مالیات-کاهش معمار: دموکرات ها را در روده مغلوب ساختن پیشی جستن تغییرات اگر آنها برنده

یکی از کلیدی معماران از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2017 قانون مالیات گفت: دموکرات ها هستند مطمئن شوید که به تغییر ایالات متحده کد مالیاتی اگر آنها موفق به پیروزی در کاخ سفید و اکثریت در هر دو مجلس کنگره را در انتخابات ماه نوامبر.

“من فکر می کنم ما را ببینید مالیاتی قانون در یک جامعه موج” Shahira نایت سابق سیاست های اقتصادی و قانونی مشاور در مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید روز جمعه گفت در مالیات شورای سیاست گذاری موسسه رویداد در واشنگتن است. “اگر شما نگاه کنید در تاریخ مدرن هنگامی که یک رئیس جمهور جدید را بر عهده گرفته ما تا به حال عمده مالیات در سال اول است.”

دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی هستند در حال حاضر آماده برای که امکان. عمده هر نامزد منتشر کرده است قصد دارد که شامل تریلیون ها دلار از افزایش مالیات بر افراد ثروتمند و شرکت های بزرگ. سناتور برنی ساندرز و الیزابت وارن به نام برای بزرگترین مالیاتی افزایش و همچنین به عنوان مترقی عوارض-مانند مالیات بر ثروت انباشته شده و در سهام و اوراق قرضه, معاملات — که جمع آوری پول برای شکل دادن به اقتصاد است.

این برنامه خواهد باز کردن بسیاری از 1.5 تریلیون دلار مالیات قانون تصویب شده توسط جمهوری خواهان در سال 2017, که, کاهش, شرکت, نرخ شکل بین المللی سیستم مالیاتی و کاهش نرخ برای افراد است. نایت و همکاران شروع به طراحی این تغییرات مالیات در مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به سرمایه گذاری در واحد جمهوریخواه کنترل از واشنگتن است.

دموکرات ها به سهم خود هستند و امید آنها را به نوبه خود پس از انتخابات نوامبر برای خنثیسازی جمهوری خواه قانونی و اضافه کردن برخی از مالیات های جدید خود را در تلاش برای کاهش نابرابری درآمد و جمع آوری پول برای گسترش پوشش بهداشت و مبارزه با تغییر آب و هوا.

“برخی از پیشنهادات است که نامزدهای دموکرات در حال صحبت کردن در مورد بسیاری از پذيرش و سپس دیگران را پذیرش برخی از اما نه به عنوان به طور گسترده ای در آغوش” شوالیه شرکت اصلی در شرکت Deloitte گفت.

‘دموکراتیک چشم انداز’

وارن و ساندرز در حال پشتوانه ثروت مالیات و مالی-تجاری مالیات که بیشتر میانه رو دموکرات مشاهده به عنوان بیش از حد شدید است. دیگر نامزدها از جمله سناتور ctq سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg می گویند آنها افزایش مالیات بر درآمد سود سرمایه عوارض و نرخ شرکت در موجود مالیاتی است.

(ایسنا بنیانگذار و صاحب اکثریت بلومبرگ LP شرکت مادر خبری بلومبرگ.)

تغییر سود سرمایه مالیات به خصوص برای بالا بگیر به احتمال زیاد به یک منطقه از توافق اگر هر حزب دموکرات بودند را به نفع خود در کاخ سفید گفت: Arshi صدیقی یکی از دستیاران سابق مجلس نانسی پلوسی.

“من می خواهم قرار دادن پول بیشتر در دموکراتیک بودن چشم انداز بیشتر در مورد این پرسش که چگونه شما مالیات کار می کنند و چگونه شما مالیات سرمایه” گفت: صدیقی در حال حاضر یک شریک در Akin Gump.

در حالی که دموکرات ها شانس خوبی برای برگزاری به خانه کنترل خود شانس دیگر برای بیش از تبدیل به اکثریت جمهوری خواه در سنا است.

جمهوری خواهان نیز در حال آماده شدن برای فرصتی که آنها پیروزی پشت کنترل از خانه علاوه بر برگزاری به کاخ سفید و سنا است. کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow روز جمعه دوباره پیشنهاد کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال آماده سازی یک طبقه متوسط کاهش مالیات است که منتشر خواهد شد در ماه سپتامبر.

“ما دوست داریم به 10 درصد طبقه متوسط کاهش مالیات و ما خیلی دوست دارم برای تقویت و دائم برخی دیگر کاهش مالیات” کهنه گورو مالی و سابق رونالد ریگان مشاور گفت: فاکس کسب و کار’ Maria Bartiromo برای مصاحبه پخش جمعه شب در “وال استریت” در برنامه.

این دومین بار است که تهمت وعده داده است یک طبقه متوسط کاهش مالیات پیش از انتخابات ، در هفته قبل از سال 2018 دورۀ انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او برنامه ریزی مالیات را کاهش دهد اما هرگز منتشر شد جزئیات. جمهوری خواهان امیدوارند که برای استفاده از این وعده آنها به عنوان مبارزات انتخاباتی, این سال, اما این بعید است برای تبدیل شدن به قانون مگر اینکه ایران دارای کنترل یکپارچه در واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر