه جدید پس از سال 2017 شده است و افزایش آن حداقل دستمزد است که میله میله برای رسیدن به 15 دلار در هر ساعت در سال 2020 است. “قابل توجه سرمایه گذاری ما شده ایم ساخت به کسب و کار ما منجر به شتاب کسر در سال 2018” شرکت گفت: از تک رقمی نرخ مالیات.

بهترین خرید گفت: آن استفاده می شود برخی از شرکت های بزرگ صرفه جویی مالیاتی “به صندوق یک بار پاداش برای کارکنان و همچنین گسترش مزایای کارکنان شامل پرداخت مراقب ترک گسترش بهداشت روانی, مزایای, زمان پرداخت کردن به صورت پاره وقت کارکنان و پشتیبان مراقبت از کودکان.”

Ecolab مورد مناقشه ITEP نتيجه آن پرداخت مالیات شرکت نرخ 0.6%.

“ما 18 درصد فدرال آمریکا نرخ مالیات کمتر از 21% پست اصلاحات قانونی فدرال آمریکا نرخ مالیات از آنجا که ما دریافت اعتبار برای مقدماتی آمریکا [تحقیق و توسعه] هزینه تحت اصلاحات مالیاتی و مقررات” Ecolab در بیانیه ای گفت.

گاردنر در دفاع از ITEP مطالعه گفت: این اندازه گیری تنها واقعی پرداخت مالیات در زمان ایالات متحده درآمد تعلق مالیات ادعا اما هنوز پرداخت در ایالات متحده درآمد و یا انتقال پرداخت مالیات بر درآمد خارجی.

“ما علاقه مند در ارزیابی سیاست ایالات متحده,” گاردنر گفت.

آمریکا اتاق بازرگانی که لابی به شدت کاهش مالیات همچنان به حمایت از آن استدلال می کند که ارسال پول کمتر به واشنگتن منافع کشور است.

در علاوه بر این به سرمایه گذاری در سرمایه و مردم بسیاری از شرکت مینه سوتا در ITEP مطالعه نیز صرف میلیاردها دلار از مالیات خود را به صرفه جویی در سهام buybacks پس از سال 2018 است. در مجموع 3M Ameriprise Financial, U. s. Bancorp, C. H. Robinson در سراسر جهان هدف و بهترین خرید را اعلام $21.17 میلیارد دلار در سهام buybacks که غنی سازی سهامداران و مدیران با توجه به وینستون Chua یک تحلیلگر برای EPFR بخشی از Informa اطلاعات مالی که مصالح اطلاعیه سهام repurchases.

مشترک کمیته مالیات گزارش در هفته گذشته نشان داد فدرال مالیات بر درآمد حاصل از شرکت های بازگشت به $243 میلیارد دلار در سال 2019 اما رسید باقی می ماند بیش از 100 میلیارد دلار در سال از آنچه آنها بودند.

بحث کاهش مالیات شرکت ها آمد و به عنوان پایه مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد جدید بودجه فدرال است که شامل کاهش برنامه های اجتماعی به دلیل عدم فدرال درآمد. پیشنهاد بودجه پیش بینی عمده مالیات را افزایش می دهد اما شامل یک $844 میلیارد مورد احتمالا به جای قانون مراقبت مقرون به صرفه دولت اوباما مراقبت های بهداشتی ملی قانون است. بسیاری از بودجه تحلیلگران دیدن کسانی که بودجه آینده از کاهش خدمات درمانی دولت فدرال برنامه بیمه درمانی برای فقرا و افراد مسن.

در ضمن نرخ مالیات نوشته شده به قانون به ندرت در ارتباط با آنچه که در واقع پرداخت می شود.

“نرخ موثر مالیات همواره در زیر نرخ قانونی گفت:” اریک Toder فدرال مالیات متخصص در شهری-بروکینگز سیاست های مالیاتی مرکز حزبی فکر می کنم تانک. “شرکت های جهانی در حال کسب سود در پناهگاه های مالیاتی”.

کاهش مالیات شرکت ها قرار بود به حد جاذبه کسانی که پناهگاه با کاهش کلی نرخ مالیات. به عنوان یک نتیجه, مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برداشته شدن برخی از محدودیت های رزرو که در آن پول مالیات کم برای مدتی است.

هنوز اعداد هرگز اضافه شده است. مارک Goldwein ارشد معاون رئیس جمهور در کسری-مبارزه با کمیته مسئول فدرال بودجه گفت: تغییرات مالیاتی کاهش مالیات شرکت توسط 1.5 تریلیون دلار بیش از یک دهه اما بسته نقاط ضعف ارزش دلار تنها 800 میلیارد دلار است.

در حالی که داوران باقی مانده در کاهش مالیات شرکت ها, جیسون فورمن یک استاد دانشگاه هاروارد که یک بار به ریاست رئیس جمهور باراک اوباما شورای مشاوران اقتصادی صادر شده هشدار در خانه شنوایی در, شرکت, مالیات بر درآمد.

“کسب و کار سرمایه گذاری رشد تقریبا متوقف شد,” او گفت: “در حالی که رشد اقتصادی شده است لبه پنجره رساند تا با افزایش مخارج دولت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>